Zmiany w Układzie Słonecznym wpływają na życie na Ziemi

Naukowcy odkryli, że nasz Układ Słoneczny, Słońce i życie na Ziemi, niebawem zmieni się w bezprecedensowy sposób. Informują, że zaobserwowali zmiany w przestrzeni kosmicznej, jakich nigdy  dotąd nie widziano.

Badania wykazują, że Słońce i planety są w coraz szybszym tempie poddawane zmianom fizycznym. Zwłaszcza ich atmosfery są zmieniane w coraz większym stopniu.

Zacznijmy od Słońca. Słońce jest w centrum naszego Układu Słonecznego, a  życie istnieje na Ziemi dzięki Słońcu. Gdyby nie było Słońca, nie byłoby i nas.  I dlatego wszystkie zmiany, jakie zachodzą na Słońcu, w końcu wpłyną na każdą planetę i każdą żyjącą istotę.
Pole magnetyczne Słońca zmieniło się na przestrzeni ostatnich 100 lat. Doktor Mike Lockwood z Rutherford Appleton National Laboratories w Kaliforni, którego zadaniem jest prowadzenie badań nad Słońcem, zauważył w swoim raporcie, że od roku 1901 całkowite pole magnetyczne Słońca stało się o 230% silniejsze.
Również inni  naukowcy stwierdzają, że zwiększona aktywność Słońca powoduje zmiany klimatu na Ziemi, na przykład w artykule zamieszczonym w magazynie „WELT”

Księżyc: Na ziemskim Księżycu powstaje atmosfera. Istnieje tam warstwa sodu o głębokości około 6000 km, której tam wcześniej nie było.

Merkury: Jest planetą najbliżej Słońca,  odkryto na jego biegunach warstwy lodu wraz z nieodłącznym, zaskakująco silnym polem magnetycznym.

Wenus: 2500% wzrost jasności zorzy i istotne zmiany globalne w atmosferze w okresie mniejszym niż 40 lat.

Mars: Globalne ocieplenie, potężne burze, zanik pokrywy lodowej na biegunach.

Jowisz: Ponad 200% wzrost jasności otaczającej planetę warstwy chmur plazmy. Wielkie pasy w atmosferze olbrzymiej planety zmieniły barwę. Promieniowania od źródeł ciepła ustąpiły a następnie znowu się pojawiły, zaś grubość chmur wzrosła i ponownie zmalała, głazy z Kosmosu wbiły się w gazowego giganta.

Saturn: Duże zmniejszenie prędkości w strefie równikowej na przestrzeni 30 lat, któremu towarzyszy zaskakujący wzrost promieniowania rentgenowskiego przy równiku.

Uran: Duże zmiany jasności, globalny wzrost aktywności chmur. Ta planeta wcześniej miała bardzo spokojna atmosferę.

Neptun: 40% wzrost jasności atmosfery.

Pluton: Zwiększenie ciśnienia atmosferycznego o 300 %, chociaż planeta oddala się od Słońca.

Ziemia: Znaczące i widoczne zmiany geofizyczne i dotyczące pogody. Zmieniła się oś Ziemi. Ekstremalne zjawiska pogodowe. Wzrost częstotliwości trzęsień Ziemi, częstsze wybuchy wulkanów, osuwiska mas gleby.

Według doktora Dimitrowa, który porównał to co dzieje się teraz z latami 1963 – 1993, ogólna liczba katastrof naturalnych (huragany, tajfuny, osuwiska błota, tsunami) wzrosła o 410%. Od 1875 do 1975 aktywność wulkanów na Ziemi wzrosła o 500%, zaś od 1973 roku aktywność sejsmiczna przybrała na sile o 400%.
Pole magnetyczne Ziemi uległo zmniejszeniu. W ciągu ostatnich 20 lat pole magnetyczne stało się bardzo niestabilne i nadal się zmniejsza.

Świecąca plazma na krawędzi naszego Układu Słonecznego wzrosła ostatnio o 1000%.

Naukowcy doszli do wniosku, że przemieszczamy się w obszar przestrzeni kosmicznej, w której poziom energii jest inny i ma wyższe parametry. Zgłaszają zmiany, które występują w przestrzeni kosmicznej, jakich nigdy dotąd nie widzieli.

Wszystkie te planetarne zmiany zachodzą na wszystkich poziomach równocześnie (zmiany fizyczne, mentalne i duchowe).

Wzrost promieniowania energii w Układzie Słonecznym może całkowicie zmienić strukturę materii.

Żródło; NASA, ESA, Magazyn „Welt”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *