31 /01/2018r. Niebiesko-Krwawy Super Księżyc – Pełnia w Lwie z zaćmieniem Księżyca/Medytacje 

Zbliżający się styczniowy  31 /o1/2018r. Niebiesko-Krwawy Super Księżyc – Pełnia w Lwie z zaćmieniem Księżyca ,  to trzecia  część trylogii Pełnych Księżyców, która ma miejsce od  listopada 2017 – „Pełnia obfitości”  i grudniu 2017 r.- „Prawda zostanie ujawniona”. 

Styczniowy ” Super-blue -bloody-moon” jest wyjątkowy z wielu powodów, ale przede wszystkim  z … bloody, czyli „krwawość”, którą możemy dostrzec podczas zaćmienia Księżyca, w czasie kulminacji pełni.

Zaćmienia zawsze mają znaczenie, zwłaszcza te całkowite a to takie będzie, ponieważ  dodają mocy takiej pełni, oraz wprowadzają mocny czynnik losu, karmy, przeznaczenia, kluczowych wydarzeń, czas ujawniania się wątków karmicznych między pierwiastkiem męskim i kobiecym, oraz tym co związane z wolą, miłością  i z emocjami. Jest to dobry czas na to, byśmy przyjrzeli się damsko-męskim polaryzacjom w naszym życiu.

Superksieżyc zwany także krwawym księżycem zagości na niebie w środę 31.01. 2018. To zjawisko astronomiczne otrzymało od NASA nazwę ” Niebiesko-Krwawy Super Księżyc „. Podchodząc ezoterycznie do tego zjawiska astronomicznego … pomoże w rozwiązaniu i zamknięciu sytuacji z drugiej połowy roku 2017, otworzy także i uruchomi nową energię, z którą będziemy mogli pracować aż do następnego cyklu, zaćmienia w lipcu i sierpniu 2018 r. Zaćmienia często przynoszą punkty zwrotne w naszym życiu, inicjują zmiany i oświetlają obszary naszego życia, które wymagają uwagi. Księżyc reprezentuje nasze emocje związane także z energię kobiecą, energia matki które odzwierciedlać będą nasze poczucie bezpieczeństwa lub jego brak, oraz relacje z matką, byciem matką , oraz samym sobą … Podczas zaćmienia nasze poczucie bezpieczeństwa i komfortu często są w pewien sposób zachwiane, a my mamy okazję spojrzeć do swojego wnętrza i odkryć ukryte lęki, nadzieje, marzenia i prawdę o sobie….

Pełnia w ognistym Lwie – to prawdziwy ryk Lwa – to to co płynie prosto z serca, bez dbania o to co pomyślą inni. Czas pełni w Lwie jest czasem odkrywania tego co w nas najprawdziwsze i wyrażaniem tego,  najważniejsze jest  wydobycie tego co mamy w głębi serca!

Ten Niebiesko-Krwawy Super Księżyc wpadając w pas na sferze niebieskiej ognistego znaku Lwa, poprowadzi nas, abyśmy przejęli kontrolę nad naszym życiem i zaczęli działać. Inaczej mówiąc, to najlepszy czas, by wziąć pełną odpowiedzialność za nasze życie, nasze emocje, wybory i to, co nas spotyka. Ponieważ jest to energia pełni Księżyca, większość działań, które będziemy musieli podjąć, obejmie oczyszczanie energii, wzorców, przekonań i emocji powstałych w przeszłości i uwolnienie się od nich. W rzeczywistości ukryte prawdy i zakopane głęboko emocje prawdopodobnie zostaną mimowolnie poruszone i pobudzone w czasie zaćmienia.

Pełnia w Lwie uczy  miłości przede wszystkim do samego siebie, która jest kluczem do przeżywania miłości z drugim człowiekiem,  także do własnej kreatywności, radości życia i spontaniczności. Jeśli czujesz  przyblokowanie  lub brak radości z życia , prawdopodobnie brakuje Ci miłości do samego  siebie. Jeżeli trudno Ci odnaleźć szczęście w miłości, zobacz czy nie żałujesz jej sam sobie. ? Rozbudzanie miłości do samego siebie to długotrwały proces, tym trudniejszy im bardziej brakowało ci   miłości w dzieciństwie… ale w każdej chwili możemy zacząć obdarzać siebie samego  miłością !

Wejrzyj w siebie …;

( proponuje zapisywać swoje przemyślenia i odczucia )

  • Przyjrzyj się temu jak mówisz i myślisz o sobie. ?
  • Pomyśl , jak czuje się ktoś kto słyszy takie słowa?
  • Poszukaj tych najgorszych słów, które sam przez lata mówiłeś o sobie, do siebie i poczuj jak zgromadziły się one w Twoim ciele.?
  • Poszukaj wypowiedzi innych o sobie  , tych  dobrych, wspierających i doceniających.
  • Zacznij powtarzać je sobie dość często   –  mów łagodnie, jak do dziecka, które kochasz. Mów je tak by czuć, że Twoje ciało  przyjmuje te czułe, dobre  słowa…ale  bez przesady.
  • Nawet jeżeli początkowo będzie Ci trudno to przyjąć , zobaczysz jak powoli staje się to coraz łatwiejsze. To  może być kolejne zadanie jakie dajesz swojemu wewnętrznemu dziecku, a ono musi Ci zaufać i uwierzyć,  a po tylu przeżyciach i   złych słowach to nie przychodzi szybko.
  •  Ilekroć zaczynasz powtarzać stare złe słowa  przekonania o sobie,  zatrzymuj to. Przeproś siebie za to wszystko co o  sobie mówiłeś i myślałeś, mów sobie, że kochasz siebie. Bądź wyrozumiały dla siebie, dawaj sobie to co pragniesz dostać od innych….  wtedy Twoja miłość do samego siebie odrodzi się i rozkwitnie.Pełnia w Lwie jest czasem celebracji miłości, jest czasem kiedy możemy rozpuścić wszystko to co nas od niej oddziela. Z  miłości do siebie  powstaje  nasza kreatywność, spontaniczność, pragnienie zabawy, radości  i dzielenia się tym z innymi, róbmy to co zawsze chcieliśmy zrobić, choć brakowało nam odwagi.
  • To idealny czas na rytuały miłosne, na świętowanie i dawanie sobie tego co wyjątkowe. Jeżeli szukasz partnera możesz teraz zaprosić go do swojego życia, jeżeli już go znalazłeś możecie celebrować Waszą miłość. Już niedługo Walentynki, a ta pełnia z jednej strony może w rozbudzić mocną potrzebę świętowania ich z wybrańcem serca, ale też dać  dać odwagę do śmiałych ruchów i wyznań miłości ….

Proponowana medytacja – ” Medytacja wzrastającej miłości 11;11″

Sugerowany czas na tę medytację to  około 15 minut):

1. Użyj swojej własnej techniki, aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości.

2. Ustanów intencję użycia obecnej medytacji…. podczas tego Pełnego Księżyca, jako potężnego Portalu Światła.

3. Wizualizuj tą energię jako Delikatny Różowy Promień Światła płynący przez twoje ciało, a następnie przez twoje ręce w postaci spirali rozciągającej się na całą planetę, obejmującej wszystkie istoty i całe życie na niej oraz   samą planetę. Wizualizuj to delikatne różowe światło uzdrawiające wszystkie istoty, zwierzęta i rośliny, uzdrawiające umysły i serca każdego człowieka, kobiety i dziecka…..
4. Zobacz wszystkie istoty na tej planecie doświadczające czystej energii… Zobacz, jak są wolne od uścisku ciemnych sił, zobacz je wszystkie uleczone, uwolnione od wszelkiego brzemienia…. Wizualizuj wszystkich ludzi żyjących ze sobą w pokoju, harmonii, miłości i zrozumieniu…. Zobacz ich celebrujących i radośnie uczestniczących w tworzeniu Nowego społeczeństwa na naszej  planecie,  z obfitością, dobrobytem i jednością. Potem zobacz jak potrzeby wszystkich zostają spełnione, a każdy żyje swoim życiem, tak jak tego pragnie.

5. Zobacz Planetarną Sieć … wypełnioną miłującym różowym Światłem bezwarunkowej Miłości do wszystkich istot a w tym Ciebie.

Kontakt

zdjęcie; Pixabay- Darmowy do użytku komercyjnego
Nie wymaga przypisania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *