Aura czyli pole energetyczne człowieka/ Artykuł sponsorowany

Yoga cosmic meditation in spase human shape

Wygląd i kolor  aury – otoczki energetycznej wokół człowieka, zależy od jego emocji, charakteru, sposobu postępowania, mentalności. Od  tego w jaki sposób żyje, myśli, czuje i czyni….

Samopoczucie  człowieka często  jest utożsamiane ze stanem pogody, wystarczającą ilością snu, odpoczynku , wydarzeniami dnia codziennego,  kontaktów z innymi ludźmi, nastawieniem do życia oraz wieloma innymi  czynnikami zewnętrznymi. Pod wpływem tych czynników pojawiają się  różne emocje i odczucia, które w dużym stopniu  decydują o wyglądzie i energetyce naszej aury, czyli pola energetycznego otaczające ludzkie ciało.

Energetyka aury jaką emitujemy z siebie głównie zależy od naszych  emocji, charakteru,  sposobu myślenia , stylu naszego życia. Taką też energię jaką z siebie emitujemy i która zalega w naszej aurze,  odczuwają na polu podświadomym inni ludzie którzy przebywają- żyją z nami,  lub  których spotykamy w życiu codziennym.  Często nie znając jeszcze człowieka, mamy odczucie że go lubimy i lubimy także z nim przebywać, lub nie lubimy, wręcz czasami można mieć odczucie że jego energetyka nas odpycha albo” brudzi”  naszą. Są to odczucia indywidualne, u każdej osoby inne i podparte różnymi czynnikami. Ale energetykę naszej aury także często nieświadomie czujemy my sami,  wpływa ona na nasze samopoczucie, odczucia, zdrowie oraz realizację siebie w życiu materialnym, tu i teraz. 

…Jeśli pasjonuje Cię poruszony w moim artykule temat i pragniesz zasięgnąć więcej informacji w jego zakresie – polecam zapoznać się z literaturą zgłębiającą te zagadnienie. Przykładem książki wyjaśniającej, czym jest aura człowieka  jest „Aura, czyli pole energetyczne człowieka” Jej autor – Ted Andrews w prosty sposób wyjaśnia, jak rozróżniać poszczególne aury wraz z ich znaczeniem, a także – dlaczego jest to istotne. Jeśli odczuwasz negatywny wpływ poszczególnych osób z Twojego otoczenia na samopoczucie, bądź odwrotnie – zbawienne działanie spędzania czasu z innymi – warto byś dowiedział się, dlaczego tak się dzieje!….

Wyobraźmy sobie duży balon w którym jesteśmy, tam oddychamy emitując  z siebie nie tylko dwutlenek węgla, ale także swoje emocje, odczucia, myśli, stres i wszystko to,  co związane jest z poszczególnym dniem codziennym.  W takim balonie żyjemy cały czas, nie tylko emitując z siebie różną energię ,  ale także ją pobierając w dużej mierze -nie tylko  do środka swojego organizmu ale także życia. Taki balon cyklicznie nie oczyszczany, robi się z biegiem lat coraz bardziej „brudny”, zanieczyszczony. Energetyka jego jest   coraz cięższa, a jest   cyklicznie  przekazywana do środka organizmu, tworząc dolegliwości a z biegiem czasu choroby, blokady, które potem rzutują na jakość życia i realizację siebie lub utrudnienia na tych polach. Dzieje się to wedle tezy ” …co wysyłasz to dostajesz…” – przyciągasz  do swojego życia i zdrowia,  to co emitujesz z siebie. Dlatego też , tak istotna jest praca związana z codziennym oczyszczaniem aury.

Znalezione obrazy dla zapytania aura czlowieka

Rys; 1. czysta – bezpieczna dla człowieka w swoim działaniu aura, 2. aura o „zabrudzonej ” energetyce, wyraźnie widać luki w jej ciągłości, co powoduje przedostawanie się w tych miejscach do środka aury i organizmu człowieka, w sposób zupełnie niekontrolowany „złych ” energii, co prowadzi do dalszych zaburzeń pracy aury i organizmu. 

Taki ” balon”- aura posiadając swoją energetykę, przyciąga do siebie inne podobne energetycznie aury ludzi, oraz wydarzenia podobne do tej energetyki. Więc od jakości energetyki naszej aury, zależy bardzo wiele; samopoczucie, zdrowie, jakość życia i  powodzenie na jego  wielu polach.

Jest powiedzenie …” z kim przestajesz , taki się stajesz”… i odnośnie aury to powiedzenie jest dość trafne, można tu przytoczyć prawa fizyki …” mniejszy potencjał energetyczny, dąży do uzupełnienia energii , poprzez  jej pobieranie  od wyższego potencjału energetycznego…” 

Czyli mniejszy potencjał energetyczny aury , dąży podświadomie do kontaktu z wyższym poziomem energetycznym aury, po to, aby uzupełnić energię, oczyścić się, a tym samym poprawić swoją energetykę. Dzięki temu posiadacz danej aury- człowiek,  może poczuć się nie tylko  lepiej, a nawet lepiej zacząć się realizować w życiu codziennym na wielu jego polach. Często ludzie w sposób nieświadomy pobierają energię od innych, dotyczy do np; osób chorych- mają słabszy potencjał, starszych, małych dzieci. Lecz są tez takie osoby, które świadomie i specjalnie pobierają- „wampirują” na czyjejś energii, lub nawet na energii wielu ludzi. Wtedy przed takimi osobami trzeba się szczególnie chronić i zabezpieczać.

Wszelakie działania na niekorzyść drugiego człowieka, lub bez jego przyzwolenia, nazywamy  działaniem  nieetycznym i  należy ono do  działań z grupy „czarnej magii”.  

Aura jest formą zabezpieczenia dla człowieka, przed przedostawaniem się do jego przestrzeni osobistej, niepożądanych energii takich jak np; zła energetyka otoczenia lub ludzi, zazdrość, żal, złość, nienawiść,  złe słowa i myśli innych osób , złe życzenia, klątwa, uroki… 

Aby aura pełniła rolę ochronną dla człowieka, musi posiadać odpowiednią energetykę- czystość , jasność, kolorystykę,  równą linię brzegową, co daje jej odpowiednią siłę do takich działań.  Ale o to, musi zadbać sam człowiek, inaczej staje się ofiarą nieświadomych i świadomych działań innych ludzi, oraz energii zewnętrznej jak promieniowanie kształtu, cieki wodne, zła energetyka miejsca i ludzi itd.

 Samopoczucie człowieka i jego realizacja w życiu; zależy także od tego w jakim otoczeniu energetycznym przebywa na co dzień, ale przede wszystkim od emocji, charakteru, sposobu postępowania, mentalności i tego typu czynników , które w dużej mierze zależą od niego samego, ale związane są też z pracą nad samym sobą.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *