Parapsychologia

Znaczenie działania Parapsychologii w życiu

  Para  – z języka greckiego  παρα -„przy”, „obok”, „poza czymś”

  Psychologia – z języka starogreckiego  ψυχή Psyche = dusz, i λόγος logos = słowo, myśl,  rozumowanie  – dziedzina nauki konwencjonalnej, zajmująca się ludzką psychiką, emocjami, badająca mechanizmy i prawa rządzące psychiką, oraz zachowaniami człowieka. Psychologia bada również wpływ zjawisk psychicznych na interakcje międzyludzkie oraz interakcję z otoczeniem.

Parapsychologia – dziedzina badająca  zjawiska  duchowe, myślowe, słowne, psychiczne, emocjonalne,  psychologiczne, interakcji z otoczeniem,  zachowania człowieka, dodatkowo, także  innymi środkami  niż tylko konwencjonalna psychologia.

Parapsychologia obejmuje wiele dziedzin ezoterycznych, które pomagają szybciej zobaczyć i określić, z jakimi problemami, sytuacjami, emocjami boryka się człowiek. Pomóc mu szybko  w  powrocie do równowagi. Do takich wspomagających dziedzin możemy zaliczyć numerologię , tarot, jasnowidzenie, bioterapie, channeling i inne metody obrazujące psychikę, emocje, blokady wewnętrzne, stan duchowy człowieka.

Parapsychologia podchodzi holistycznie do człowieka i jego zdrowia, uważając jego organizm, życie, działanie jako jedną całość, wpływającą na  siebie wzajemnie.  Dziedzina ta wspomaga człowieka  w wielu aspektach, dając mu szybką wiedzę o nim samym.

Parapsycholog w przeciągu paru minut na podstawie np.; daty urodzenia klienta , może powiedzieć bardzo wiele na  temat jego  zdrowia, psychiki, życia. Nie tylko określając  jego stan w teraźniejszości, ale także w przeszłości i przeszłości.  Co daje pogląd człowiekowi o całości jego istnienia. Dzięki temu, człowiek może bardziej wnikliwie ze sobą pracować, przepracowując różne aspekty swojego życia, tym samym rozwijać się. Co ma pozytywny wpływ nie tylko na zdrowie i samorealizację w rzeczywistości, ale także w obrębie istnienia duchowego. Pracując nad sobą w czasie teraźniejszym, ma wpływ na przeszłość i przyszłość emocjonalno- psychiczną. A tym samym na jakość samorealizacji, emocji, uczuć, interakcji z otoczeniem i innych aspektów życia materialnego .

Parapsycholog, jak sama nazwa wskazuje, bardzo często ma przygotowanie psychologiczne i w umiejętny  psychologiczny sposób, przekazuje klientowi różnego rodzaju informacje dotyczące jego życia. Stosując tzw. Terapię słowem, wspierając , motywując do działania, oczyszczając z blokad, dodając energii . Posługuje się różnymi metodami w zależności od sytuacji.

Parapsycholog jest to specjalista, który posiada wiedzę i umiejętności w wielu dziedzinach ezoterycznych, jest wszechstronny. Działa dla najwyższego dobra człowieka, pomagając mu niejednokrotnie wyjść z opresji życiowych, wskazując odpowiednie rozwiązanie danej sytuacji. Ale wszelkie decyzje o swoim życiu, podejmuje sam klient.

Parapsychologia wspomaga człowieka na wszystkich płaszczyznach jego życia i istnienia.

Nie ma ograniczeń w czasie i przestrzeni, działając w jego wszystkich aspektach, może swobodnie się w nim poruszać. Przeszłość, teraźniejszość, przyszłość stanowi czas liniowy i nie jest ograniczeniem ani przeszkodą w jego interpretacji.

Dysponuje też tak zwanymi remediami  takimi jak np; kadzidła, świece, talizmany, rytuały, które mogą także pomóc w szybszym dojściu do równowagi. Ci którzy do wielu dziedzin życia mają podejście bardziej techniczne i materialne, mogą z tego skorzystać, co pozytywnie wpływa na ich psychikę, poczucie bezpieczeństwa, wzmacnia wiarę w lepsze jutro i uzdrowienie. Ma wiele tzw. narzędzi którymi posługuje się dla dobra człowieka takimi jak np.; pozytywne myślenie, afirmacje , wizualizacje, medytacje i inne.

Tak jak powyższy tekst wskazuje, warto skorzystać z terapii- sesji  u dobrego parapsychologa. Jest to usługa oficjalna, najczęściej  prowadzona jako indywidualna działalność gospodarcza. Parapsycholog jest zawodem uznanym za zawód w UE i na całym świecie .
 W Polsce  PKD 96.09   i   96.09.Z – Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana.

Zapraszam na sesję- terapię osobistą w Warszawie lub telefoniczną.

Parapsycholog Małgorzata Trzaskoma tel; 515-094-363

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *