Channeling

Channeling (także kanalizm) – fenomen parapsychologiczny,  polegający na przesyłaniu przez transcendentny ośrodek emisyjny, za pomocą „kanału”  pewnych treści . Kontakt ten, następuje drogą pozazmysłową, kanałem mentalnym, na ogół bez użycia języka werbalnego, często przez pismo automatyczne, malowanie obrazów lub inny wyraz ekspresji artystycznej.

Jest to naturalna forma komunikacji pomiędzy człowiekiem, a istotami niematerialnymi,  istotami niefizycznymi, opiekunami duchowymi.

….. Jesteśmy  stąd, z innego wymiaru obok waszego. One się przenikają, dzięki temu mamy wgląd w wasze sprawy i w was samych. Jesteście istotami pokrewnymi do nas, z tą różnicą, że macie powłokę cielesną. Wy możecie działać w planie materialnym i fizycznym, my nie. Jesteśmy bytem bardziej astralnym lub energetycznym, jak wolisz….

Określenie channeling, pochodzi od angielskiego słowa channel – kanał, wzięło się ze skojarzenia, że poprzez medium otwiera się kanał łączności z niefizycznym wymiarem.

Kanały telewizyjne, radiowe, telefoniczne mają własne częstotliwości, na których można odbierać różne transmisje, podobnie jest w channelingu.  Przemawiają  różne istoty, w zależności od tego, na jaką częstotliwość nastawiony jest umysł, ciało osoby odbierającej. Czyli, na jakim etapie rozwoju duchowego i osobistego się  znajduje. Osobę która odbiera takie przekazy można porównać do odbiornika, który jest wyczulony na  bardzo subtelne wibracje, docierające z bliżej nie określonej przestrzeni, wymiaru. Zdarza się także, że przemawiają istoty z innego wymiaru, z którego energetycznie-duchowo pochodzi odbiorca.

….. Kim wy jesteście? Kto do mnie mówi? Jak to się dzieje, że ja was słyszę a inni nie?

– Jesteś naszą energią, jesteś stąd, my jesteśmy po to, żeby ci pomagać jak zechcesz i wspierać. Jesteśmy na straży twojego jestestwa. Przechodząc w nowe życie, mogłabyś się pogubić w priorytetach działania. My pilnujemy żebyś szła swoja drogą i wykonała to, co sobie postanowiłaś tam, u nas, przechodząc w życie ziemskie…..

Channeler, medium – to ktoś podobny do tłumacza czy interpretatora otrzymanego przekazu. Na swój indywidualny sposób odczuwa-odczytuje  przekazywane informacje przez inną istotę, tak, aby  były one zrozumiałe dla niego oraz innych ludzi.

….. Pismo automatyczne na komputerze, a litery układają się czasami same, wychodzą dziwne słowa.  Miałam to już od dawna. Ile się nadenerwowałam, że mi coś przeskakuje, a to  wy do mnie mówiliście. Próbowaliście ze mną rozmawiać.

– O tak, czasami bez skutku, docierało to dość długo do ciebie.

– Mimo wszystko, staram się być racjonalna…..

Przemawiają  z różnych światów, istoty duchowe, świetliste,  anioły, opiekunowie duchowi, lub przedstawiciele różnych cywilizacji pozaziemskich. 
Komunikują się  różnymi kanałami przekazu, z ludzi zdolnymi ich usłyszeć, odczuć, zapisać i przekazać dalej ich przesłanie.
Udzielają wyjaśnień na temat istoty życia, sensu istnienia, ostrzegają, radzą, pocieszają.

….. Pomóż ludziom przejść na wyższe wibracje, mówiąc o tym i pisząc. Dając im odpowiednie informacje w określonym czasie.  

Czas już odpowiedni do przyspieszonych działań, do zrozumienia kreatywności życia. Ludzki los zależy od nich samych, każdego z nich. Mogą wszystko osiągnąć lub nic. Indywidualny wybór. Czas to zrozumieć i zacząć działać w przyspieszonym tempie

Sesje channelingu u każdego odbiorcy wyglądają inaczej. Osoba która je odbiera osiąga wymagany stan świadomości, po czym zaczyna pisać, mówić, malować lub rysować. Przekaz przeważnie  jest  automatyczny. Nie ma się wpływu na otrzymywane treści, ręką , głosem , ciałem , kieruje niewidzialny nadawca. W ten sposób Ci, którzy nie są obecni w naszej  rzeczywistości, mogą się z nami komunikować.
W historii  sztuki pełno jest dzieł literackich, muzycznych , malarskich, których autorzy uważali że zostały im one przekazane przez niewidzialne istoty. Przykładem może być Adam Mickiewicz, którego improwizacje przypominały podobno mediumiczny trans. Sam poeta twierdził, że nie wie skąd przychodziły do niego te natchnione słowa, z pewnością nie on sam je wymyślał.

Dość często, naukowcy, wynalazcy, wizjonerzy korzystają z tego typu inspiracji i przekazu. Może to być także świadome śnienie, czy często spotykane  odpowiedzi na pytania podczas drzemki, letargu.

Osoby o tak zwanej „duszy artystycznej” łatwiej mogą korzystać z tej formy inspiracji. wiedzy, komunikacji.

Przed nami czas przemian na każdym polu  życia i istnienia, dlatego te Istoty chcą nam pomóc w przejściu na inny poziom energetyczny.

…. Coraz więcej będzie przekazów u wielu. Czas przyspieszył, to przecież jedno z twoich ulubionych powiedzeń, informacja od nas. Przyspieszamy my wszyscy, nawet planety, ruch się zwiększa, przyspiesza, niezauważalnie ale jednak przyspiesza….

Dbają o nas, chcą dla nas jak najlepiej , pomagają nam w nadchodzących zmianach. Czasami jesteśmy częścią ich samych.

…Ale do czego to  przyspieszenie zmierza, dlaczego my musimy to przejść, poza  tym że jesteśmy w centrum wydarzeń.

– Po to , aby stać się częścią całości, żeby dopasować się do energii zewnętrznych….

.Najważniejszym celem na teraz, jest przygotowanie ludzi do przejścia w wyższy poziom energetyczny…..

 

Fragmenty przekazu channeligowego „Głosy”- książka w przygotowaniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *