Reportaż z inauguracji Świątyni Salomona/ W oczekiwaniu Antychrysta?

Wielu znanych duchownych i publicystów głosi, że zbliżamy się do czasu objawienia  biblijnego Antychrysta, którego nadejście zapowiadają proroctwa – głównie proroctwa Daniela (7,7.8.20-26;  8,23-25; 9,24-27) i Apokalipsy (13,1-10; 17,8-1400.

Antychryst, wspierany w swych zbrodniach przez Fałszywego Proroka(wg Ap 17,11-17) ma wprowadzić na całej Ziemi  terror, zmuszając wszystkich do  podporządkowania się swej woli. Narzędziem terroru ma być  przede wszystkim, oznakowanie komputerowe każdego mieszkańca planety;

 „Kto tego znaku mieć nie będzie, niczego ani nie kupi, ani nie sprzeda…” co  ma jakoby wypełnić proroczą zapowiedź Apokalipsy 13,16.17.

  III Świątynia Salomona ma być miejscem władcy któremu pokłonią się wszystkie, religie i wszystkie kościoły. Część kościołów już podlega temu planowi, a wejście do rytuałów III świątyni jest w większości zaplanowane i usankcjonowane.

A tak przebiegła uroczystość inauguracji Świątyni Salomona z udziałem prezydenta Brazylii, gubernatorów, burmistrzów i znakomitości tego kraju.

Zaleca się włączenie tłumaczenia video za pomocą automatycznego translatora.

Kontakt

Zdjęcie; Pixabay

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *