Fenomen liczb 11;11

Czy zdarza ci się widzieć na zegarze  godzinę 11;11 lub sekwencję liczb 111, 1111 i zastanawiasz się co to może oznaczać?

O zagadnieniu fenomenu  liczb 11; 11 słyszy się coraz częściej. Według wielu wierzeń i poglądów,  między innymi New Age, pojawiające się  często sekwencje powyższych liczb , mogą oznaczać że twoje intencje i myśli mają szansę się w szybkim tempie zmaterializować, świat wokół ciebie może ulec zmianie, twoje życie skupi się na czymś nowym, zmieniającym  widzenie wielu rzeczy, jak i może dokonać wielu zmian związanych ze światem materialnym i duchowym.
Wielu z tych co doświadcza fenomenu  liczb 11; 11 mówi, że widuje tą sekwencję od wczesnych lat, lub w jakimś okresie życia zaczęli je  częściej widywać , przez  tak zwane różne zbiegi okoliczności.
Ludzie widujący często liczby 11:11 nazywa są  potocznie ” Lightworkers”.

Uważa się że osoby ” Lightworker”, działając świadomie lub nieświadomie, są częścią  szczególnego planu Bożego, w którym mają coś wyjątkowego do zrobienia na Ziemi. A o swojej roli, dowiedzą się w odpowiednim czasie, samo się to zamanifestuje w ich  życiu.

Na całym świecie zawiązują się nawet  grupy, których członkowie doświadczają dziwnego fenomenu np: patrzą na zegarek o godzinie 11:11. Takie zestawienie liczb uchodzi już wręcz  za kultowe.

Istnieje pogląd, że  są to znaki wysyłane przez  duchowych przewodników, anioły,  inne równoległe wymiary,  byśmy pogłębiali w sobie  duchowość, a tym samym wchodzili na wyższe wibracje. Twierdzi się także,że to nasza intuicja sprawia, że akurat w tym czasie patrzymy na zegarek, lub patrzymy tam gdzie jet taki układ  liczb.
Zjawisko to,   jest tłumaczone także  w  inny sposób, taki  że to nasza  podświadomość  wpływa  na naszą  wybiórczą  pamięć i świadomość. Co oznacza, że łatwiej  zapamiętujemy patrząc na zegarek układ 11:11 lub 22:22 lub inne tego typu układy liczb, niż przy  powtarzającej się sytuacji z np.; z  godziną 13:18, nie zwrócimy  wtedy na to większej  uwagi. Są też poglądy,  że to nasz wewnętrzny zegar  sprawia że spoglądamy na zegarek w określonym czasie np; 11;11, tak jak na przykład  czujemy głód w określonym  czasie, lub inne potrzeby nawet fizjologiczne.
Inna teoria mówi o tym, że osoby widujące taki układ liczb, mają pochodzenie anielskie i  przybywają tu na Ziemię w konkretnym celu. By pomóc innym wejść na wyższy poziom w momencie kiedy wibracja ziemska będzie się zmieniała i wchodziła na wyższy poziom.
Można by na ten temat pisać znacznie więcej, ale faktem jest to, że dla wielu ludzi widujących taki układ liczb,  ich życie uległo zmianie, często  tez na lepsze i bardziej świadome.
Tak więc, jeśli jesteś szczęśliwcem fenomenu 11:11 może powinieneś się  zastanowić,  jaka jest Twoja rola tu na Ziemi? i co w związku z tym masz robić, lub zmienić w swoim życiu. ?
Bez względu jednak na to, czy magia   liczb mistrzowskich  np;  11 ; 11, 22;22 , 11;33 działa na nas w sposób szczególny  czy też  nie, czy w to wierzymy czy też nie, zjawisko to staje się  coraz bardziej  popularne i częstsze.

A tak o tym mówią Istoty Świetliste- Eergii

Przekaz ” Głosy”;

„….Gdy ” światło ” posiadasz w sobie, masz wiedzę, zrozumienie i mądrość, aby otworzyć swoje serce, na pole wyższej  Miłości otaczającej planetę i zintensyfikować swoje działania, angażując się w każdą sytuację, w której można znaleźć akceptacje, współczucie, przebaczenie i miłość.    Wybraliście życie na Ziemi w tym czasie, przede wszystkim  w tym celu i dlatego, otrzymacie  pomoc ze strony sfer duchowych, aby osiągnąć sukces w pozytywnym działaniu na rzecz innych ludzi…”

Pisząc ten artykuł skończyłam go o 11;33 i był to tak zwany zbieg okoliczności 🙂

Kontakt

16 komentarzy

 • Rafał pisze:

  Codziennie widzę różne sekwencje liczb , w tym także i opisane wyżej jedenastki 🙂

  Wracam do domu 02.02 , stoję przy maszynie w pracy 17.17

  Czym więcej się uczę życia, czym więcej chciałbym zmienić świata, chorego świata ( każdy widzi jak jest, nie ma co ukrywać , żyjemy w jednej wielkiej strasznej iluzji ) coraz częściej i więcej razy na dobę widzę różne sekwencje

  Ostatnio stwierdziłem, że nie będę wg patrzył na zegary, bo w końcu kiedyś ich nie mieli.

  Czas istniał w naszej głowie, ludzie byli szczęśliwsi.

  Teraz pytanie. Może nasz stwórca, przewidział takie znaki dla nas, abyśmy zwrócili na nie uwagę, akurat liczbami, uważam, że matematyka niesie za sobą wiele ciekawych sposobów przekazywania całego systemu, matrixa w którym żyjemy.

  Więc w takim razie dlaczego przekazuje je w taki sposób? Przecież jest wiele innych sposobów na przekazanie nam jeśli coś takiego miało by miejsce – My i On

  Głosy w naszej głowie, nasza podświadomość, zmysły

  • Witam serdecznie 🙂 widocznie należy Pan do grupy ludzi zwanej Lightworkers-ludzi-ze-specjalna-misja-dusz… Witam w grupie 😉 Zapraszam do przeczytania następnego artykułu na MM http://miejscemocy.org/sprawdz-czy-nalezysz-do-grupy-osob-zwanej-lightworkers-ludzi-ze-specjalna-misja-duszy/
   Bardziej obszernie postaram się odpowiedzieć w specjalnym artykule. Zapraszam do dyskusji i Pozdrawiam ciepło 🙂

   • mm pisze:

    Powtarzające się liczby w tego typu sekwencjach są zaproszeniem od Pana przewodników duchowych do przebudzenia się do znacznie większej rzeczywistości niż jesteśmy w stanie dostrzegać podstawowymi zmysłami. Każdy z nas przychodzi na ten świat w towarzystwie grupy przewodników duchowych (aniołów), którzy towarzyszą nam przez całe życie i podążają za nami krok w krok. Jednak nie mogą się z nami komunikować, gdyż muszą szanować zasadę wolnej woli. To człowiek musi jako pierwszy nawiązać kontakt. Mogą jedynie pokazywać znaki, które mogą spowodować, że zaczniemy zadawać pytanie, czy istniej coś więcej niż świat fizyczny. Jeśli chce Pan przyjąć zaproszenie i dowiedzieć więcej na ten temat, wystarczy że poprosi Pan swoich przewodników duchowych, żeby pokazali Panu wszystko, co Pan powinien wiedzieć.

 • Klaudia pisze:

  Dziś spojrzałam na zegar, zobaczyłam 11:11 a później spełniło sie moje życzenie które wypowiedziałam na głos. Myśle ze nie przez przypadek tu jestem i przeczytałam ten artykuł

 • Ania pisze:

  Witam, bardzo ciekawy post, mam jednak pytanie jak zinterpretować liczby 21:21, które systematycznie widzę na zegarku. Będę wdzięczna za odpowiedź.
  Pozdrawiam
  Ania

 • Marek pisze:

  Witam
  To dziwne, nie zwracałem i na to uwagi ale z ciekawości wystukałem 11:11 ponieważ od roku i może i pół jak spojrzę na zegarek widzę 11:11 . teraz zdążyło mi się pięć dni za sobą nawet jak gram w grę na telefonie i wykonuję misję widzę że do końca zostało mi 11:11
  Tego wcześniej nie miałem
  Jest logiczne wytłumaczenie skąd taka nagła zmiana? Czy to tylko przypadek?

 • LJB pisze:

  A jak widzicie 13:13?

 • LJB pisze:

  13:13; 01:13; ???

 • eudi pisze:

  O 11:33 zanalazłem ten artykuł

 • Martin pisze:

  Już od kilku dni zdarza mi się zerknąć na zegarek dokładnie o 11:11, ale związek z aniołami, bogiem? Nie ma szans. Gdybym nawet wierzył w takie coś, to bez wahania wybrałbym Szatana, ponieważ ma on więcej wspólnego z dobrem niż chrześcijański bóg.

  • Dante pisze:

   Dobrze, że dodałeś chrześcijański. Kościół (instytucja) jak wiele innych instrumentów kontrolnych ma za zadanie dzielić, i jak widać bardzo mu się to udaje bo dzieli ludzi na wierzących i ateistów. Od wielu lat powtarzam, że instytucja kościoła ma niewiele wspólnego z Bogiem, i za smutne uważam fakt, że tak wielu tego nie widzi. Niewiele jeszcze wiem, ale to co napisałeś wydaje się co najmniej naiwne. No ale każdy ma prawo wyboru. Bóg jest też nazywany Źródłem, Początkiem, Kosmosem według różnych przekazów. Chrześcijański bóg brzmi jak jakiś substytut. W angielskim jest takie określenie deity, a u nas mamy słowo bożek (właśnie z małej litery). Jeżeli przez instytucję kościoła ludzie kłaniają się w stronę szatana, to chyba faktycznie kościół(oły) trzeba obalić…

 • Martin pisze:

  A tak poza tym to urodziłem się 11 listopada.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *