Statki UFO namierzone przez program SETI?

Amerykański tygodnik ” Weekly World News” i niemiecka gazeta „Bild”, powołując się na naukowców związanych z programem SETI w lipcu 2011 roku pisali o sensacyjnych wiadomościach;

„Trzy statki kosmitów – największy z nich ma 320 km średnicy – pędzą w kierunku Ziemi, znajdują się obecnie w pobliżu Jowisza”.

Jeden z głównych ekspertów programu SETI  profesor John Malley, ujawnił, że naukowcy już poinformowali rząd amerykański o nadciągającej groźbie.

Przy tej prędkości, statki dotrą do Ziemi w listopadzie. Będzie można obserwować je za pomocą teleskopów, gdy we wrześniu miną Marsa – dodaje Malley. Statki wykrył system wyszukiwawczy HAARP zainstalowany na Alasce.

„-Niewykluczone, że nadlatujące statki kosmiczne mają wesprzeć flotyllę kosmitów operującą na Ziemi od kilku lat. Od 2004 r.” – jak podaje portal abovetopsecret.com, powołując się na dokumenty przygotowane niedawno dla prezydenta Rosji Dmitrija Miedwiediewa przez rządową agendę zajmującą się Kosmosem

– USA są zaangażowane w „wojnę” z UFO. Bazą Kosmitów ma być  Antarktyda i dno otaczających ją oceanów. Już 10 czerwca 2004 r. potężna flota UFO wyłoniła się nagle na południowej półkuli i doleciała do miasta Guadalajara w Meksyku, po czym zawróciła.

Od tamtego dnia zanotowano na wodach południowej półkuli wiele incydentów związanych z UFO. Być może w najbliższych latach, przybędzie takich zdarzeń i to nie tylko na półkuli południowej. ?

Astrofizycy z Edynburga w oparciu o instrumenty naukowe przeprowadzili serię badań i doszli do interesujących wniosków. Stwierdzili, że przedstawiciele obcych cywilizacji już teraz mogą znajdować się gdzieś w Układzie Słonecznym. Symulacja przeprowadzona przez matematyków oraz astrofizyków pokazała, że nie tylko jest to możliwe, ale zapewniła konkretne wskazówki ośrodkom naukowym, które poszukują nowych sposobów eksploracji kosmosu.  Rejestrowane systematycznie w różnych regionach świata manifestacje niezidentyfikowanych obiektów, łączonych z aktywnością przedstawicieli inteligentnych, pozaziemskich cywilizacji, nie muszą być wytworem ludzkiej wyobraźni. ? Sugestia taka nie pochodzi od entuzjastów NOL (skrót od: niezidentyfikowany obiekt latający), ale od wybitnych specjalistów i oparta jest wyłącznie na naukowych wnioskach. Autorami brzmiących intrygująco badań są eksperci z Uniwersytetu Edynburskiego.

-„To, co próbujemy powiedzieć, to mniej więcej tyle, że jeśli obcy stworzyli samoistnie replikujące się sondy, to w ciągu zaledwie 10 milionów lat mogli zbadać całą naszą galaktykę” – powiedział współautor badań, doktor Duncan Forgan.

Informacje na temat przeprowadzonych przez naukowców badań znalazły się w artykule opublikowanym w prestiżowym czasopiśmie „International Journal of Astrobiology”.

Źródło; SETI, ” Weekly World News”, Bild

Kontakt

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *