Przekaz channelingowy „Głosy” / Ciemna energia / Fragment 15

… Jesteś do krzewienia prawdy, tylko w inny przyswajalny sposób . Do tego żeby ją przekazywać w sposób ogólny, czyli medialny.Tacy jak ty pomagają w tym. W ten sposób powoli dotrze to do ogółu. Różni ludzie w różnych miejscach i cel  będzie osiągnięty. Sposób na dotarcie prawdy nowej  i spraw niejasnych, o których nie macie pojęcia.

Przekazujesz  nasze przekazy, zwłaszcza tym, którzy myślą o czymś  więcej. Wiesz przecież że tych którzy myślą szerzej jest niewielu, a reszta żyje tylko po to, aby przeżyć i żeby przeżyły też ich rodziny. Najlepiej  w dostatku, to ich cele główne. Ludzie omamieni uciechami, łatwą rozrywką , dostarczaną przez media, nie myślą, nie chce im się  myśleć o czymś więcej niż tylko jedzenie, picie, życie tu i teraz , pełna kiesa, konto. Tak wygląda wasze szczęście. Smutne ale prawdziwe. A ci którzy myślą więcej, uznawani są za dziwnych, czasami lubiani, częściej nie. Spychani gdzieś na margines społecznego życia. A jak mówią rzeczy ważne, to  słuchają ich  tylko nieliczni.

Wiec my postanowiliśmy inaczej działać, powoli i skutecznie. Tak żeby ta prawda spływała cyklicznie, bez szoku. Ponieważ prawda szybko ujawniona, nie daje  nic, prócz zamętu, strachu  i ucieczki do niewiedzy. Bo to wygodniejsze, bo tam czują się bezpieczni, bo to znają i rozumieją. Ludziom niewiele jest potrzebne; poziom życia, trochę władzy i połechtania ich ego, rodzina , bliscy, miłość i to wszystko.

-A wam, co jest potrzebne? My mamy takie potrzeby.

Spełnienie galaktyczne, na wielką niezrozumiałą dla was skalę. Tak żeby energia wokół nas była –tak jak i w  nas – jak najlepsza. Równej energii stworzenia. To jest dla nas złem, jeśli zastąpi ją gorsza jakość. Nie chce powiedzieć zło, wtedy jest to niespełnieniem i zaniechaniem. Dla was grzechem. Jesteśmy po to, by zmieniać wszystko na dobro, czyli energię wszech aktywną , która przenika cały wszechświat i rozjaśnia. My to robimy, po to aby spełnić zamierzenie główne stworzenia i istnienia. Czystość i jasność , czyli pozytywne energie które odeprą to, co jest nazywane ciemną energią. To ona wypełnia przestrzeń tą drugą i doprowadza do sprzężenia zwrotnego, czyli zakłóceń w falach elekromagnetycznych, które mogą wpłynąć na zakrzywienie czasoprzestrzeni w odwrotnym kierunku, do punktu wyjścia. Do punktu zassania wszechświata i z powrotem do chwili sprzężenia go, do stanu podobnego przed wybuchem, który może zmienić istnienie ogólne. Czyli powstanie czegoś takiego, czego nikt jeszcze nie zna, my także. Ale to nie było by dobre, to byłyby zimny, martwy wszechświat, gdzie życie nie było by znane w tym pojęciu nam znanym, tylko zupełnie innym. Nawet dla nas niewyobrażalnym. Można by to w skrócie uogólnić, że to zło zawładnęło by wszystkim i wypełniło wszechobecność wszędzie. Dobro by nie istniało, byłaby ciemność i pustka.

To jest dla nas, największe zło. Wszyscy przestalibyśmy istnieć i wy i my i inni.

Morderstwo ogólne, na wszystkich poziomach życia. Wszystko wypełniła by prawdopodobnie czarna energia, która jest chaosem i przenikaniem się wielu fal wymiarowych, głosowych, portalowych, nie ma spójności i uporządkowania. Wszystko dzieje się na wielu płaszczyznach jednocześnie, które przenikają się  w różny sposób, bliżej nie określony. Czyli ciągły chaos, brak ciągłości, chronologiczności, wrzenie wszystkiego skumulowanego w jednym miejscu, próbującego się uwolnić, rozkurczyć i powstać od nowa. Wszechświat tak sprężony w swoim istnieniu, do granic niewyobrażalności. To jak zamkniecie ziemi w malej pigułce…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *