Przywódcy innych planet martwią się o los UE – stwierdził Przewodniczący Parlamentu Europejskiego

 Przewodniczący Parlamentu Europejskiego  Jean-Claude Juncker  stwierdził, że przywódcy innych planet martwią się o to,  jaką drogą pójdzie Unia Europejska. 

  Znany jest  ze swoich często kontrowersyjnych opinii na temat współczesnej Europy, ale jego ostatnia wypowiedź  z  końca  czerwca 2016r. przyćmiła  wszystkie dotychczasowe.

Czyżby  to było  półoficjalne  ogłoszenie  istnienia Obcych ?  Byliśmy świadkami zdarzenia które  zszokowało wielu ludzi  na całym Świecie, różne spekulacje na ten temat krążą w sieci . Jeśli nawet było to przejęzyczenie,  to bardzo znaczące. Ponieważ padło z ust Przewodniczącego Parlamentu Europejskiego podczas oficjalnego spotkania parlamentu, transmitowanego przez media na cały Świat. 

To, że nikt do tej pory nie usiłował tej wiadomości prostować , czy też tłumaczyć, jest dość intrygujące.

Myśląc logicznie i trochę psychologicznie, to żeby doszło do takiego „przejęzyczenia”,  to osoba musi interesować się tą tematyką i to bardzo, jeśli zapadło to w jej pamięci na tyle, że używa takiego stwierdzenia, określenia  odruchowo i nawet nieświadomie.

Czyli,  bez względu na to czy było to powiedziane celowo , czy też przypadkowo, daje nawet największym niedowiarkom w kwestii istnienia innych cywilizacji, wiele do myślenia. Czyżby Przewodniczący Parlamentu Europejskiego  Jean-Claude Juncker miał kontakt z przywódcami innych planet ? 

Bo skąd by wiedział że są zaniepokojeni? Skąd miałby takie informacje? Skąd takie przypuszczenia?

I dlaczego by w ogóle o tym myślał? Przeciętny człowiek nie interesujący się tematyka UFO, nie myśli w ten sposób, tylko człowiek który  taką tematyką się interesuje,  lub coś głęboko przeżywa….?

Takich „przypadków” było do tej pory więcej i znaczące słowa padły z ust innych wielkich przywódców Świata.

Jeśli przywódcy obcych planet martwią się o los naszej ziemskiej UE , to chyba możemy spać spokojnie?

Kontakt

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *