Koniec cyklu biblijnego siedmiu lat ” Shemitah”- nie sprzyja finansom

Może słyszeliście, że od Indii po wybrzeże Kalifornii, jednym z najpopularniejszch słów wyszukiwanych przez  Google , w tej chwili jest  słowo „Shemitah.

Shemitah jest  to koniec cyklu biblijnego siedmiu lat, cykl oficjalnie kończy się  w dniu 13 września 2015 

Według wierzeń , oznacza to, że pod koniec siódmego roku będzie można udzielić zwolnienia, to jest sposób uwolnienia: każdy wierzyciel uwalnia to, co pożyczył bliźniemu. Nie będzie egzekwować długu od swojego sąsiada, jego brata, bo KOMUNIKAT Pański został ogłoszony … „Księga Powtórzonego Prawa 15:. 1-4 Czytanie tego pisma dalsze obietnice … wiele błogosławieństw!”

Patrząc z proroczej perspektywy;  w noc zniszczenia Babilonu i (syna Nabuchodonozora) śmierci Baltazara został ustalony przez Boga Izraela 2520 tydzień (7 lat x 7-cykl = 49 lat 360 dni) z wyprzedzeniem, kiedy Nabuchodonozor pierwszy zniszczył Świątynie i ukradł narzędzia robocze. W noc śmierci Baltazara i zniszczenia Babilonu, Bóg napisał”mene, mene, Tekel, PARSIN” na ścianie. Już  od następnego dnia, przez  2,52 tysiąc tygodni zegar zaczął odliczać.  Ostatni 2.520 tydzień odliczanie zegara, rozpoczął się 7 czerwca 1967 roku, kiedy izrael odbili Jerozolimę i kończy się dokładnie 2520  tygodni później tj. 23 września 2015. Następnego dnia 24 września 2015, następne 2520 tygodni cyklu, odliczanie do przyjścia Jeszui.

 

The Coming Shemitah 5775 (2014/5) & Jubilee Year 5776 (2015/6)

Jak widać rok 2015/2016 jest dla świata okresem przełomowym( patrz artykuł ” Czas przeobrażeń 2015/2016)

Według Tory;

„A jeśli pytasz; „Co będziemy jedli w siódmym roku? Nie będziemy siać, i nie spotkamy się w naszej produkcji! „(Kpł 25:20)

Jednak ci, którzy zaufali Bogu byli bogato nagrodzeni:

Ja, [G-d] rozkaże moje błogosławieństwo dla was w szóstym roku, i będzie to wydajność produktów na trzy lata. I będziecie siać w ósmym roku, a jednocześnie jeść z dawnych plonów. Aż do dziewiątego roku, aż do przybycia nowej uprawy, będziesz jeść stare uprawy!(Kapłańska 25:21;22 „

KONIECZNIE  OBEJRZYJ ten film,  tłumaczenie polskie;

http://www.cda.pl/video/174177f1>

 Podobno od 14-15 września ma  ruszyć ” pierwszy pionek domina” prowadzący do  nieuchronnego globalnego załamania.   Niezależnie od tego co będzie w poniedziałek, przyszłość  może wyglądać przez najbliższe pół roku zupełnie inaczej. Ma  podobno nastąpić powolne  załamanie giełd i rynku Światowego.  Na 15 września zaplanowane są –  Ćwiczenia wojskowe Jade Helm USA.

Słowo „Shemitah” oznacza; drżenie, trzęsienie, upadek, zawalenie się. Ostatnio widzieliśmy bezprecedensową ilość krachów z rynków finansowych, gospodarczych, politycznych, a nawet militarnych. . Tylko od sierpnia 2015 r. giełda straciła 2000 punktów, czyli ponad 11%.

 

 

Kalendarz żydowski

100 Rok Shmita Cycle

Podobno ze względu na  tendencyjność  mediów w USA, Obamie  udało się zarejestrować dekret o Trwałym Wdrażaniu stanu wojennego, bez większego rozgłosu w mediach.

Cokolwiek się stanie, to nie będzie koniec Świata,  nie będzie wydarzenie jednorazowe , tylko proces.

O prawdziwych powodach  się mówi , ale nie dosłownie. To są ostrzeżenia przed ” Godzillą” ( patrz artykuł „NASA ostrzega przed ” Godzillą El NINO”). Naukowcy obawiają się , że ten front  atmosferyczny może ” zalać Kalifornię”,  możliwe jest też trzęsienie ziemi w tym rejonie. Mogą to być przygotowania przed właśnie tymi kataklizmami.  Są nieoficjalne ostrzeżenia, żeby społeczeństwo przygotowało się do takich wydarzeń, na własną rękę zaopatrując się w prowiant, wodę i inne najpotrzebniejsze rzeczy.

Wiele może na  to wskazywać, że coś naprawdę poważnego ma się wydarzyć w USA. Niektórzy producenci żywności awaryjnej  w USA zgłaszają jej braki, ponieważ tak wielu ludzi zaopatruje się w żywność .             

http://perepele.pl/article/shemitah-czyli-co-nas-czeka-jesienia/2071
http://www.cda.pl/video/174177f1
źródło;
 Fox News – raportowanie na temat Jade Helm

http://www.thelastgreatstand.com/2015/05/24/fox-news-finally-gets-around-torep

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More Stories

Parapsychologia

Znaczenie działania Parapsychologii w życiu   Para  – z języka greckiego  παρα -„przy”, „obok”, „poza czymś”   Psychologia – z języka starogreckiego  ψυχή Psyche = dusz, i λόγος logos = słowo, myśl,  rozumowanie  –…