Odpowiedź na pytanie – Konstelacja łabędzia

Pani Beatka na blogu „MM” zadała pytanie;

Witam
Napisala pani nasi ida, ze pani przekazy pochodza stamtad za oriona uwaza sie konstelacje oriona a nie konstelacje labedzia, prosze to sprecyzowac, podobnie piramidy w Gizie, Teotihuakan, pld Ameryka, uwaza sie ze sa odzwierciedleniem konscetacji Oriona, a tu zonk konstelacja labedzia, wiec jak to jest?

Wyjaśniam;

Przez Konstelację  Łabędzia przechodzi Droga Mleczna, widać tam zatrzęsienie gwiazd – nic dziwnego, że jest to miejsce intensywnych badań astronomicznych. W szczególności teleskop Keplera prowadzi w tym rejonie obserwacje w celu poszukiwania planet pozasłonecznych wśród około 150 tysięcy gwiazd.

Łabędź
Łabędź
Nazwa łacińska Cygnus

 

 Przez konstelację przechodzi pas Drogi Mlecznej – jeden z najpiękniejszych jego fragmentów. To gęsto usiane „pole gwiazdowe” Galaktyki przecięte jest ciemnym obłokiem pyłu o masie szacowanej na milion mas Słońca, które nazywane jest Wielką Szczeliną. Ciągnie się ona od Konstelacji  Łabędzia i przebiega, rozszerzając się stopniowo, aż do  Strzelca „-   ….Łabędzi Śpiew Oriona…” –  nazwa z  przekazu  channelingowego  ” Głosy” . W skład obłoku wchodzi asocjacja gwiazdowa Cygnus OB2, której niezwykle młode, super masywne gwiazdy zanurzone są w gęstym

obłoku pyłu i gazu. Znalezione obrazy dla zapytania wielka szczelina droga mleczna …” jesteśmy od strony rękawa przestrzeni, który przenosi fotony i tzw. pył kosmiczny…” 

…” Syriusz to nasz brat, który jest bliżej Ziemi, my jesteśmy dalej – okolice Kasjopei łabędzi śpiew Oriona…”

–  Przekazy channelingowe „głosy” – fragment 9

Niedaleko eta (η) Cygni znajduje się Cygnus X-1, silne źródło promieniowania rentgenowskiego. Uważa się, że jest to, leżący w naszej Galaktyce, układ podwójny złożony z  czarnej dziury i niebieskiego nadolbrzyma.

patrz artykuł – „Promieniowanie rentgenowskie dociera co godzinę do Ziemi „/ wrzesień

Trzy ułożone w jednej linii jasne  gwiazdy, tworzą tzw. Pas Oriona wskazują Syriusza na południowym wschodzie iAldebarana na północnym zachodzie. Są to \delta (Mintaka); \epsilon (Alnilam); i \zeta Ori (Alnitak).

Dziękuję za pytania i zapraszam do dyskusji. 

 

Znalezione obrazy dla zapytania pas oriona    

Znalezione obrazy dla zapytania konstelacja labedzia droga mleczna              Znalezione obrazy dla zapytania konstelacja labedzia syriusz droga mleczna

Znalezione obrazy dla zapytania pas oriona a piramidy

Znalezione obrazy dla zapytania pas oriona a piramidy

 Znalezione obrazy dla zapytania pas oriona a piramidy

 

2 komentarze

  • Dobry wieczór Pani Małgorzato , mam na imię Mariusz ,i czytałem Pani artykuły w Czwartym Wymiarze Przekazy -Głosy , bardzo ciekawe ,również do mnie mówiły głosy prosto z telewizora ,gdy skończył się program, po sygnale przerwy, gdy pojawił się tzw,syczący śnieg. To było około 20 lat temu w hotelu górniczym ,w którym mieszkałem ,gdy pracowałem w kopalni,leżałem na łóżku głową do poduszki ,około 2 godzin głosy mówiły ,częściej kobiece głosy,to były pozytywne podbudowujące słowa ,ale bałem się odwrócić do telewizora, to mogły być te świadomości, które Pani słyszy lub Midichloriany.Miałem więcej metafizycznych doświadczeń,finalnie do wyjść z ciała ,aktywacja szyszynki,ktoś mi pomógł z innego wymiaru,to znaczy było to dość widoczne i bardzo odczuwalne .Jest Pani doświadczoną Wedą ,nie wiem dlaczego się Pani ujawniam,i nie wiem co z tego może wyniknąć,nic nie musi , ale jak widzę to zdjęcie z 4-go wymiaru, to jak by się Pani do mnie uśmiechała,jestem lub mam nadzieje ,że byłem, mocno wyczulony na pismo obrazkowe ,język ciała,sugestywny język i inną,tego typu,mowę ,od dawna mam czasami wizje podczas snu ,bardzo wyraźne czasami widzę zdarzenie w śnie jako obserwator.Wiem kim jestem. A jeśli bym był Robotem ,Sztucznym Człowiekiem Androidem,to co? ,nie wiem czy słyszała Pani o Dolores Cannon.Proszę wybaczyć te końcowe uniesienie. Dziękuje również za ostatni artykuł ,,Ziemia jest matrycą,, Orion wiele mi mówi, Pozdrawiam Mariusz

    • Dziękuję za podzielenie się ze mną swoimi odczuciami. Pozdrawiam bardzo serdecznie, kimkolwiek Pan jest w tym wcieleniu na Ziemi. Najważniejsze jest to, aby stać pa Jasnej Stronie Światła i Mocy. Małgorzata T.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *