Od stycznia 2016r. ponownie są słyszalne dziwne dźwięki na Świecie. „Trąby niebiańskie”słychać w Wielkiej Brytanii, Holandii, Maroku…

Ponownie słychać w wielu miejscach na Świecie dziwne dźwięki, które niczym są nieuzasadnione. Nikt nie potrafi dokładnie wytłumaczyć tego zjawiska. Sprawą dziwnych odgłosów  zajęli się naukowcy z Azerbejdżanu.

Profesor Khalilov stwierdził, że dźwięki mogą być odgłosem fal akustyczno-grawitacyjnych. Nie ma jednak pewności, co jest ich źródłem i na tym polu musimy się poruszać w domniemaniach.    Po przeanalizowaniu odgłosów Khalilov stwierdził, że duża część widma leży w zakresie poddźwiękowym, który nie jest słyszalny dla ludzi. To, co słyszą ludzie to tylko niewielka część realnego pasma tych dźwięków. Usłyszeć można te o niskiej częstotliwości emisji akustycznej w zakresie od 20 do 100 Hz modulowanych w ultra-niskiej częstotliwości fal infradźwiękowych od 0,1 do 15 Hz.

W geofizyce, są one nazywane falami akustyczno-grawitacyjnymi, są one tworzone w górnych warstwach atmosfery, w szczególności na granicy atmosfery i jonosfery. Istnieje wiele przypuszczeń według, których fale te mogą powodować trzęsienia ziemi, wybuchy wulkanów, huragany, burze, tsunami i inne nagłe zjawiska atmosferyczne i geofizyczne.

Jedna z teorii, które podaje Khalilov zakłada, że dźwięki mogą powstawać na skutek aktywności słonecznej.

To by się zgadzało w kontekście niektórych przypadków, na przkład 2015 r. 18 lutego i 19 lutego trwała burza magnetyczna spowodowana dziurą koronalną emitująca strumień wiatru słonecznego.

Jednak ta teoria ma tez słaby punkt, ponieważ Słońce wchodziło w podobne okresy aktywności już wielokrotnie i nigdy nie słyszano czegoś takiego. Może te dźwięki są słyszalne na Ziemi z powodu obecnej pozycji w Galaktyce? 

Ta teoria ma większy sens, tylko nikt jeszcze nie wie, co nas jeszcze może czekać z tego powodu.

Odsyłam do Przekazów channelingowych ” Głosy” na tym blogu/Channelingi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *