Sprawdź co oznaczają liczby które najczęściej ci się ukazują

Jeśli ukazują ci się często różne sekwencje liczb i nie wiesz co to oznacza ?  Sprawdź jaki przekaz  skierowany jest do ciebie. Te sekwencje liczb mogą oznaczać dla ciebie coś wyjątkowego.

Gdy dowiesz się o rozmaitych znaczeniach sekwencji liczb, Anioły – Siły Wyższe  za pomocą wizji, myśli lub intuicji podpowiedzą ci, w jaki sposób dane wyjaśnienie pasuje do twojej sytuacji. W połączeniu z innymi formami Duchowej komunikacji,  sekwencje liczb pomogą  wychwycić ukryte wiadomości. Oto przykłady tego typu kombinacji;

1 – symbolizuje pierwszą osobę- także  Boga Ojca , liczba początku, urzeczywistnienie potęgi myśli

11 – dążenie do  oświecenia, wyższego poziomu duchowego,  symbolizuje specjalną misję, czasami dążenie do wykluczenia z poza praw karmy

11:11 – jest pobudką – przebudzenia w świetle – przez Aniołów, Mistrzów duchowych…, numer fenomenu i zmian w DNA, otworzenie pamięci komórkowej- duchowej, oznacza, że czas realizacji jest blisko. Przebudzenie dla wysłanników światła , przebudzenie do pracy, w chwili pojawiania się tej sekwencji otwiera się ich bezpośredni kanał z niewidzialnym…

111 –  liczba aniołów, nie jesteś sam – „”Jesteśmy przy tobie”, znak otwarcia bramy w górę, uruchamia zmiany w DNA. Kiedy je ujrzysz najwyższy czas aby naprawić, przede wszystkim własne myśli, zobaczyć czy wszystko zostało już wykonane, jeśli nie-  należy koniecznie  to naprawić. Jeśli masz na tym polu trudności, proś o pomoc Anioły.

22 – kompilacja energii, aktywności i inteligencji, wiara i zaufanie,  ale otacza cię dualizm. Dążenie do sukcesu i harmonii poprzez swoją emocjonalność i jej opanowanie.  Możesz spożytkować swój potencjał dwojako – pozytywnie, co pomoże  ci osiągnąć sukces lub negatywnie, co może zakończyć się klęską. Kusi cię  „ciemna strona mocy” , jeśli przejdziesz na jej stronę, pogorszysz tym swoje  samopoczucie i jakość życia, ale i tak w głębi serca zawsze pozostaniesz dobrą osobą.

222 – miej wiarę, wszystko będzie w porządku. Nie martw się o nic, sytuacje chociaż nie wyglądają dobrze będą miały pomyślne rozwiązanie.

22;22- dążenie do mistrzostwa w życiu, twoje talenty wewnętrzne pomogą ci w osiągnięciu sukcesu, przez empatię do rozwoju duchowego, ponadprzeciętne możliwości w życiu

33– liczba Jezusa Chrystusa,wiadomość od Mistrza Duchowego lub o nim,  dążenie do harmonii,  rozwinięcie  w sferze duchowej, rozwijanie empatii i  intuicji. Postępuj  z uczciwością i kręgosłupem moralnym, prace opiekuńcze  związane ze wsparciem duchowym dla bliźnich, bycie spełnionym poprzez użyteczność społeczną

333 –  znaczy że Mistrzowie są obok ciebie, obserwują cię, słyszą twoją modlitwę, możesz prosić ich o pomoc, opieka losu jest nad tobą

33;33 – rozpoczęcie nowego rozwoju, poprzez opiekę i  kierowanie przez siły wyższe. Prowadzimy cię do realizacji misji i zamierzeń, jesteśmy przy tobie, otwórz się na nowe możliwości, nawet te zaskakujące. Ale ogranicza cię pasywność, bierność, samo afirmowanie się i pozytywne myślenie to za mało, zacznij działać .

44 – wiadomość od aniołów oraz/lub archaniołów , liczba sukcesu, możesz opanować materię i osiągnąć w niej to co zechcesz, wielkie czyny , odkrycia , innowacje. Prowadzić do tego będzie  dyscyplina, hart ducha, wytrwałość i profesjonalizm. Istoty eteryczne – Mistrzowie otaczają  cię w tej chwili, wspierają cię miłością. Masz bardzo silny związek z królestwem Aniołów i Ziemią.

444 – to również kosmiczne Kundalini – speirema, komplet kosmicznego cyklu, „Anioły są wszędzie wokół ciebie! Niebiańskie istoty kochają cię, wspierają i kierują twoim życiem, więc nie masz powodów do obaw”.

44:44 – otwarcie gwiezdnej furtki, solarny krzyż – przenikanie kosmicznej mądrości, korzystaj z niej  a osiągniesz to co pragniesz, przekazy techniczno-rozwojowe z innego wymiaru przez ciebie – dla dobra ogółu . „Możesz wiele zrobić dla innych, my ci w tym pomożemy, ale   ty pomóż innym” .
Nie bój się, strach jest twoim ograniczeniem, wyeliminuj go z twojego życia i myśli, a  wszystko zakończy się  dobrze.

55- odzwierciedlenie wielkiej cierpliwości w zgłębianiu prawd świata i ludzi, to symbol myślicieli, filozofów, osób uduchowionych oraz pragnących zyskać wielką wiedzę. Ta wibracja mówi, że dana osoba dąży do odkrycia czegoś ważnego, potrafi poświęcić się zgłębianiu danej dziedziny bez reszty, jest pracowita, ofiarna w swoim działaniu, wytrwała oraz pomysłowa.

555 – liczby losu, dynamiki, zmian. Zaczyna się zasadnicza zmiana w twoim życiu. To może być i pozytywne i negatywne doświadczenie, ponieważ wszystkie zmiany są naturalną częścią przepływu życia. Być może przychodzi tu odpowiedź na twoje modlitwy, może ostrzeżenie…. teraz pomyśl, co masz ty w tej sprawie do powiedzenia? Jakie były twoje działania?

66– kwintesencja artyzmu, wolności i swobody duchowej,  realizacja w sztuce i miłości  dająca szczęście. Osoby, którym patronuje ta liczba, są wolne, cenią niezależność w każdej sferze życia i potrzebują akceptacji innych, by czuć się szczęśliwe.

666 – Zrównoważ swoje myśli, stwórz równowagę między niebem i ziemią. Skup się mocniej na duchu, mniej na materii, znajdź swój prawdziwy obraz, bo zaczynasz ginąć w mgłach iluzji, możesz szybko wypaść ze swojego toru i nie będzie ci łatwo na niego powrócić.

77– okazje lub anielskie zachęcanie do działania, liczba biblijna. Siódemka często oznacza w Biblii zupełność, dokończenie etapu, pracy, teraz czeka cie chwila odpoczynku.. Czasami nawiązuje do zakończenia jakiejś działalności. Może też wskazywać na jakiś zamknięty cykl ustanowiony lub dopuszczony przez Boga – Siły wyższe.

777 –  wykonujesz dobrą pracę, twoje dążenia stają się rzeczywistością. Jest to bardzo pozytywny sygnał, tutaj można oczekiwać cudów, darów.

88–  jesteś powołany do wprowadzenia wyższej świadomości równowagi świata ducha i materii, dostatek w sensie ogólnym lub konkretnie dostatek materialny . Bądź poza zazdrością i rywalizacją. Doskonała organizacja i ogromna potrzeba sprawiedliwości. Mistyczne doświadczenia , geniusz w zdobywaniu materii.
888 – kończy się jakiś etap twojego życia, przygotuj się na nowe. Na końcu tunelu widać białe światło, twoje plony dojrzały. Ciesz się, lecz bądź czujny.

99– twój „boski cel życia” lub kariera oparta na sprawach duchowych, pasja lub misja, którą sobie wyznaczasz.

999 – weź się do pracy, możesz zrobić zdecydowanie więcej, szczególnie dzieci Światła – Lightworkers! Świat was potrzebuje! Możesz rozpoczynać swoją pracę aby pomóc innym.

000 – zjednoczenie i poczucie obecności Stwórcy, Jego miłości w tobie, wiadomość od Boga lub o Bogu.. . Jest to sygnał, że zatoczyłeś koło, krąg, przed tobą możliwość zmian.   Przypomnienie o tym, że jesteś  jednością z Bogiem i o tym, byś odczuwał obecność i  miłości Twojego Stwórcy.

348–  „Archaniołowie i wniebowstąpieni Mistrzowie pomagają ci skorzystać z uniwersalnego źródła dostatku. Rozłóż ramiona i przyjmij ich do swojego serca i życia”.

788– Czy czujesz, że jakaś część twojego życia, taka jak praca, pewien rodzaj działania dobiega końca? To jest wiadomość, że ​​twoje odczucia są poprawne. Zakończenie pewnego etapu i przejście do następnego,  może oznaczać znaczące,  ale pozytywne zmiany w twoim życiu.  Sekwencja liczb zwiastuje  informacje o przygotowywanej  pozytywnej zmianie dla ciebie, twoja dotychczasowa praca została zauważona i doceniona. Trzymaj się, bo życie ma zamiar stać  się dla ciebie  łatwiejsze i lepsze  na wielu płaszczyznach.

533- Wniebowstąpieni Mistrzowie chcą przygotować cię do wielkiej zmiany życia, która jest nieuchronna. Chcą wiedzieć, że jesteś gotowy na nią. Oni  trzymając cię za  rękę, pomogą przejść ci przez tę zmianę i mówią że wszystko będzie w porządku. Czekaj na  zmiany i szukaj błogosławieństwa w ich obrębie.

799– gratulacje! Żyjesz bardziej autentycznym życiem niż kiedyś , które jest w jedności z twoim najwyższym widzeniem siebie- wyższym Ja . Ta sekwencja liczb docenia twoje decyzje życiowe i uczciwe postępowanie.

Numerolog – Małgorzata Trzaskoma

Kontakt

7 komentarzy

 • Krystyna pisze:

  Bardzo dobra strona. Na liczby, ktore ciagle powtarzaja mi sie zwracam uwage.B. czesto to liczby 1111 222 333 318. Nie moge poradzic sobie z liczbami,ktore widze przez caly czas a jest tego codziennie naprawde b. duzo. Nie moge znalezc informacji na ten temat. Sa to liczby 10 i 18.Czy mozesz pomoc mi z tym. Co te liczby dla mnie moga znaczyc.Jestem b.wdzieczna za odpowiedz.Krystyna

  • Witam. Dla każdego dane liczby mogą oznaczać co innego. 10- to początek czegoś,tylko bardziej zaawansowany, zmiany po przejściach. 18- to dążenie do duchowości, potrzeba rozwoju, poczucie przynależności do większej całości- np;”siły wyższej”. Pozdrawiam 🙂

 • kacper113 pisze:

  Liczba 33 tak naprawdę jest bardzo związana z iluminatmi. Nie rozumiem jej związku z Jezusem Chrystusem.

 • Marcim pisze:

  To dobrze świadczy, bo najczęściej ukazuje mi się liczba 333. Nie zwracałem na to większej uwagi, ale teraz czytając ten opis dochodzę do wniosku, że coś w tym jest – w moim życiu wielokrotnie jakby zadziałało wsparcie kogoś z zewnątrz.

 • petrygon pisze:

  Ciekawy materiał. A liczba 421. Kiedyś mi się spodobała i ją sobie pisałem. Później na zegarze często gęsto widziałem i szukałem 22:22.

 • Lusz pisze:

  Jestem Lusz.
  Znam odpowiedzi na pytania.

 • Gabi pisze:

  Witam! Od dłuższego czasu widzę liczbę 27. Co to oznacza? Pozdrawiam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *