Czas przeobrażeń w latach 2015/2016

Przed nami szczególny czas, czas przeobrażeń na wielu poziomach życia i istnienia. Dotyczyć to będzie całego Świata. Impulsy z kosmosu które coraz większe docierają do ziemi, zmieniająca się na naszych oczach pogoda, kataklizmy,  zmiany geo-polityczne, migracja ludów, kryzysy finansowe i wiele innych wydarzeń w najbliższych latach. Na naszych oczach dzieją się rzeczy historyczne, które prowadzą do większych przeobrażeń.

W przeciągu roku wiele się zmieni, świat nie będzie już taki sam. Do czego to ma wszystko prowadzić? Do rozpoczęcia nowego etapu w życiu człowieka. Pisałam o tym już w zeszłym roku 2014- patrz „Klucze Losu” Czwarty wymiar”, delikatnie przygotowując do nadchodzących zmian i wydarzeń. W roku 2014 byliśmy w „oku cyklonu”, teraz powoli wychodzimy z niego, biorąc  już czynny udział w zawirowaniach wręcz cyklonicznych.

Fragmenty z  mojego artykułu z 2014r. – „Klucze Losu”-„Czwarty Wymiar”

….”Mimo że w wielu miejscach na świecie w roku 2014 doszło do nieporozumień i zadrażnień  polityczno-gospodarczych, w roku 2015 dojdzie do chwilowej poprawy sytuacji. Chwilowej, ponieważ  już pod koniec lata- wczesną jesienią, może dojść do ich ponownego  pogorszenia . W tym czasie możemy mieć wrażenie, że żyjemy w „oku cyklonu”, spokojniej, ale wokół panuje niewidoczny chaos. Dotyczyć to będzie przede wszystkim polityki międzynarodowej, której  przesilenie może nastąpić na przełomie marca i kwietnia, oraz miedzy jesienią a zimą.. Wiele spraw może być odłożonych na później, utajnionych, zamiecionych pod przysłowiowy dywan. Będzie to gra na czas.  Ale nie będzie to dobrym rozwiązaniem, ponieważ sprawy nie  rozstrzygnięte, nie załatwione w  roku 2015, intensywniej zamanifestują się w roku następnym 2016.”…..

…”Rok 2015 to czas, sublimowania wartości materialnych, w celu odnalezienia ścieżki duchowego rozwoju, spokoju wewnętrznego, wartości wyższych. Wielu z nas może przekonać się, co w ich życiu jest naprawdę ważne…”

…”Na przełomie pierwszego i drugiego kwartału czekają nas drobne przetasowania partyjno- polityczne, większe przebiegać będą wczesną jesienią. Relacje z Rosją pozornie ulegną poprawie, ale na nagły zwrot sytuacji i pewne ograniczenia, trzeba będzie uważać już od późnego lata aż do końca roku. Karty nie pokazują otwartego konfliktu zbrojnego na terenie Polski. Na terenie Europy konflikty polityczne przez większość roku pozornie zostaną zminimalizowane. Wczesną jesienią roku 2015 i w roku 2016 sytuacja może drastycznie się zmienić. Możliwe są większe konflikty międzynarodowe. Państwa  o kulturze ortodoksyjnej będą  chciały mieć więcej do powiedzenia, wzbudzając konflikty…”

…” W sierpniu i wrześniu mogą wystąpić nagłe zjawiska atmosferyczne ( katastrofy), dotyczy to zwłaszcza odległych, cieplejszych rejonów świata. Przed nami parę ważnych lat, proces, podczas którego nastąpią poważne przesilenia i zmiany na naszym globie . Nie tylko geopolityczne, gospodarcze, ale także technologiczno-rozwojowe. Człowiek może osiągnąć  więcej, niż teraz możemy przypuszczać. Nie czeka nas apokaliptyczny koniec świata, bardziej koniec świata w organizacji jaką znamy, a początek czegoś nowego….”

Przed nami wydarzenia na skalę Światową, w wielu aspektach.

Czy mamy na to wpływ? To zależy od jednostki. Ale na pewno mamy wpływ na własne życie i działanie. Na to, co dzieje się w naszym najbliższym otoczeniu. Dlatego, cokolwiek by się nie działo, możemy się do tego przygotować i nastroić, w różny sposób. Po to się uprzedza przed niektórymi wydarzeniami, żeby to, co się ma zdarzyć nie było wielkim zaskoczeniem. Po to są też  przepowiednie, wróżenie, jasnowidzenie.  Informacja przed wydarzeniem jest niezmiernie ważna,  po to są też organizacje – służby wywiadowcze . Ponieważ można wiele zrobić, aby łatwiej znieść to co ma się stać, lub czemuś zapobiec, nie dopuścić do wydarzenia, ochronić. 

Więc warto podejść do wielu spraw poważnie, technicznie, zapobiegawczo.

Po to, aby potem nie mówić ” że Polak mądry ale po szkodzie”.

Wasza paranormalna służba informacyjna miejscemocy.org- Małgorzata Trzaskoma 🙂

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *