Aura człowieka – biopole, pole energii otaczające ciało fizyczne cz.1

Aura/pole energetyczne/biopole to niewidzialna emanacja, która otacza wszystko co żyje. W rzeczywistości aura, otaczając całe ciało, odzwierciedla życiową energię.

Nazwa pochodzi od greckiego słowa aura oznaczającego bryzę. Energia przepływająca przez nią odzwierciedla naszą osobowość, tryb życia, myśli i emocje. Aura wskazuje na stan, w jakim jest nasz umysł, ciało i dusza. Są rożne opinie na temat istnienia aury. Niektórzy twierdzą, że aura to po prostu zjawisko elektromagnetyczne. Inni uważają, że aura jest odbiciem nas samych, zachowującym dokładny zapis naszej przeszłości i teraźniejszości, a nawet przyszłości.

Znalezione obrazy dla zapytania aura człowieka    Znalezione obrazy dla zapytania aura człowieka     Podobny obraz    Znalezione obrazy dla zapytania aura człowieka

fot; aura człowieka, aura rośliny

Naukowcy są zgodni, że każdy z nas ma fizyczną aurę złożoną z materii i pól energetycznych, które ją otaczają. W stosunku do otoczenia człowiek jest istotą ciepłą, nasz organizm emituje energię podczerwoną. Otaczają nas również elektrostatyczne i elektryczne pola jonów. Ponadto emitujemy niskie poziomy radiacji elektromagnetycznej (fale radiowe) oraz promieniowanie o niskiej częstotliwości wynoszące około sto kilocykli (kiloherców).

Aura już nie jest pojęciem nierealnym, nie tylko można ją poczuć , ale także można ją zobaczyć, zmierzyć, zrobić fotografię.

A oto urządzenia do;

  • Fotografowania aury „Ace Aura Meter” wyposażone jest w sensory mierzące pole l elektromagnetyczne – wibracje, które l przekazywane są do centralnej części urządzenia, gdzie następuje automatyczne przetwarzane ich na kolory i rejestrowane na filmie fotograficznym.

ZDJĘCIE KIRLIANOWSKIE:

Jedna z najstarszych i najbardziej znanych metod fotografowania energii człowieka. Polega na przepływie przez obiekt nieszkodliwego wysokiego napięcia elektrycznego o wysokiej częstotliwości. Film rejestruje zjawisko wyładowania energii z obiektu.

ZDJĘCIE INNERACTIVE:

Promieniowanie elektromagnetyczne mierzone jest przez czujnik „AURA SENSOR BOX 1000”. Następnie zamieniane jest na postać cyfrową i przy pomocy portu szeregowego przesyłane jest do komputera wraz z danymi z kamery cyfrowej. Tutaj następuje analiza danych i tworzenie pliku automatycznie drukowanego. Do zdjęcia dodatkowo interpretacja z uwzględnieniem poszczególnych czakr.

Aura rozrasta się na terenie otwartym, zwłaszcza w promieniach słońca. Kurczy się w pomieszczeniach i w  całkowitych ciemnościach.

Jej wygląd, kolor  i jakość emanowanej  energii  zależy od naszych emocji, charakteru, sposobu postępowania, mentalności. Od  tego w jaki sposób żyjemy, myślimy, czujemy.

Niektórzy ludzie od dawna potrafią dostrzegać aurę.  Na ogół bywa postrzegana, jako pole energetyczne, które ze wszystkich stron otacza ciało niczym „ogromne jajo.”  Najczęściej aura rozciąga się na około 1- 2,5  metra we wszystkich kierunkach. Uważa się powszechnie, że im pełniejszy rozwój duchowy człowieka, tym większa jest jego aura. Podobno Budda emanował poświatą na kilkadziesiąt kilometrów.

Wewnątrz tego dużego „jaja ” – aury , znajdują się linie siły i energii, promieniujące we wszystkich kierunkach i odzwierciedlające myśli, uczucia, zdrowie i potencjał człowieka .

Aura składa się z pól energii, które stykają się ze sobą pod kątem prostym. Pierwsze z nich porusza się pionowo w górę i w dół ciała. Prostopadle do niego energia przepływa wokół ciała poziomo. Na koniec inne fale energii emanują z kręgosłupa i głowy ku zewnętrznym częściom aury. Wszystkie one krzyżują się i tworzą gęstą sieć energii magnetycznej.

Znalezione obrazy dla zapytania aura czlowieka

Nasza aura przez cały czas współdziała z aurą innych. Gdy spotykamy kogoś, kto jest nam miły, mamy do niego pozytywne emocje, obie aury otwierają się i łączą ze sobą. Aura dwóch głęboko w sobie zakochanych osób tworzy jeden wspaniały, wibrujący obłok.

  

Gdy widzimy kogoś, kogo nie lubimy, lub przebywamy w jego towarzystwie, obserwujemy jak jedna aura odpycha drugą.

Aury nie ma w momencie narodzin, ale pojawia się przy pierwszym hauście powietrza. Oznacza to, że składa się ona z energii pobieranej poprzez oddech.

Innym na to dowodem jest zauważalna poprawa rozmiaru i koloru aury u ludzi, którzy wykonują ćwiczenia oddechowe. Jej intensywność oraz rozmiar zależy od stanu ducha i emocji w danej chwili.

Pięknie prezentuje się u zakochanych, rozszerza się a kolory wibrują. Gdy kochankowie są razem, aura każdego z nich łączy się z drugą.

Każdy z nas ma swoje indywidualne kolory i wygląd biopola, w zależności od zdrowia, emocji, intencji i innych czynników wpływających na nas samych i nasze życie.

Kontakt

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *