Sprawdź czy masz szczególne znaki na swojej dłoni ? to coś oznacza / wzgórze jupitera

Chiromanta wielką wagę przywiązuje do znaków szczególnych, które pojawiają się na prawej i lewej dłoni.  Zdarza się, że na mapie naszej dłoni pojawia się znak wyjątkowy przypominający np. serce, koło, literę, lub inne kształty, zapowiada to… talenty, predyspozycje, możliwości, także  niezwykły los ich właściciela .

Czasami są one dość typowe i często spotykane na ludzkich rękach takie jak: krzyżyki, kwadraciki lub trójkąty.
Zdarza się , że na mapie naszej dłoni pojawia się znak wyjątkowy przypominający np. serce, kółko, lub wyraźną literę , zapowiada to  niezwykły los ich właściciela.
Bardzo rzadkim symbolem na ręku spotykanym wśród ludzi jest  okrąg –małe kółko, to najszczęśliwszy znak ze wszystkich, stygmat szczególnej opieki Opatrzności. Jej posiadacza czekają wielkie zaszczyty i powszechna sława.

Są to niewielkie poduszeczki po wewnętrznej stronie dłoni. Na niektórych dłoniach są one dobrze zarysowane, na innych widać tylko niektóre, albo też wyglądają jakby je spłaszczono. Żeby lepiej zobaczyć wzgórza, należy nieco zgiąć dłoń do wewnątrz. Można przyjąć generalną zasadę, że im wyraźniejsze są wzgórza, tym dana osoba jest żywsza, bardziej energiczna, a jej życie bardziej barwne. Jeśli wzgórków prawie nie widać, osoba taka nieśmiało przemyka się przez życie i nie znajduje w nim nic naprawdę interesującego.

WZGÓRZA TUŻ POD PALCAMI

Każdy palec ma swój własny wzgórek, tuż pod nim. Bardzo często jednak wzgórek występuje między palcami. Jeśli masz do czynienia z takim właśnie przypadkiem, zinterpretuj to łącząc ze sobą znaczenie obu wzgórz, które mogłyby w tym miejscu się pojawić.

WZGÓREK JUPITERA

Dobrze wykształcony wzgórek Jupitera, umiejscowiony pod palcem wskazującym, oznacza ambicję i żądzę sukcesu. Jeżeli jest przerośnięty cechy te stają się przesadne. Gdy linia życia jest wyraźna i mocno zarysowana, ambicje danej osoby zostaną spełnione. Jeśli jest ona niezbyt wyraźna (słabo zarysowana i nie wiadomo, dokąd zmierza), osoba taka nigdy wiele nie osiągnie, mimo to będzie dumna i zadowolona z siebie. Zbyt rozwinięty, zrośnięty z dużym wzgórzem Marsa może oznaczać tyrana. Mały – sugeruje brak zaufania.

Znaki na Pagórku Jupitera

Kratka

– nieudane procesy sądowe, zarozumiałość.
Kwadrat

– znak ochrony przed niepowodzeniem, mądrość.

Koło

– sława, władza najczęściej publiczna, opieka opatrzności. 

Krzyż

– duży  awans społeczny oraz materialny w wyniku zawarcia korzystnego małżeństwa, szczęśliwe życie rodzinne, czasami  wróży też wybitną karierę artystyczną.

Gwiazda

– szczęśliwa gwiazda opromienia życie jej właściciela pomyślnymi zbiegami okoliczności.

Trójkąt

– dobrze mieć prawnika z takim znakiem, wygra każdą sprawę,

ogólnie – wybitna inteligencja, sprawne posługiwanie się słowem, talent do negocjacji.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *