Emerytowany pracownik NASA Brassard ostrzega, przed wpływem Planety X na kataklizmy na ziemi

Były pracownik NASA ostrzega, przed oddziaływaniem Planety X na kataklizmy na Ziemi.   Prawdopodobnie będziemy musieli się zmagać ze srogą zimą i bardzo gorącym latem, na wskutek wpływu tego systemu. Wszystkie sieci energetyczne ulegną zniszczeniu, a następnie zatrzymają się, powtarzając w ten sposób w wielu miejscach historię z Fukushimy. Jak wynika z przekazu, pierwsze silne  wstrząsy pojawią się już między 17 a 26 września i dalej . Najbardziej ma na nie być narażona Kalifornia, gdzie rząd spodziewa się trzęsienia ziemi silnego na 10 stopni w skali Richtera

Brassard mówi również, że ocalałe jednostki które będą w tym czasie w USA, zostaną umieszczone w obozach FEMA. Bliższy kontakt z tą planetą, może być katastrofalny w skutkach, przynosząc za sobą poważne reperkusje na Ziemi, nie obejdzie się również bez wielkich trzęsień Ziemi.

NASA, Departament Obrony USA, SETI i CIA już wie że Planeta X nadchodzi. Watykan został również poinformowany o tej planecie. Potwierdzające  to dokumenty wyciekły, o  informacjach dotyczących  Planety X / Nibiru. Tak twierdzą teorie spiskowe, ale coś w tym jest , ponieważ wiele różnych informacji potwierdzają oficjalnie naukowcy.

Planeta X i Y

W marcu 2014 roku, naukowcy Chadwick Trujillo i Scott Sheppard ogłosił odkrycie planety karłowatej w 2012 VP113. Mówili też, że   jeszcze większa planeta niż Ziemia,  musi być poza Plutonem.

Orbita planety karłowatej jest naruszona,  przez ogromną nieznaną planetę, na obrzeżach naszego układu słonecznego. Naukowcy uważają, że ta tajemnicza Planeta X, a może nawet planeta Y jest do 10 razy większa od Ziemi, może być i około 250 AU (jednostek astronomicznych) od słońca.

NASA knows about Planet X (Nibiru) - Leaked documents

Według teorii spiskowych NASA wie zę Planeta X (Nibiru) istnieje. Zgłoszone Indian strona Tech Worm. W badaniu z 2014 roku wynika, że sama tajemnicza planeta być może ukrywa się zaPlutonem. Naukowcy badali skrajne obiektów trans-Neptunian, ciał niebieskich, które obracają się poza orbitą Neptuna wokół Słońca.

Na YouTube krążą obecnie wiele różnych filmów, w których twierdzi się, że NASA  w  badaniach z 1988 roku posiada  szczegółowe informacje na temat tej tajemniczej planety. Badania mogą również wykazać, że Planeta X  pojawia się co 1000 lat (niektórzy mówią, 360 lub 3600) roku bliżej Słońca.

Według teorii spiskowych, badanie pokazuje, że NASA, Departament Obrony USA, SETI i CIA już wiedział, że Planeta X nadchodzi. Watykan  również został  poinformowany o tej planecie.

Zobacz;

<a href>https://www.youtube.com/watch?v=BmPg9Gu0hSc>

Emerytowany pracownik NASA ostrzega przed Nibiru

W internecie zamieszczono nagranie, które przedstawia cząstkę informacji o planecie Nibiru. Według faktów w filmiku, informacja o istnieniu planety jest zatajona przed opinią publiczną przez NASA i rząd USA. Jednak Patti Brassard postanawia wyjawić całą prawdę,  pracowała w NASA.

Jak mówi Brassard, w sąsiedztwie Słońca znajduje się również brązowy karzeł, który w swoim układzie zawiera siedem planet. Uważa również, że rząd oraz NASA doskonale wiedzą o istnieniu planety Nibiru, która jest znana również pod nazwą Planety X. Jak twierdzi, elita rządowa wie o tym już od jakiegoś czasu, trwają nawet przygotowania na ewentualne zderzenie lub katastrofy które mogą wyniknąć z kontaktu z planetą, jednak scenariusz zakłada, że nie wszyscy zdołają przeżyć.

Były pracownik NASA ostrzega, że prawdopodobnie będziemy musieli się zmagać ze srogą zimą i bardzo gorącym latem, na wskutek wpływu tego systemu. Wszystkie sieci energetyczne ulegną zniszczeniu, a następnie zatrzymają się, powtarzając w ten sposób w wielu miejscach historię z Fukushimy.

Brassard mówi również, że ocalałe jednostki które będą w tym czasie w USA, zostaną umieszczone w obozach FEMA. Bliższy kontakt z tą planetą, może być katastrofalny w skutkach, przynosząc za sobą poważne reperkusje na Ziemi, nie obejdzie się również bez wielkich trzęsień Ziemi.

Jak wynika z przekazu, pierwsze wstrząsy pojawią się już  od sierpnia 2015 r. A   między 17 a 26 Września będą bardzo silne wstrząsy. Najbardziej ma na nie być narażona Kalifornia, gdzie rząd spodziewa się trzęsienia ziemi silnego na 10 stopni w skali Richtera.

Jednak warto przypomnieć, że jak na razie nie ma kompletnych  dowodów na to, że planeta Nibiru rzeczywiście istnieje, ani na to, że może zbliżyć się do Ziemi.

<a href>https://www.youtube.com/watch?v=r3CCygQHZ9g>

< a href>https://www.youtube.com/watch?v=tj9vXFHFPqY>

Zródło

http://lionsgroundnews.com/nasa-planet-x-nibiru-leaked-documents/

6 komentarzy

 • Nanook pisze:

  Myślę, ze ta druga nazwa Planety X zdradza prawdziwe konsekwencje jej zbliżania; mianowicie destrukcyjne działania Rosji. Ukraina, Syria, tłumy uchodźców wygnanych do Europy. To NibyRu, czyli NibyRu-skie jak niby-nóżki u pantofelka to nie nóżki a zielone ludziki na Kremlu to nie Ru-skie. Krotko: ida lub leca NibiRu-skie !!!!!
  ;D

  • Nawet przez chwilę nie miałam takiego sposobu myślenia. Ale jak widać każdy ma swoje skojarzenia. To akurat inny jest tego wydzwięk. Zmierzamy do punktu powstania człowieka, tylko z innej wersji niż nam ją przekazywano.

 • Ra pisze:

  MYSLE ZE JEST DUŻE PRAWDOPODOBIEŃSTWO ŻE NIBIRU ISTNIEJE TAK SAMO JAK NASI TWÓRCY ANUNAKI…WOLĘ TĄ TEORIĘ NIŻ TĄ KTÓRĄ NAM SIĘ WCISKA PRZEZ KOŚCIÓŁ…

 • Matthew Kobus pisze:

  Moim zdaniem oni chcą to ukryc i oni o wszystkim wiedzą ale po co to ukryć ? Bo myslą tylko o sobie i jak ta asteroida będzie miała sie zderzyć z naszą ziemią to np. Ja i moja rodzina ( mam 15 lat i mieszkam na wsi ) to ja z nią sie na pewno nie uratuję ! NO CHYBA ZE WEŹMIEMY SPRAWY W SWOJE RĘCE I JUZ SOBIE WYOBRAŻAM SCENARIUSZ ale i tak ja mam nie wielkie szanse na to abym sie uratował jesli chodzi o koniec to dzien sądu wiem z religii , ja wczoraj sie nad tym zastanawiałem i obliczyłem cos w kalkulatorze do konca nie jestem pewny czy dobrze to obliczylem ale to prawdopodobne : teraz mamy 2016 i np.42 stopni (ogólnie to zależy od stopni ) 2016 + 5 = 2021 i moim zdaniem do konca świata dojedzie w 2021 z tym że jest 47 stopni! Planeta X – moim zdaniem na tej planecie zamieszkamy raczej / Do konca swiata dojdzie wtedy kiedy będzie za późno !!!!

  • Panie Mateuszu jestem pod wrażeniem. Tyle przemyśleń, a nawet obliczeń, zaangażowanie w temat… Z tego wynika, że zwłaszcza ludzie młodzi powinni sprawy wziąć w swoje ręce i przypilnować tego, aby przyszłość zaistniała i to bardziej szczęśliwa. Pozdrawiam serdecznie 🙂

 • Paolo pisze:

  Nie bójcie się. Przecież jesteśmy istotami wiecznymi. Ziemia przechodzi wielką zmianę i może to nie będzie łatwy czas dla nas, ale z drugiej strony to wspaniałe przeżycie móc w tym bezpośrednio uczestniczyć. Mija kolejny cykl naszej planety, kolejne 3600 lat i znów wszystko będzie trzeba zacząć od nowa, ale Ci co przetrwają mają szanse nie powielić błędów popełnionych przez ówczesną cywilizację. Można stworzyć tu na Ziemi bardziej przyjazne miejsce. Czas na restart, to już chyba niedługo…czuć to w powietrzu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *