Masz literę” M” na dłoni? jest w tym coś szczególnego

Chiromancja, czyli przepowiadanie przyszłości z dłoni,  jest ogólnie znane. Patrząc na linie przebiegające przez wewnętrzną stronę dłoni, wiele można powiedzieć o charakterze, możliwościach i przeznaczeniu danej osoby.

Tym tematem zainteresowali się także naukowcy, przeprowadzając w ośrodku badawczym obserwacje dłoni, zwłaszcza tych osób którzy na jej wewnętrznej stronie  posiadają literę „M”. Literę tą tworzą linie przebiegające przez dłoń. Po licznych badaniach i obserwacjach, doszli do wniosku, że ludzie posiadający literę „M” są szczególnie utalentowani,  mają wielką intuicję, czasami jasnowidzenie, rozwijają się duchowo, mają zmysł do interesów, są bardziej przedsiębiorczy. Nazwano ich nawet przedstawicielami nowej ery.

Jeśli masz tą literę na którejś dłoni, to jesteś wyjątkową osobą, możesz osiągnąć w życiu wszystko czego naprawdę pragniesz.

Linia życia (A) Mimo, że nazwa linii związana jest z życiem, nie ma nic wspólnego z jego długością. Pokazuje, czy jesteśmy zdrowi i pełni sił witalnych. Jeśli jest szeroka, jej właściciel nie jest szczególnie podatny na choroby. Jeśli jest cienka, może mieć skłonności do chorób. Silne zmiany w stylu życia lub ciężka choroba odznaczą się przerwą na linii życia.

Linia głowy (B) Jeśli jest wyraźnie ukształtowana, oznacza inteligencję i talent. Jeśli się rozgałęzia, oznacza dużą kreatywność i wyobraźnię. Im głębsza tym jej właściciel ma lepszą pamięć. Jeśli łączy się z linią serca, jesteś zrównoważony. Jeśli przechodzi w miarę równoległe do linii serca, jesteś uparty i skłonny do podejmowania ryzyka.

Linia losu (C) Pokazuje, jaki wpływ mają na Ciebie czynniki zewnętrzne. Jeśli linia jest długa, jesteś pewny siebie i dokładnie wiesz, w którą stronę chcesz iść. Jeśli jest krótka, masz problem z niezależnością i raczej jesteś samotnikiem. Przerwana linia to silne zmiany w życiu.

Linia serca (D) Pokazuje, czy dana osoba jest emocjonalna i daje informacje o miłości, związkach i seksualności. Jeśli jest szeroka i nieprzerwana, świadczy o dobrych stosunkach ze swoim partnerem i silnej miłości. Kiedy jest przerwana, można mówić o niewiernym partnerze lub o rozczarowaniu. Im linia jest głębsza i bardziej czerwona tym bardziej namiętny jesteś.

Linia (M) Jeśli linie serca, życia i głowy łączą się, tworząc literę M, to można mówić o wyjątkowej osobowości. Człowiek o takim układzie ma ogrom talentów, silną intuicję i jest kreatywny. Takie osoby wyczuwają, gdy ktoś kłamie i potrafią rozwiązywać problemy. Jeśli same wybiorą właściwą drogę, wiele osiągną w życiu.

1. – Gwiazdka na wzgórzu Jowisza i 2. – Trójkąt na wzgórzu Wenus – szczęście w miłości, jeśli wzgórek Wenus jest duży – zmysłowość, płodność

3. – Linia serca dochodząca do wzgórza Jowisza – szczęście w miłości

4. – Wyspa na linii serca pod palcem wskazującym – brak szczęścia w miłości

5. – Ile pionowych kresek znajduje się między środkowym a serdecznym palcem, tyle będziemy mieć dzieci

6. – Duży kciuk u mężczyzny oznacza, że to zmysłowy i niezwykle hojnie obdarzony przez naturę kochanek

7. – Linia małżeństwa to krawędź dłoni. Prosta, mocno zarysowana – jeden stały związek, ostro przecięta – rozwód. Ile linii na boku dłoni, tyle związków w życiu.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *