Sprawdź czy należysz do grupy osób zwanej „Lightworkers ” ? – Ludzi ze specjalną misją Duszy…

” Lightworkers ” to  grupa ludzi którzy urodzili się na Ziemi, aby wypełnić misję swojej Duszy. Nazywani są także ” Wysłannikami Światła „.

Ich Dusza na ochotnika, podejmuje decyzję, aby urodzić się jako człowiek na Ziemi i wypełnić wcześniej określoną misję, dla dobra ludzi i Ziemi, oraz innych istot. Każdy” Lightworker” jest tutaj na Ziemi , dla świętego – wyższego celu.  Po wrodzeniu się Duszy w ciało człowieka, człowiek zazwyczaj  nie pamięta celu swojego pobytu na Ziemi. Dlatego też Istoty Świetliste- Duchowe przypominają im o tym , w określonym czasie, przez intuicję, podświadomość, różne tak zwane zbiegi okoliczności, zdarzenia, informacje i inne możliwości dla nich dostępne.

Jeśli ” Lightworker” nie wie o swojej misji, nie chce jej zrealizować  z różnych przyczyn, lub nie dopuszcza do siebie takiej myśli i możliwości jej realizacji, może czuć się zagubiony, nieszczęśliwy , niezrealizowany, w swoim życiu.  Często taki człowiek mimo pozornie udanego życia czuje niedosyt, czuje że musi robić  coś innego, chociaż często może nie wiedzieć co.

Z biegiem czasu, jeśli nie zacznie realizować misji z którą przyszedł na ten Świat, może zacząć chorować na depresję, czuć bezsens życia i mieć  inne zawirowania psychiczno-emocjonalne, lub w świecie fizyczno – materialnym.

Jeśli jesteś ” Lightworkerem ” ale nie wiesz jeszcze o tym , odpowiedz sobie na parę pytań;

1. Czy czujesz chęć lub  powołanie, aby pomagać w dostępny dla siebie sposób innym ?

2. Czy pragniesz, aby rozwiązano problemy społeczne i środowiskowe na Świecie?

3. Czy wierzysz , że metody duchowe lub praca z Wyższą Energią,  mogą uzdrowić ludzi i różne sytuacje życiowe ?

4. Czy miałeś doświadczenia mistyczne, takie jak; intuicyjne odczucia,  przeczucia , ostrzeżenia przed  niebezpiecznym wydarzeniem, anielskie spotkania, bądź inne?

5. Czy przetrwałeś  trudne doświadczenia  życiowe, dzięki wierze w pomoc losu, swoje przeznaczenie, lub inne odczucia natury duchowej? lub wręcz czułeś taką pomoc?

6. Czy  chcesz uzdrowić swoje życie, jako pierwszy krok w uzdrawianiu Świata?

7. Czy czujesz  się zobligowany do pisania, przekazywania nabytej wiedzy duchowej, mistycznej, ezoterycznej  i publicznego działania , w celu podwyższania świadomości  duchowej  innych ?

8. Czy jesteś gotów wypełniać swoją misję, jeśli  zorientujesz się że ją posiadasz, że jesteś tu dla wyższego celu, nawet jeśli  jeszcze nie jesteś pewien, co to jest i jak ta misję wypełnić?

9. Czy czujesz przynależność do innych Istot , lub masz inne bliżej nieokreślone odczucia odnośnie swojego pochodzenia?

Jeśli większość twoich odpowiedzi jest na tak, należysz do grupy ludzi zwanych ” lightworkers”.

Wszędzie na świecie w tych czasach, lightworkers budzą się do działania, budzą się w nich  wspomnienia o tym, w jakim celu przyszli  na Ziemię. Słyszą wewnętrzne powołanie, którego  nie mogą  zignorować. To wezwanie jest przypomnieniem, że nadszedł czas, aby przestać żyć tylko życiem  materialnym i dostrzec jego większy sens i aspekt.

…Czasami nieświadomie, możemy być „wysłannikami niebios czy  przyszłości”, pojawiając się po to, aby aktywować ważne wydarzenia. Używając ” słów kluczy” do podświadomości kogoś, komu w danym czasie ma się aktywować odpowiedni program realizacji działań. To tak jak z filmu szpiegowskiego, zwłaszcza z okresu ” zimnej wojny”, podczas której wysyłano przedstawicieli tajnych służb tzw; ‚ śpiochy”- ludzi którzy nie zdawali sobie sprawy że mają jakąś misję do spełnienia. Byli zaprogramowani na wypełnienie misji, aktywowanej najczęściej przez słowo-klucz czy sytuację. Możesz poczuć  się jak taki Śpioch, który został aktywowany w realnym świecie do działania przez osobę  rzeczywistą, sytuację, wydarzenie, lub tak zwany zbieg okoliczności…..

” Lightworkers” bardzo często widzą wszędzie liczby mistrzowskie na przykład godzinę  11;11 na zegarze, lub sekwencję liczb 111, 1111 , oraz inne tego typu kombinacje, takie  jak  222 , 22;22, 11;33 lub inne.

O zagadnieniu fenomenu  liczb 11; 11 słyszy się coraz częściej. Według wielu wierzeń i poglądów,  między innymi New Age, pojawiające się  często sekwencje powyższych liczb , mogą oznaczać że twoje intencje i myśli mają szansę się w szybkim tempie zmaterializować, świat wokół ciebie może ulec zmianie, twoje życie skupi się na czymś nowym, zmieniającym  widzenie wielu rzeczy, jak i może dokonać wielu zmian związanych ze światem materialnym i duchowym.

Także w ten sposób inne Istoty mogą dawać sygnały, że masz coś więcej do zrobienia niż tylko przeciętne  życie. Nawet jeśli wyda ci się to dziwne i nierealne, może warto się nad tym zastanowić? Może za tymi powtarzającymi się liczbami, kryje się ukryta misja, którą masz wypełnić w tym życiu? Nie musi to być nic wyjątkowego, wybitnego, publicznego, oczywiście może ale nie musi. Czasami wystarczy komuś pomóc, podać rękę w odpowiednim momencie, wesprzeć, pocieszyć , lub zrobić przysługę…aby twoja misja zaczęła się wypełniać …
Wielu z tych co doświadcza fenomenu  liczb 11; 11 mówi, że widuje tą sekwencję od wczesnych lat, lub w jakimś okresie życia zaczęli je  częściej widywać , przez  tak zwane różne zbiegi okoliczności.
Ludzie widujący często liczby 11:11 nazywa są  potocznie ” Lightworkers”.

Uważa się że osoby ” Lightworker”, działając świadomie lub nieświadomie, są częścią ” szczególnego planu Bożego” , w którym mają coś wyjątkowego do zrobienia na Ziemi. A o swojej roli, dowiedzą się w odpowiednim czasie, samo się to zamanifestuje w ich  życiu.

Na całym świecie zawiązują się nawet  grupy, których członkowie doświadczają dziwnego fenomenu np: patrzą na zegarek o godzinie 11:11. Takie zestawienie liczb uchodzi już wręcz  za kultowe.

Istnieje pogląd, że  są to znaki wysyłane przez  duchowych przewodników, anioły,  inne równoległe wymiary,  byśmy pogłębiali w sobie  duchowość, a tym samym wchodzili na wyższe wibracje. Twierdzi się także,że to nasza intuicja sprawia, że akurat w tym czasie patrzymy na zegarek, lub patrzymy tam gdzie jet taki układ  liczb.

Można by na ten temat pisać znacznie więcej, ale faktem jest to, że dla wielu ludzi widujących taki układ liczb,  ich życie uległo zmianie, często  tez na lepsze i bardziej świadome.
Tak więc, jeśli jesteś szczęśliwcem fenomenu 11:11 może powinieneś się  zastanowić,  jaka jest Twoja rola tu na Ziemi? i co w związku z tym masz robić, lub zmienić w swoim życiu. ?
Bez względu jednak na to, czy magia   liczb mistrzowskich  np;  11 ; 11, 22;22 , 11;33 działa na nas w sposób szczególny  czy też  nie, czy w to wierzymy czy też nie, zjawisko to staje się  coraz bardziej  popularne i częstsze.

A tak o tym mówią Istoty Świetliste- Eergii

Przekaz ” Głosy”;

„….Gdy ” światło ” posiadasz w sobie, masz wiedzę, zrozumienie i mądrość, aby otworzyć swoje serce, na pole wyższej  Miłości otaczającej planetę i zintensyfikować swoje działania, angażując się w każdą sytuację, w której można znaleźć akceptacje, współczucie, przebaczenie i miłość.    Wybraliście życie na Ziemi w tym czasie, przede wszystkim  w tym celu i dlatego, otrzymacie  pomoc ze strony sfer duchowych, aby osiągnąć sukces w pozytywnym działaniu na rzecz innych ludzi…”

  Wielu lightworkers odkrywają wrodzone dary duchowe, psychiczne, takie jak umiejętności komunikacyjne z innymi Istotami, czy  duchowe  zdolności lecznicze oraz inne.

Są to dary, które możemy wykorzystać na ochotnika, aby uzdrowić Ziemię i jej mieszkańców podczas zapowiadanych tak zwanych ” przełomowych czasów i wydarzeń”.  Nadszedł czas , aby swoje talenty i możliwości wykorzystywać także do celów wyższych i innych niż tylko swoje.

Każda forma działania na rzecz innych i dla ich dobra, już temu służy, wystarczy tylko zacząć działać.

—————-

Jeśli spodobał Ci się artykuł,  to proszę o  jego udostępnianie , z góry Dziękuję.

Kontakt

 

 

34 komentarze

 • Lucjan Marosik pisze:

  Woitam! Mnie od jakiegoś czasu jak spoglądam na zegarek to akurat jest godzina …56 – czuję sentyment do tej liczby może z racji że jestem rocznik 56 😉 Pozdrawiam – Lucjam M, <3

 • Asia pisze:

  Mnie od dłuższego czasu dotyka magia jedenastki. 😉 Choć nie tylko jedenastki.. jak w artykule napisane, również jej wielokrotności. Codziennie po kilkanaście razy spotykam je na zegarze, tablicy rejestracyjnej, innych dziwnych przedmiotach, które dostrzega moje oko. W zeszłym roku było to tak nachalne, że w pewnym momencie trochę się tego wystraszyłam.. 🙂 Jednak zawsze intuicyjnie wiedziałam, że to znak.. że idę we właściwym kierunku, że to ma mnie ugruntować w jakiś sposób. Sposób mistyczny, ale też rzeczywisty, namacalny. Że istnieją zależności między światem materialnym i duchowym. Że świat duchowy, przewodnicy są, czuwają i dają nam o tym znać. Czasami w taki „zwykły” niezwykły sposób jak powtarzające się numery. Zazdroszczę ludziom, którzy mają szerszy kontakt z tymi istotami. Choć oczywiście „zazdrość” to nie jest odpowiednie słowo.. mam nadzieję, że kiedyś znajdę sposób by rozwinąć w sobie takie umiejętności. 🙂 Lubię czytać takie artykuły jak ten, bo potwierdzają się wtedy moje intuicyjne spostrzeżenia, traktuję to trochę jako taki kolejny znak.. Żyjemy w niesamowitych czasach. 🙂

 • Ola pisze:

  Witam serdecznie, bardzo fajny artykuł 🙂 6 marca 2016 śniła mi sie liczba 999 …suma daty to liczba 9 .Co to może oznaczać? Pozdrawiam,Ola.

  • Witam Pani Olu:-) to zależy od tego co się pani dokładnie śniło, chodzi o kontekst. Ale 9 to liczba karmiczna,duchowa, a 999 brzmi trochę jak szyfr..trzeba znaleźć klucz do własnych snów. Pozdrawiam ciepło 🙂

 • Heniek pisze:

  Ostatnio zapłaciłem rachunek w sklepie 333,33 ale już od lat widzę te liczby i codziennie i nazywam to dotykiem anioła.

 • Ea pisze:

  Na wszystkie pytania odpowiedziałam tak . Nymerologicznie jestem 11 . Co dalej ?

 • kkokos01 pisze:

  Witam, ja od kilku lat wieczorem widzę na zegarze 22.13 czy to oznacza również jakiś przekaz?
  Pozdrawiam,

 • Young Katy pisze:

  Witam! Od wielu lat mam styczność z 10, 11 lub 3, numerologicznie sama jestem 3. Jeśli ma to jakieś znaczenie, to odkąd pamiętam uwielbiałam patrzeć w nocne niebo a szczególnie księżyc. Czuję się jakoś z nim związana. Natomiast na większość pytań odpowiedziałam „nie wiem”. Nie mam pojęcia jak to zinterpretować…

 • A.... pisze:

  Witam serdecznie. Dziękuję za cudowny artykuł 🙂 ja od dokładnie 11 lat kiedy spojrzę wieczorem na zegarek widzę godzinę 21:37, tak codziennie! (O tej godzinie zmarł 11lat temu Papież). Myślę że to coś oznacza i bardzo chciałabym wiedzieć co. Ogólnie odkąd pamiętam czuję się inna niż wszyscy :-). Mam wyostrzona intuicję,czuję więcej,wyczuwam każde kłamstwo,fałsz,przy mnie światło często gaśnie hehe,wiem że mam potencjał energetyczny ale nie wiem jak go wydobyć,co robić,ogólnie czuję się bardzo zagubiona i podziwiam ludzi którzy wiedzą co chcą w zyciu robić,jaki jest ich cel :-). Pozdrawiam

  • Witam:-) dziękuję za miłe słowa, zapraszam do dzisiejszego artykułu o ukazujących się najczęściej liczbach, tam może znajdzie Pani odpowiedz na nurtujące pytania, a cel i sens zycia objawi sie niebawem . Pozdrawiam cieplutko :-)”Nasze myśli są jak nasiona, które zaczynają kiełkować. Być może już widać pewne dowody urzeczywistnienia twoich pragnień. Są oznaki, że rzeczy rosną w zamierzonym kierunku. Nie trać wiary!”

  • Justyna pisze:

   Ja nie codziennie, ale też bardzo często widzę właśnie tę liczbę! I też jeszcze nie wiem, jak wykorzystać potencjał…

 • Adam pisze:

  Cześć, czy lightworkersi organizują się świadomie? Istnieje jakieś forum, grupa na facebooku? Czy istnieją potwierdzone historycznie przypadki? Da Vinci? Papież?

 • grzegorz b. pisze:

  witam mój przypadek jest podobny do wyżej opisywanych liczby które towarzyszą mi od 1998r to 22 i 18 pojawiają się ciągle obok siebie,od najmłodszych lat zauważyłem że żadne kłamstwo czy oszustwo nie umknie mojej uwadze,gdzie ja się pojawiam tam najgłębiej ukryte tajemnice wychodzą na światło dzienne,a było tego sporo od drobiazgów po gigantyczną sprawę wyłudzeń kredytów z polskich banków i ze skoku wołomin.Wszysko dzieje się przypadkowo ale ja czuję że za tym stoi jakaś siła -opatrzność

 • grzegorz b. pisze:

  chciałbym jeszcze dopisać że miewałem prorocze sny np.zamach na wtc w nowym jorku,rozbicie samolotu w alpach przez niemieckiego pilota ,kryzys i spadki na giełdzie w chinach i wiele innych oraz to że intuicja i 3 oko ostrzega mnie przed niebezpieczeństwem oraz złymi ludzmi,którzy zawsze śnią mi się w postaci krokodyli.

 • beti pisze:

  widze rzeczy ktorych inni nie widza-np aure , czuje obecnosc kogos, przyciagam przedmioty od dziecka mam spelniajace sie sny i jeszcze na dodatek widze energie wokol nas takie blyszczace iskierki-nie wiem co z tym poczac ha ha pozdrawiam

 • farunga pisze:

  Witam.Mieszkam w Świenodzinie, tak w tym Świebodzinie.Od kilku lat widzę ciąg liczb 11.11 i co ciekawe pamiętam to jak na początku bardzo mi się spodobało.Do dziś to się nie zmieniło.Pamietam,że od tamtego czasu zacząłem bardzo martwić się o nasz świat i to zło,które panuje na nim.Duchowo jestem związany z Bogiem.W dacie urodzenia też występują cztery jedynki (18.01.1971) do tego jestem jedynakiem co też jest rzadkie heh.Co raz więcej się pisze i mówi o 11.11i cieszę się,że nie jestem sam :)Miałem od tamtego czasu trzy sny:w pierwszym ukazała mi się Najświętsza Pani,w drugim wielka woda a ostatni to było chyba piekło bo nie potrafię tego opisać a nawet boję się o tym mówić.Pozdrawiam w modlitwie.

 • farunga pisze:

  Dodam coś jeszcze.Mam teraz 45 lat.W rozmowie ze znajomymi,nie pamiętam kiedy,powiedziałem że dozyje 96 lat.Po jakim czasie i chyba w tym roku coś mi wpadło do głowy.Mamy w tym roku 1050 rocznicę chrztu polskiego,za 51 lat będzie 1111 rocznica chrztu polskiego a miałbym 96 lat.Ciekawe co?

 • Sylwia pisze:

  Dziękuję, że mogłam przeczytać tę informację.
  Przesyłam <3

 • mizar pisze:

  Widzialem w myślach jak film, zamach na wtc w Nowym Jorku, kilka dni przed zdazeniem. Od ponad 20 lat widuję 22:22 – przerazają mnie te liczby, czuję jak ktoś chce mi coś powiedzieć przez nie, daje mi bodziec bym spojrzał na nie w danej chwili. Nie będę więcej pisał 🙂 bo to nie ma większego znaczenia. Myślę że ludzie mają jeszcze bardzo długą drogę do pełnego rozwoju duchowego, ciągle jest za mało prawdziwej miłości a za dużo pokus do czynienia złego…
  Gdyby ludzie kochali się wzajemnie i szanowali wszystko co żyje, świa
  byłby rajem. Nie odchodźcie od Boga

 • STOKROTKA pisze:

  MOJE LICZBY TO 17 -WSZYSTKO CO WAZNEGO W ZYCIU SIE WDARZYLO TO 17 ,EGZAMIN DO SZKOLY ZDAWALAM 17 .PRAWO JAZDY 17. NA RENTE POSZLAM 17 . MOJ TATO ZMARL 17.W NIEMCZECH MIESZKALAM POD 17 ITD…….MAM NA DLONIACH WYRAZNE LITERY M. SZKODA ZE WCZESNIEJ NIE MIALAM TEJ WIADOMOSCI BO NIESWIADOMA NIE WYKORZSTALAM TEGO I POPELNILAM DUZO BLEDOW TERAZ NIE SLEDZE 17 .CZY MOZE JESZCZE TO ZAISTNIEC.POZDRAWIAM ANNA

 • Dante pisze:

  A mnie interesuje czy jest jakieś miejsce w sieci dla wszystkich tych, którzy nie czują kontaktu ze społeczeństwem w jego obecnej formie. Czuję się inny od od kiedy pamiętam. Nie posiadam żadnych super mocy, nie widzę aur (chociaż bardzo bym chciał), ale jestem już zmęczony ciągłymi kontaktami z nieświadomymi (chyba czuję ich negatywne energie, podświadomie). Kiedy natknąłem się na pojęcia zmiany na Ziemi, rozwoju duchowego i lightworkers, tak wciągnąłem się w temat, że nie mogę przestać o tym czytać. Śmieję się do siebie jak dzieciak, często ze łzami w oczach. Okazało się, że nie jestem sam na świecie. Ale wciąż nikogo podobnego mnie nie spotkałem, więc żadna zmiana…

 • Tomasz pisze:

  Witam. To co Pani pisze jest bardzo ciekawe i zgadza się to w 100% z moim życiem i z moją osobowością. Zastanawia mnie skąd ludzie tacy jak Pani czerpią wiedzę na takie tematy i kim tak na prawdę są . Proszę nie brać tego jako złośliwość z mojej strony ale Pan Jezus przestrzegał nas przed wiarą w astronomie, czarną magie , ezoterykę i inne tego rodzaju praktyki choć jak wcześniej napisałem zgadzam się z treścią tego artykułu.Chce aby Pani wiedziała że Wierze w Boga tego który stworzył nas,wszechświat,czas oraz różne wymiary przestrzeni i świadomości.To jest metafizyka czasu i przestrzeni o której nie uczą nas w kościołach czy na lekcjach religii.To metafizyka ludzkiego umysłu.Wiara w BOGA OJCA WSZECHMOGĄCEGO. P.s nie jestem gorliwym katolikiem i doświadczyłem obecności innych bytów i przestrzeni nawet fizycznie bardzo fizycznie.

 • www.camcrush pisze:

  I am extremely impressed with your writing skills as well as with the layout on your blog.
  Is this a paid theme or did you modify it yourself? Anyway keep up the excellent quality writing, it is rare to see a great blog like this one today.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *