528 Hz wibracja naprawiająca DNA/ wystarczy cyklicznie słuchać

Częstotliwości solfeżowe (solfeggio frequencies) są  odpowiedzialne  między innymi,  za regenerację i transformację DNA. Jest to tzw. 9-tonowa skala czyli zestaw dźwięków, które wibrują dokładnie na częstotliwościach niezbędnych do transformacji.

W starożytności, dźwięki te, były znane jako święte, doskonałe wibracje prowadzące do Jedności z Bogiem,  które na przestrzeni historii zostały zatajone i zniekształcone.

528 Hz stanowi, ikonę fizycznej manifestacji. Oznacza to, że 5 + 2 + 8 = 15; i 1 + 5 = 6 (stosując Pitagorasa matematyczne). Główną bohaterką tego artykułu będzie częstotliwość 528Hz – znana również jako częstotliwość MIŁOŚCI – ponieważ ma szczególne znaczenie w Uzdrawianiu. Tworzy ona głęboki związek między człowiekiem a otaczającym wszechświatem, przynosi ukojenie serca, uspokojenie umysłu, oczyszczenie ducha i przyczynia się do poprawy zdrowia oraz do długowieczności.
 
Poszczególne frekwencje mają wpływ na określone sfery ograniczeń, działając na energię naszych emocji uzdrawiająco i uwalniająco, i tak np mamy:
UT – 396 Hz – uwalnianie od poczucia winy i strachu
RE – 417 Hz – odwracanie biegu wydarzeń, ułatwienie przemiany
MI – 528 Hz – transformacja i cuda (naprawa DNA)
FA – 639 Hz – połączenie, relacje międzyludzkie
SOL – 741 Hz – budzenie intuicji
LA – 852 Hz – powrót do duchowości
W nauce istnieją dowody, że najlepszym lekarstwem programującym nasze DNA jest pozytywne słowo i dźwięk.
Powszechnie  wiadomo, że tylko 10% naszego DNA jest wykorzystywane, a co robi pozostałe 90 % DNA , nadal jest to wielką zagadką.
W ostatnich latach znaleźli się naukowcy, którzy rozumieją, że właśnie w tych 90% tkwi większa tajemnica i nie można tej części DNA określać jako „śmietnik”. Odzywa się również grupa „lingwinistów genetycznych”, którzy rozumieją czym jest język (słowo) dla ludzkiego DNA. Według ich ustaleń DNA jest odpowiedzialne nie tylko za budowę naszego ciała, ale służy jako miejsce do przechowywania danych i komunikacji.  Ważne jest aby pracować  ze sobą w ciszy lub przy odpowiedniej tonacji muzyki,  ponieważ wszystkie  inne zakłócenia przyciągają do naszego DNA kawałki tych innych informacji, które nam przeszkadzają w czasie stanu relaksacyjnego zakłócając prawidłowe wibracje.

Odpowiednie kompozycje muzyczne o opisanych powyżej wibracjach znajdziesz na Yotube , oto linki do niektórych z nich;

 

 

Zdjęcia – Pixabay- darmowe zdjęcia

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *