Jaki będzie rok 2017 ? – artykuł do „Czwartego Wymiaru „/01.2017/ M.T.

Rok 2017

Czas innowacji,  dynamicznego działania, początek cyklu.

Rok 2017 jest rokiem wyjątkowym, to początek dziewięcioletniego cyklu, początek nadchodzących zmian dla całego Świata.  Takie wibracje zdarzają się raz na ponad sto lat . W takim czasie, wiele się może zdarzyć , wszystko można  zacząć od początku, praktycznie każda sfera życia może  przeżyć całkowity restart.

Nadszedł  czas wcielania w życie nowych  idei,  działań, innowacji, co więcej, należy to robić z dużym zaangażowaniem.

Rok 2017 może  stać się  dla wielu osób okresem zaczynania od nowa i to  pod wieloma względami. W każdej chwili, może  pojawić się niesamowita szansa, by  wyzerować licznik i wystartować w przyszłość z czystą kartą. Jeśli czujesz potrzebę, by zmienić swoje dotychczasowe życie, to  rok 2017 jest do tego rewelacyjną okazją.

To rok napełniający wielu  niesamowitą energią, która będzie ich wspierała zwłaszcza w pozytywnych posunięciach. W wielu rejonach świata mogą pojawić nowe trendy społeczno – polityczne,  nowi przywódcy,  cały szereg innowacyjnych pomysłów,  chwilami rewolucyjnych idei. ….

W wielu dziedzinach życia będzie można zaobserwować dokonujący się postęp,  przede wszystkim  chodzi o branżę techniczną i  naukową .

Rok 2017 będzie czasem rozwoju dla ludzi ambitnych, odważnych, przejawiających inicjatywę i wyznaczających nowe trendy i kierunki rozwoju….

Rok dużego wpływu Słońca na życie, pogodę i działanie urządzeń technicznych na Ziemi.

W tym czasie mogą następować zakłócenia działania urządzeń technicznych na Ziemi, spowodowane także  intensywnymi rozbłyskami  na Słońcu. To też czas zmian pogody, a co za tym idzie  małej przewidywalności zjawisk  klimatycznych. Co stanowi zagrożenie w wielu rejonach świata, zwłaszcza tych, które już są na nie narażone…..

Wciąż warto uważać podczas wybierania kierunków podróży po świecie, zwłaszcza latem i wczesną jesienią.

Początek nadchodzących zmian, może czasami być zbyt gwałtowny, to czas „ gorących głów”, zbytniego pędu, nieprzemyślanych do końca decyzji i wszechobecnego przerostu ego.

Zanim nadejdą pozytywne zmiany, destabilizacja na świecie może się pogłębiać, zwłaszcza w systemach polityczno- społecznych oraz ekonomicznych. Niestety w przeciągu najbliższych lat, nie widać znaczącej poprawy materialnej na świecie, mimo pozytywnych zapowiedzi….

Rok 2017 przyniesie ze sobą wiele nowości i innowacyjnych wynalazków, niektóre z nich powstaną z   potrzeby danej sytuacji i chwili, w myśl przysłowia „ potrzeba – matką wynalazków”. Ułatwią one życie ludziom, czyniąc ich egzystencję prostszą i przyjemniejszą, dotyczy to zwłaszcza terenów, w krajach słabo dotąd rozwiniętych…

Warto poświęcić więcej czasu na bardziej dogłębne poznanie samego siebie i większą samoakceptację . Ten rok może być najwłaściwszym momentem, aby spojrzeć  na swoją prawdziwą naturę, poznać własne słabości oraz swoje silne strony; umiejętności i talenty. Zaakceptować samego siebie, dzięki temu można wykorzystać w pełni swój potencjał osobisty. Będzie to miało wpływ na szybsze wykorzystanie nowych możliwości i sukces jednostki w nadchodzących zmianach. Zobacz co może być twoim nowym atutem, uwierz w swoje możliwości…..

W 2017 roku pojawi się wiele innowacyjnych pomysłów oraz oryginalnych idei tych dobrych , ale też tych mniej pozytywnych dla rozwoju ludzkości. Będzie to świetna okazja do spojrzenia na rzeczywistość z nowej perspektywy, bycie otwartym na świat i ludzi, na rodzące się nowe idee, na nową lepszą przyszłość. Która nie nadejdzie od razu, ale będzie to początek przemian. Przez niektóre wydarzenia Świat będzie na nie bardziej otwarty.

Ale w tym wszystkim trzeba uważać na tzw „ konie trojańskie” które mogą być podstawiane w pięknej kuszącej oprawie, np.; dążenie do wprowadzenia NWO,  czyli Nowego Porządku Świata, który jest dość kontrowersyjny….

W roku 2017 możemy być świadkami wielu wywrotowych wydarzeń, które będą miały duży wpływ na dalsze losy Świata. Może to być  odbierane jako  czas podburzania i siania niepokoju. Nowy początek i nowe nadzieje mogą być bardziej zauważalne   wiosną 2017.

W wielu miejscach świata może dojść do nagłych kataklizmów, w Polsce i jej bliskich okolicach będzie  spokojniej.  Nasz kraj jest i będzie dość spokojnym rejonem, którego ominą największe „ zawieruchy „ Europy i Świata.

Wciąż warto uważać podczas wybierania kierunków podróży po swiecie, zwłaszcza latem i wczesną jesienią.

Początek nadchodzących zmian, może czasami być zbyt gwałtowny, to czas „ gorących głów”, zbytniego pędu, nieprzemyślanych do końca decyzji i wszechobecnego przerostu ego.

 Bez względu na wydźwięk tych przepowiedni, rok 2017 nie jest czasem końca świata, tylko końcem świata którego znamy a początkiem nowego jeszcze nieznanego.

Małgorzata Trzaskoma

Całość do przeczytania w „Czwarty Wymiar” wydanie styczniowe 2017 r.

styczyń 2017 czw 2

Kontakt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *