Co nas czeka w 2018 roku?/ Przepowiednie na rok 2018

Rok 2018  rokiem karmicznym dla Świata, w  magicznej iluzji poświaty Księżyca….

Prawo przyczyny i skutku

„ Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, karma zawsze wraca”

 Rok 2018 wyrażać będzie  dwubiegunową naturę rzeczywistości, diametralnie różniącą się od siebie lecz dążącą do połączenia,  taką jak ; energia męska i żeńska, światło i ciemność, gorąco i zimno, dobro i zło, pokój i wojna,  czy życie i śmierć. Rok pełen niespodziewanych, trudnych do przewidzenia nagłych sytuacji i zmian we wszystkich dziedzinach życia.

Rok 2018 jest rokiem o wibracjach księżycowych,  które są zmienne, iluzyjne o dużej dozie energii kobiecej, energii matki oraz spraw i emocji z nią związanymi. Żywiołem jest  woda która jest symbolem emocji. Rok związany z potrzebą zmian, adrenaliny, balansowania na krawędzi, ale przede wszystkim bardziej widocznym początkiem większego rozwoju mentalnego dla Ziemi i ludzi.

Wibrację  roku cechuje emocjonalność, wrażliwość, uczuciowość,, dyplomacja, współpraca, pojednawczość,  mediacje,  wyrozumiałość, kreatywność, rozwój intuicji , fantazji, ezoteryki, bioterapii, ziołolecznictwa, trendów związanych z rozwojem mentalno-umysłowym , ekologią  , silna potrzeba miłości, współpracy, uczucia współprzynależności …

Ale także niepewność siebie, nieśmiałość, zmienność w nastrojach i dążeniach, agresja, potrzeba silniejszych bodźców  zewnętrznych, skrajności , iluzja, kłamstwa, manipulacje, potajemne zakulisowe działania, inne widzenie  rzeczywistości, chaos, nierealne marzenia i tęsknoty, depresje , odrealnienie, zaburzenia psychiczno – emocjonalne…

Ludzie staną się bardziej wrażliwi, trudniej znosząc sytuacje
pełne napięcia i skrajnych emocji . Będą łaknęli czułości, okazywania sympatii, przyjaźni, szukając w bliskich psychicznego oparcia i utwierdzenia w poczuciu własnej wartości i atrakcyjności. Bardziej niż kiedykolwiek źle znosząc samotność i odosobnienie , dążąc do związków, współpracy i wsparcia.

Wibracjom roku przyświecać będzie dążenie do współpracy, przynależność do grupy, społeczeństwa, związku, rodziny.

Liderom , osobom zarządzającym, wibracje roku dodadzą jeszcze więcej przebojowości, ducha inicjatywy, charyzmy.

Jeśli jesteś indywidualistą, nie zatrzymuj się w tym roku nawet na chwilę. Masz teraz ogromną szansę na dokonanie niezwykłych rzeczy. Zwłaszcza, jeśli nie tylko ty sam skorzystasz na własnym sukcesie. Jeśli będziesz postępować uczciwie,  los będzie ci sprzyjał i  pewnością odczujesz dużą satysfakcję z tego powodu.

Los będzie szczególnie sprzyjał uczciwym, prawym, lojalnym, tym którzy dbają o innych.

W 2018 roku wiele osób doświadczy dużej pomyślności. Dotyczy to jednak przede wszystkim osób nieprzeciętnych, charyzmatycznych, oraz tych, które zajmują się wielkimi projektami służącymi dobru ogółu.

Jeśli pracujesz na rzecz społeczeństwa, a nawet całej ludzkości, możesz liczyć na to, że w 2018 roku zrealizujesz większość swoich planów.

O wiele gorzej będą miały osoby skoncentrowane przede wszystkim na sobie. Egoiści i osoby postępujące nieetycznie powinny szczególnie  uważać! Horoskop 2018 roku ostrzega, że ich działania nie spotkają się z przychylnością i aprobatą. Co ciekawe, nie tylko inni będą ich krytykować, ale też sami zaczną dostrzegać, że droga którą kroczą, nie jest nie tylko dobra, ale i intratna . W tym roku, jeśli sobie na to pozwolą, mogą się dużo nauczyć, zwłaszcza przez wyciąganie wniosków i doświadczenia.

Rozwój zawodowy mogą łatwiej osiągnąć osoby współpracujące z innymi i na rzecz innych np; doradcy, pośrednicy, tłumacze, mediatorzy, psychologowie, psychiatrzy, parapsychologowie, bioterapeuci, zielarze, homeopaci, opiekunowie społeczni, dyplomaci, artyści, projektanci, zawody o większej wrażliwości na dobro innych, pracujący w zawodach ekologicznych, rehabilitacyjnych, medycznych, paramedycznych,  medialnych.

W tym roku szczególnie warto zadbać o higienę psychiczno- emocjonalną i energetyczną.

Rok obfitować będzie w różne , zmienne wydarzenia i niestabilne sytuacje, zarówno w sferach społeczno- politycznych, gospodarczych, finansowych, ale także na polu osobistym i rodzinnym.

Często towarzyszyć może iluzyjne spojrzenie na rzeczywistość, z dużą dozą tęsknoty, nierealnych marzeń i wyobrażeń. Chęć nagięcia rzeczywistości do swoich potrzeb, nawet za wszelką cenę, co może sprzyjać nieetycznemu postępowaniu, a nawet stosowania czarnej magii. Warto pamiętać że; co wysyłasz to dostajesz i bierzesz za swoje postępowanie odpowiedzialność, czy tego chcesz czy nie. Losu, Boga czy też fizyki kwantowej  się nie oszuka, można tylko oszukiwać innych ludzi i samego siebie. Karma zawsze wraca, tylko w różnej postaci, uderza w to, na czym człowiekowi najbardziej zależy, a różnym ludziom na różnych rzeczach w życiu zależy, jednemu na rodzinie lub miłości, innemu na finansach czy zdrowiu, wszyscy mają swoje własne priorytety.

Jest to rok silnych działań energetycznych, a nawet  wybuchów, eksplozji, wyładowań, przepięć, nagłych zjawisk meterologicznych oraz nietypowych innych.

Nie wszystko widać okiem i szkiełkiem, a jednak działa. Zaufaj swojej intuicji i temu co w głębi siebie czujesz.

W dobie wielkiego rozwoju techniki, nowych technologii, zacznie zacierać się granica, co jest realne a co nierealne, co jest mirażem a co rzeczywistością. W tym roku będzie to  bardziej widoczne. Powstaną nowe technologie, które świat fantastyki bardziej wprowadzą w rzeczywistość i codzienne życie. Aż trudno będzie uwierzyć że jest to możliwe i odróżnić rzeczywistość od fikcji. Ludzka wyobraźnia i fantazja nie będą znały granic. Łatwiej rozwijać się będzie nie tylko kreatywność ale i intuicja, która w tym roku w sposób szczególny jest naszym wielkim sprzymierzeńcem.

 Bo przez oczy duszy poczujesz i zobaczysz więcej , niż przez wszystkie inne zmysły. Ale zagłębiaj się w inny Świat i wymiar bezpiecznie, bo możesz się zatracić.

Jest to bardzo ważny rok w pierwszym kroku przechodzenia wibracji Ziemi do następnego wibracji wyższych.

To może być tak odbierane, jakby ktoś powoli uchylał nam drzwi, do czegoś innego i nieznanego . Jeszcze tego nie widzimy, ale już czujemy że idzie. Nasz świat, galaktyka idzie swoim rytmem, przesuwa się dla wielu niepostrzeżenie w kierunku większego rozwoju i możliwości życia na Ziemi . Przed nami powolutku otwierają się drzwi, nie tylko do innego świata ale i energetyki Ziemi i wszystkiego co na niej żyje. Nie jest to ani wyjątkowo dobrze ani źle, to po prostu się dzieje dla jednych bardziej świadomie a dla innych nieświadomie.

Jedną z przyszłych zdolności ludzkości, będzie umiejętność życia w  świecie wielowymiarowym ; trzecim wymiarze  jako przestrzeni,  czwartym  wymiarze jako odczuciu czasu,  jednocześnie  przebywając w piątym wymiarze, gdzie przestrzeń i czas nie są doświadczane jako ograniczenia, tylko nowe możliwości dla rozwoju człowieka.

Ta podwójna rzeczywistość zaoferuje ludzkości  dużo większych twórczych możliwości i zdolności, oraz innej percepcji odbioru rzeczywistości.  Może to powodować  dziwne odczucia, tak jakbyśmy mieli jeszcze jeden dodatkowy „program” do odbioru percepcji naszej rzeczywistości. Może to być trochę porównywalne do przeniesienia się w inną rzeczywistość bajkową, filmową,  lub do życia w obcym dla nas kraju i rzeczywistości.

Przejście do piątego wymiaru i wyższych,  wymaga  pewnego rodzaju finezji, jakim jest kontynuowanie swojego codziennego życia, dostrajając się jednocześnie do tej rozszerzonej rzeczywistości.

Taki proces powoli już się rozpoczyna, a niektórzy już go zaczynają chwilami odczuwać.

Przejście z trzecio i czwarto wymiarowej rzeczywistości w wymiar piąty i wyżej , może być utrudnione z powodów ogólno –  społecznych czy wpływów kulturowo- religijnych.  Wymiarowa ewolucja to rozwój umiejętności bycia świadomym, oraz jednoczesnego operowania w wielowymiarowości. Przejście do tego stanu percepcji, może być  długie i zawiłe, ponieważ wymaga także normalnego życia w konkretnej wymiarowej rzeczywistości,  z jego bezpośrednim doświadczaniem…..

Powoli zaczyna zmieniać się matryca życia i świadomości.

To może powodować powolne odrywanie się od materii, która w świadomości ludzkiej będzie coraz mniej istotna. Co z kolei może pokazywać człowiekowi przez skrajne wydarzenia, co w życiu jest naprawdę ważne. Wyciąganie wniosków prze doświadczenia życiowe nie tylko swoje ale też innych, pokazywanie co stanowi wartości nadrzędne.

Możemy być świadkiem zaskakujących wydarzeń finansowych, bankructw  i zmienności w sferze materialnej. Nie jest to dobry rok na inwestowanie na giełdzie, ponieważ jej nieprzewidywalność będzie jeszcze większa. Więcej niż dotychczas będzie tak zwanych „ustawianych  działań”, a duże wahania napędzać będą koniunkturę korporacji i wielkich posiadaczy. W modzie będą tak zwane zniżki, czyli obstawianie krachów i niepowodzeń na giełdzie.

W działaniach finansowych trzeba uważać żeby nie przeinwestować i bardziej realistycznie podchodzić do pieniędzy i materii.

 Wibracja roku  nakłaniać będzie do okazywania większej tolerancji , zaufania wobec siebie, wrażliwości i empatii.

Oczywiście lepiej nie okazywać nadmiernej ufności, to najczęściej nie jest dobre rozwiązanie. Jednakże skierowanie swojej uwagi ku drugiemu człowiekowi oraz jego potrzebom , może okazać się zbawienne dla całego współczesnego świata, który stoi na krawędzi chaosu.

W wielu  miejscach na świecie może dochodzić do nagłych , gwałtownych działań polityczno- społecznych. W sposób gwałtowny i radykalny, społeczeństwo będzie okazywało swoje niezadowolenie z działań polityków. Na arenie społeczno–politycznej większą niż zazwyczaj rolę będą odgrywały kobiety i ich prawa, rozwój, sprawy rodziny i macierzyństwa.

Mimo ogólnych zadrażnień i zmiennych sytuacji politycznych, w roku 2018 będzie szansa na rozwijanie pokojowej współpracy, oraz  wzajemnego wspierania . W efekcie można będzie liczyć na znaczną poprawę w polityce międzynarodowej oraz gospodarce.

W przeciągu dwóch najbliższych lat, po chwiejności a nawet załamaniu rynku, będzie następował powolny  rozwój gospodarczy. Rozpoczną się  nowe projekty, których głównym celem będzie poprawa jakości życia. W naszych portfelach znajdzie się trochę  więcej pieniędzy.

Sprawy finansowe mają szansę ułożyć się na lepszym poziomie. Pod warunkiem , że postawimy na współpracę oraz wzajemne pomaganie sobie. Gospodarka światowa będzie się  rozwijać, wiele państw rozpocznie ze sobą współpracę na całkowicie nowym poziomie.

Przez różne niepokojące wydarzenia , na polu politycznym i gospodarczym,  własne interesy państw nie będą aż tak stawiane ponad potrzebami innych. Może nastąpić potrzeba zjednoczenia sił.

Niektórzy przywódcy polityczni mogą wykazać się gwałtownością i brakiem perspektywicznego  myślenia,  możliwe pokazy siły i próby wywierania  presji politycznych. Świat na chwilę może stanąć przed obliczem dużego zagrożenia, ale w ostatniej chwili kryzys zostanie zażegnany. Więcej będzie się działo w sposób niewidoczny dla ogółu, stan wewnętrznego napięcia, wzmożone działania szpiegowskie, wzmocnione systemy ochrony i monitoringu. Więcej tez dziać się będzie w kosmosie, udoskonalone systemy satelitarne dla ogółu społecznego, oraz z powodów militarnych.  Będzie wrzało jak w kotle, tylko raz na jakiś czas ujdzie w sposób widoczny para na zewnątrz.

Czegoś wyjątkowego możemy dowiedzieć się o wszechświecie, planetach, oraz naszym naturalnym satelicie Księżycu. Wiele tajemnic wyjdzie do wiadomości publicznej w przeciągu paru najbliższych lat.

Jest to też rok związany z energią żeńską, kobietą , płodnością, hormonami, matką, a także matką Ziemią.

Najbliższe dwa lata są bardzo dobrym czasem na planowanie potomstwa. Aby pomóc sobie w tym przedsięwzięciu, warto sprawdzić gospodarkę hormonalną w ciele, także tarczycę. Ten czas może być związany z większą płodnością u kobiet, nawet u tych, które są w bardziej dojrzałym wieku.

W roku 2018 mogą występować częstsze zaburzenia hormonalne, tendencje do podwyższonego ciśnienia, a co za tym idzie różne schorzenia układu krwionośnego , serca, głowy, żył, oraz ich wpływ na ogólne samopoczucie i funkcjonowania organizmu.

Warto zwrócić uwagę także na inne płyny w organizmie, tj. układ limfatyczny, moczowy, a także zaburzenia hormonalne, emocjonalne, psychiczne. Jest to czas większej aktywności fizycznej, ale także tendencji do urazów ciała, często przez  zbyt szybkie działanie i nieostrożność.

Rok 2018 jest czasem karmicznym, dualistycznym, który prowokuje do dużych aktywności, potrzeby skrajnych emocji, odczuć, działań, ale przez to także naraża na różne niebezpieczeństwa, nawet te ostateczne , o których niestety dość często możemy słyszeć.

Jest to czas przepływu silnych energii między życiem a śmiercią.

W takim czasie lepiej nie prowokować losu i trzeba być bardziej ostrożnym.

Dla gospodarki światowej, będzie bardzo ważne wszystko co jest związane z płynami, zwłaszcza skażenia i zatruciami wody, bronią chemiczną, organiczną, mutacjami bakterii i wirusów, nagłymi kłopotami z ujęciami i pokładami wody, oraz paliw płynnych i  finanse z tym związane.

Nastąpi rozwój fantastyki, różnych dziedzin artystycznych związanych z percepcją społeczną, wyobraźnią przestrzenną, psychologią społeczną i medialną, reklamami, ogólnie tych dziedzin społecznych które mają wpływ na społeczeństwo lub manipulację społeczną. Mogą być stosowane większe oddziaływania podprogowe i na podświadomość ludzi.

Duży w tym też udział będą miały wpływy kulturowe i religijne, które mogą wykorzystywać panującą niestabilność dla swoich celów, w ten sposób pozyskiwać nowych zwolenników i wyznawców.

W tym roku dość często może towarzyszyć obłuda, fałsz, strach, działanie wrogów wewnętrznych, syndrom „konia trojańskiego”

Aby móc się tego ustrzec, warto rozwijać swoją intuicję i podświadomość, odczuwając wewnętrznie co jest dobre, a co nam nie służy.

Tendencje miłosne w roku 2018 są pozytywne, wiele może się w tej kwestii zmienić na lepsze. Większość osób odnotuje znaczną poprawę, będzie to dobry czas na pogłębianie osobistych więzi, polepszenie relacji w związkach.. To dotyczy zarówno jednostek, jak i całych społeczeństw. W wyniku różnych nagłych sytuacji  na arenie międzynarodowej , społeczeństwa zaczną  się darzyć bardziej pozytywnymi uczuciami.

Samotni mogą liczyć na koniec życia w pojedynkę. W tym roku jest duża szansa na odnalezieniu swojej bratniej duszy i nowe znajomości. Nadszedł czas wyjątkowych okazji, które po prostu trzeba wykorzystać.

Zgoda buduje, niezgoda rujnuje.

Sprawy finansowe mają szansę ułożyć się pomyślnie, pod  warunkiem jednak, że postawimy na współpracę oraz wzajemne pomaganie sobie. Musimy być uczciwi i lojalni, jeśli chcemy odnieść sukces.

Gospodarka światowa będzie się lepiej rozwijać. Wiele państw rozpocznie ze sobą współpracę na całkowicie nowym poziomie. To będzie coś zupełnie innego niż dotychczas,  współpraca opłacać się bardziej niż wojowanie.

Warto pamiętać o tym, że współpracując z innymi, możesz osiągnąć o wiele więcej, niż działając w pojedynkę.

Ten rok będzie pełen niespodziewanych zwrotów  także w przyrodzie i w pogodzie. Mogą mu towarzyszyć wzmożone ruchy skorupy ziemskiej, trzęsienia ziemi, wichury, tajfuny , nagłe niespodziewane zmiany w pogodzie, deszcze, tsunami , zmiany również w ruchu atmosfery otaczającej Ziemię, a to z kolei decyduje o zjawiskach pogodowych.

Te wszystkie zjawiska mają ogromny wpływ na codzienne życie ludzi,  na ich dobra materialne, a także na funkcjonowanie gospodarki.

Zmieniający się klimat może dać się Światu we znaki na wiele sposobów. Huragany, powodzie  mogą powodować coraz więcej zniszczeń, mogą  rosnąć ceny żywności i innych produktów, w wielu regionach  może być utrudniony  dostęp do wody i innych zasobów. Stopniowy wzrost średniej temperatury na Ziemi wpływa także na ludzką wydajność i produktywność, co w efekcie odbija się na kondycji światowej gospodarki.

Jest to przeskok do głębszych wglądów,  widzenia innej formy  rzeczywistości , nowej percepcji i rozwoju  kreatywności osobistej człowieka.

Kontakt

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *