Reklama na blogu

 Zapraszam do współpracy.

Od dzisiaj można zamawiać publikację artykułów płatnych, czyli sponsorowanych w cenie promocyjnej.

Pojęcie artykułu „płatnego”  jest oczywiste. Jednak sposoby pisania i forma artykułu sponsorowanego mogą być bardzo różne. Artykuł płatny to taki, za którego publikację płaci Reklamodawca, a Wydawca otrzymuje wynagrodzenie. Może on być reklamą firmy, elementem public relations, sposobem na promocję lub miejscem gdzie dodajemy link pozycjonujący, odnośnik na stronę internetową. Może też realizować wszystkie te funkcje jednocześnie. Okazało się, że takie artykuły  są chętnie czytane przez internautów, przez co reklama jest bardziej skuteczna.

Artykułów w formie reklamy – to tekst promujący nowy produkt, firmę, usługę w sposób bezpośredni. Większość osób tak rozumie  właśnie pojęcie „artykułu sponsorowanego”.

Artykuł tematyczny z nawiązaniem do reklamodawcy – to tekst omawiający jakieś zagadnienie z nawiązaniem do firmy, usługi, strony internetowej. Takie nawiązanie powinno być nienachalne i logiczne.

Artykuł tematyczny ekspercki to tekst bardziej wnikliwy, opisujący wybrane zagadnienie. Autorem tekstu jest reklamodawca, co jest np. zaznaczone pod artykułem lub w treści (np. cytowanie, wywiad).

Każda z tych form jest możliwa do realizacji, każda może zawierać link do strony. Wybór formy pozostawiam Reklamodawcom.

Cena  artykułu sponsorowanego jest zależna od wybranej opcji.  W okresie promocyjnym do uzgodnienia. Obejmuje;

  • napisanie artykułu i jego zamieszczenie na portalu ” MM”
  • Miejsce jego umieszczenie/ pasek przewijający się, artykuł wyróżniony lub inne.
  • Długość jego emisji/określenie czasu

Artykuły zamieszczone na portalu „MM” publikowane są także na portalach społecznościowych np; Facebook.

W każdym momencie można sprawdzić ilość wejść na artykuł i komentarze do artykułu.

Ilość wejść na portal „MM” zamieszczony na stronie/ na dole po prawej stronie. W chwili obecnej ilość wejść około 2000 dziennie.

Kontakt tel; 515- 094 363   / z koniecznym zaznaczaniem w rozmowie że chodzi o zamieszczenie reklamy.

Zapraszam i pozdrawiam serdecznie.