Wróżki / film dokumentalny TVN style

Wróżki – TVN style – film dokumentalny. Zapraszam do obejrzenia, jest tam przedstawiona praca Wróżek od  wewnątrz, na podstawie różnych osób, podejścia, rozwoju. „Wróżki” to film dokumentalny pokazujący pracę czterech współczesnych wróżących kobiet.     Jestem jedną z przedstawionych tam Wróżek- Małgorzata Trzaskoma.

W filmie nie zabraknie także opinii klientów, którzy regularnie odwiedzają wróżbitki. Szukają tam odpowiedzi na ważne życiowe pytania.

Podejrzewasz, że mąż cię zdradza? Nie jesteś pewien, czy zdasz zbliżający się egzamin? Chcesz zainwestować na giełdzie? Zastanawiasz się, co dalej z twoim życiem? Nie potrafisz podjąć decyzji? Idź do wróżki! Ona prawdę ci powie.

Wróżą z kart, fusów oraz kości, korzystają ze szklanych kul, czytają z dłoni, potrafią zdobyć informacje o swoim kliencie na podstawie daty urodzenia. Kontaktują się ze zmarłymi. Widzą przyszłość, znają fakty z przeszłości. Wróżki, czarownice, tarocistki, chiromantki, wiedźmy. Zgodnie ze statystykami co siódma osoba w Polsce przyznaje się do regularnego korzystania z usług osób zajmujących się wróżbiarstwem. Nie są to dane do końca wiarygodne. Większość ludzi wstydzi się o tym mówić. Wróżenie jest także sprzeczne z wiarą i religią. „Wróżki” to film dokumentalny pokazujący pracę czterech współczesnych wróżących kobiet.

Jaki mają dar? Co widzą w kartach? Jacy klienci odwiedzają je najchętniej? Co chcą wiedzieć i czego oczekują? Jaka powinna być prawdziwa wróżka? W filmie nie zabraknie także opinii klientów, którzy regularnie odwiedzają wróżbitki. Szukają tam odpowiedzi na ważne życiowe pytania. Czy wierzą w każde słowo wyczytane z kart? Co dają im spotkania z wróżkami? Co sprawia, że niektórzy każdą swoją decyzję muszą konsultować z numerologiem? Zapraszamy do świata magii.

>  http://www.tvnstyle.pl/programy/wrozki,12215.html

Premiera w 2015 r.
środa, 11 listopada, 20.55

Powtórki:
sobota, 14 listopada, 23.15
niedziela, 15 listopada, 15.15
poniedziałek, 16 listopada, 14.20 i 00.25

Oraz cyklicznie w 2016 r.

Zobacz zwiastun:

WRÓŻKI

>  http://www.tvnstyle.pl/programy/wrozki,12215.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *