Uzdrawianie ciała i duszy

Droga do głębi siebie, zajrzenie do własnego wnętrza powodujące uniwersalne i trwałe uzdrowienie na poziomie ciała, energii, psychiki i przede wszystkim DUSZY. Jest to jedyna droga do umiejętnego korzystania z uniwersalnej energii Świadomości  – Boskiej. Ta energia jest dostępna dla wszystkich, jest wokół nas, w nas samych i w każdym elemencie ożywionym Wszechświata .

Jeżeli tylko otworzysz się na nią poprzez swoją duszę i ciało, odzyskasz  spokój wewnętrzny,  zdrowie, dobrobyt, szczęście. Odnaleźć trwały kontakt ze swoim wnętrzem, wewnętrznym JA, energią Boską, możemy wtedy gdy  zrozumiemy i umiejętnie wykorzystamy  potencjał naszej duszy.

Dusza jest  także od tego, by nas prowadzić przez życie, w zdrowiu, radości i harmonii, lecz trzeba wiedzieć, jak ją słyszeć, czuć  i współpracować z nią. Ta wiedza jest koniecznością przy pozbywaniu się starych problemów, blokad, przerabianiu karmy i jasnością , gdy  już  się ją posiadło. Powszechnie uznawana za wiedzę tajemną, tak na prawdę jest dostępna dla każdego, nie tylko dla wybranych. Wystarczy po nią sięgać, uczyć się jej, posługiwać się nią. Dostęp do najgłębszego, najpotężniejszego potencjału twojej Istoty i duszy masz tylko TY. Pracuj by poznać siebie i swoje prawdziwe nieśmiertelne wnętrze- Duszę – Energię Twojej Świadomości.

Gdy cierpi nasza psychika, zwykle naszemu ciału także zaczyna coś doskwierać.

Pojawiają się różnego rodzaju objawy, takie jak np; bóle kręgosłupa, mięśni, kości, stawów, skurcze, drętwienie, bóle brzucha, migreny i wiele wiele innych. Z czasem te dolegliwości mogą przekształcić się w poważne choroby.

W ten sposób dolegliwości natury psychicznej z biegiem czasu mogą stać się przyczyną poważnych chorób somatycznych.

Aby tego uniknąć, potrzebna jest chęć własnego rozwoju, prawdziwe pragnienie zmiany i bycia zdrowym oraz intensywna praca nad sobą.

Pomocna będzie tu psychosomo – terapia. Połączenie ciała i duszy.

Ciało i psychika to integralna całość. Wszystko, co robimy ze swoim ciałem, ma wpływ na psychikę i odwrotnie. Zaniedbanie ciała sprawia, że zaczyna chorować umysł i dusza. Cierpienie psychiczne znajduje swój wyraz w dolegliwościach ciała.

Oddziaływanie na ciało poprzez specjalnie dobrane ćwiczenia,  praktyki, terapie, zabiegi, wpływają na psychikę na głębokim poziomie. Dzięki temu z różnych części ciała uwalniają się emocje, które są tam ukryte.

W tej psychoterapii pracuje się  czasami także bez słów, robiąc zabieg Reiki wpływający na uzdrowienie na każdym poziomie istnienia . Rozmowa dotyczy konsultacji problemu, odkryciu jego pierwotnego źródła i uzdrowieniu – usunięciu go. Zdarza się, że człowiek nie może powiedzieć nic lub powie niewiele, ponieważ przeżył trudne czy bolesne doświadczenie,  lub nie pamięta sytuacji, ma psychologiczne wyparcie ,  jest w śpiączce itp. Nie jest to przeszkodą w  pracy –  psychosomo – terapeutycznej.

Terapeuta pokazuje i uczy  pracy ze sobą, nad sobą. Jest obok, kiedy „pacjent” zaczyna wchodzić w proces uzdrawiania, kiedy uwalniają się emocje, blokady. Wspierając proces poprzez przekazywanie energii Reiki, metody parapsychologiczne, koryguje, wspiera, jeśli zachodzi taka potrzeba.

 

Parapsycholog – Terapeuta  Bioterapią Reiki

Małgorzata Trzaskoma

tel; 515-094-363

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *