Rytuały na nów Księżyca

Księżyc co 29 dni  znajduje się w nowiu. Nów w astrologii symbolizuje początek i odrodzenie.

Dlatego warto choćby symbolicznie, porobić rytuały, które pomogą przyciągnąć do swojego życia, więcej pozytywnych energii. A tym samym pomóc sobie zrealizować marzenia i cele.

Takim czasem wyjątkowym dla tego typu działań, jest nów wrześniowy przypadający 13 dnia miesiąca. Możemy działać już przed nowiem, przygotowując się mentalnie do istotnej zmiany, nowego początku – roku numerologicznego.

Jest to ważny moment, czas kiedy można zrobić podsumowanie poprzedniego roku i pozytywnie nastawić się na przyszły, uświadamiając sobie swoje potrzeby i cele na przyszły okres.  Najlepiej to spisać, inaczej nasza świadomość i   podświadomość wtedy działa, jeśli zobaczy to o czym myślimy, czy co czujemy. Taki tekst trzeba w ciszy i spokoju przeczytać głośno i poczuć wszystkimi zmysłami.

Zastanowić się, czy jesteś w zgodzie z tym co przeczytałeś. Czy cały  organizm , dopasowuje się i wręcz pragnie tego, co słyszy. Jeśli wibracja naszego ciała wręcz ciągnie do tego co przelaliśmy na papier-komputer, to znaczy że nasze cele są w zgodzie z nam samymi. Jeśli tak się nie dzieje, jeśli czujemy jakiś opór, zgrzyt, coś nas od tego odsuwa, trzeba z takim tekstem jeszcze popracować, aż poczujemy to. Swoje potrzeby, cele przemyślenia, warto spisywać nawet przez parę dni, czytając to wielokrotnie,” szlifując go”.

Jeśli uważasz że jest gotowy, trzeba zadać sobie pytanie;

Czy tak ma wyglądać moje życie w przyszłym roku, czy latach? Czy właśnie tego chce?

Jeśli odpowiedz jest na tak, kondensujemy ten tekst, tak aby w miarę możliwości był krótki, ponieważ stanie się naszą afirmacją. Takiej przygotowanej indywidualnie afirmacji, nadajemy ton energetyczny, powtarzając ją z pozytywnym nastawieniem przynajmniej 2 razy dziennie, aż do spełnienia. Wierząc w to, co wypowiadamy. Powtarzamy zawsze ten sam tekst, bez zmian i modyfikacji w trakcie. Podejdź do tego jak do programu komputerowego, czy gdybyś napisał taki program mógłbyś go codziennie zmieniać? Zapewne nie, ponieważ wymagałoby to od ciebie ciągłej  pracy, taki program zawieszał by się ciągle i nie działałby prawidłowo. Tak myśląc będziesz trzymał się  wyznaczonego schematu. Powtarzając- wprowadzając taki program w swoją podświadomość, pomożesz szybciej się urzeczywistnić mu  w swoim życiu. Program do komputera wgrywamy zdecydowanie szybciej, niż do swojego mózgu- podświadomości. Więcej czasu musimy temu poświęcić. Ezoteryka to konsekwencja działań, wtedy przynosi efekty. Powodzenia.

Można dodatkowo;

Przed nowiem:
– wyjaśnij sporne sprawy, przeproś za swoje błędy;
– weź oczyszczającą kąpiel  np ;w soli, aby oczyścić aurę i pozbyć się stresów;
– zapal w domu kadzidło, czarną świecę w intencji  wypalenia  się starych problemów,oczyszczenia przestrzeni
–  uporządkuj przestrzeń cię otaczającą,

  • zapal białą szałwię w intencji oczyszczenia

Podczas nowiu:
– skoncentruj swoje myśli na pozytywnych stronach życia, emocjach, planach;
– stosuj  cyklicznie afirmacje;
– pij dużo wody mineralnej;
– zapal  białe świece w intencji wzrostu twojego życiowego powodzenia;
– licz pieniądze, trzymając je w ręku,  aby przybywało ich przez kolejne dni;

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *