Przekazy channelingowe ” Głosy” / Sześcian / fragment 17

Przeglądając  dawne  swoje channelingi ” Głosy”, znalazłam tekst z 2010 roku.  Sama jestem zdziwiona, że już wtedy opisywałam to, co dzieje się teraz. Jak zapisuje przekazy w sposób automatyczny, to dopiero  później czytając dociera do mojej świadomości treść przekazu. Wtedy jak to przeczytałam, uznałam że to jest zbyt dziwne, a nawet niedorzeczne. Więc schowałam to w plikach na komputerze, nie zaglądając przez lata.  Coraz bardziej uświadamiam sobie że te przekazy były prorocze i mają większy sens.

….. – Dlaczego jest tyle chaosu w naszym Świecie? Dlaczego zwierzęta, niektóre gatunki wymierają masowo? Co się dzieje?

– Jest to interakcja na środowisko, które nie jest już dla nich przyjazne. Bo wiele się dzieje w przestrzeni czego nie widzicie. Energia się zmienia, struktura materii. Pole magnetyczne ziemi  także się zmienia. Zwierzęta sa bardziej wrażliwe niż ludzie. W niektórych rejonach są już silne zakłócenia elektro – magnetyczne, które wpływają już w jakiś sposób na ludzi, ale najpierw na zwierzęta. One są barometrem.

Czyli jeśli zwierzęta padają, ludzie też mogą zginąć?

– Przecież nie wszystkie zwierzęta padają, tylko w niektórych obszarach. Żeby wykryć te zmiany potrzebne byłyby zupełnie inne badania. A wy ograniczacie się tylko do badań na ciele lub robicie niewiele więcej. Nie badacie środowiska, atmosfery, nie bierzecie pod uwagę tego,  ze coś może przenikać z innego Świata. A tak się dzieje.

Czy ludzi  czeka zagłada?

-Nie pozwolimy na to. Ale wiele będzie się  zmieniać. Możecie stać się dla siebie większym zagrożeniem niż sądzicie, rasowo. Kij w mrowisko został wsadzony, wojny, stany zagrożenia specjalnie są wywoływane. Migracja” mrówek” czyli – ludzi, już  to  powoli się dzieje. Nastepuje chaos, o taki i większy im chodzi. Po to aby było tak źle, że trzeba będzie to od nowa uporządkować. Bo człowiek człowieka będzie wprowadzał w zamęt. Po za tym, jest to odwrócenie uwagi od czegoś ważniejszego, co dzieje się już na innym poziomie – wymiarze. Teraz chcą  zakłócić starą Europę i świetnie się to im  udaje, ale to dopiero początek. Zagrożenie idzie z „sześcianu”, ci co mają w swojej religii sześcian. Ich ” Bóg-opiekun” tu mąci. Chce zawładnąć terenami, mieć więcej dla siebie i swoich wyznawców. Większy teren to siła i większa władza nad Światem.

Dlaczego to robi, po co mu nasz teren?

– Chce rządzić Światem, zagarnąć jak najwięcej terenów pod swoje władanie. Bezwzględna energia. Jak ludzie trują mrowiska, niszczą je, to czy mają jakieś dylematy moralne? No nie.        On też nie ma żadnych dylematów względem ludzi. Chce zawładnąć terenami, mieć więcej dla siebie i swoich wyznawców. Większy teren to siła i większa władza nad Światem. Chcą zdominować go swoją kulturą i sposobem życia, podporządkować sobie jak najwięcej ludzi innych wyznań , którzy będą im służyć do różnych celów. Tu nikt nie liczy się z jednostką i jej dobrem. Nie wolno pozwolić aby do tego doszło, chrońcie Europę , to ich główny cel w najbliższych latach. Zdradzić Was mogą wasi przywódcy, którzy wejdą w układy odgórne i zacznie się… Teraz czas przyśpieszył, dziać się będzie dużo. Walka o teren, obszar i przejęcie władzy.

Ale co się dzieje takiego, z czego my nie zdajemy sobie sprawy?

– „Wojna Światów „, zbliżacie się do perygeum wszechświata, a tu światy się przenikają.  Im bliżej centrum, następuje kumulacja. Centrum przyciąga, czas płynie szybciej. To nic nowego, to już było przy waszym stworzeniu, jak jeszcze nie mieliście takiej świadomości jak teraz. To nic nowego. Nowe,  tylko dla waszej teraźniejszej  cywilizacji i percepcji….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *