Odpowiedz na pytania/…dlaczego ludzkość jest tak prymitywna? …czy rzeczywiscie ma miec miejsce przesuniecie kwantowe?zmiana ziemi z wymiaru 3 na 5y?

 Padły pytania;

-….Dziekuje za odpowiedz, ma pani moze wiedze co stanie sie z ludzmi , ktorzy nie dostosuja swoich wibracji do wibracji ziemi? czy rzeczywiscie ma miec miejsce przesuniecie kwantowe?zmiana ziemi z wymiaru 3 na 5y?

-…..Prosze im w koncu zadac pytanie dlaczego jestesmyt tak prymitywna planeta? dlaczego ludzkosc jest tak prymitywna? kiedys tak nie bylo, ludzkosc na Atlantydzie miala zdolnosci paranormalne wiec co sie stalo ze ich nie mamy? kiedys ludzkosc umiala budowac gigantyczne budynki, a dzis? dlaczego wszystkie cywilizacje , ktore przybywaja na ziemie sa od nas doskonalsze? moga z nami zrobic co im sie podoba, slynne obdukcje i porwania wobec, ktorych czlowiek jest bezradny, a to zostawia duza traume na psychice czlowieka……

Odpowiedz – przekaz channelingowy ” Głosy” – styczeń 2016

…Planeta Ziemia nie jest prymitywną planetą, ma wielkie możliwości i zasoby, większe niż inne planety. Dlatego też jest terenem który odwiedzają przybysze z kosmosu. Macie już na to mnóstwo dowodów, nagrań, opisów i innych materiałów potwierdzających  takie zdarzenia. Gdyby tylko mogli  zrobić to oficjalnie, bardzo szybko zainteresowali by się tym terenem po swojemu. Ale nie mogą niczego zrobić jawnie, ponieważ jest ” Pakt Galaktyczny”. Wy także spisujecie takie pakty, umowy. Owszem dzieją się różne zdarzenia, tzw. uprowadzenia, badania, ale w minimalnym zakresie patrząc na całą populację ludzką.  Człowiek tymczasowo ma taki potencjał, dlatego, że takim go stworzono a przy tym i ograniczono , ma taki  program odbiorczo- nadawczy. Nie mógł w tym czasie mieć większego, to był pakt  różnych cywilizacji przy tworzeniu nowego istnienia. W tym pakcie ustalono, kto i kiedy ma swój czas i większą władzę nad planetą. Jest to ustalone zgodne z ruchem galaktycznym.

Dlatego ten czas i przyszły jest tak ważny, abyście mogli go wykorzystać w pełni na swój rozwój i nowe zdecydowanie lepsze możliwości. Człowiek jako istota już niedługo  rozwinie się bardziej i będzie wolny. Teraz jeszcze” służy „energiom które sprzyjają ciemności i złym instynktom, które są  pokarmem- paliwem dla  nich. Dzięki temu wzrastają w siłę, a  zło napędza jeszcze większe zło. Obecna sytuacja na świecie jest swoistym czasem ” żniw” dla nich. Większość ludzi w życiu codziennym nie myśli o traumie związanej z innymi cywilizacjami, tylko jednostki przechodzą takie dylematy. Ogólnie ludzkość została zaprogramowana konsumpcyjnie , bo tak było wygodniej. Dzięki temu zajęta jest głownie materią i zdobywaniem jej.  Właściwie większość waszego życia kręci się wokół pieniędzy i profitów z tego płynących. Tylko nieliczni interesują się głębszymi tematami i mają większą świadomość. Ale już niedługo, zwłaszcza typowi materialiści, przekonają się co naprawdę jest ważne w życiu na Ziemi dla człowieka i jego stałej energii- duszy. Materia w tym czasie nie pomoże, władza, stanowiska , pozycja społeczna, tylko to, jakim jest się człowiekiem. Jakim się jest dla innych ludzi i istnień. Można oszukać innych ludzi, nawet bliskich, a nawet oszukiwać siebie samego, usprawiedliwiając się wielokrotnie i pobłażając. Ale stałej „Najwyższej Energii” którą nazywacie Boską a jest to ” Energia Wszelkiego Stworzenia” nikt i nic nie oszuka. to jak w karcie Tarota karta „Sądu Bożego”- 20, tylko w rzeczywistości nie będzie widać Arbitrów, Sędziów. Tu wszystko będzie się działo automatycznie. Można to porównać do bardzo wnikliwego, zaawansowanego programu komputerowego, który natychmiast wszystko oceni i posegreguje. Tak masz rację, przeleciały ci przez głowę daty urodzenia, ważny element twojej pracy. Tak to właśnie tak odbywać się będzie, Ty już bez mówienia wiesz jak. Dlatego te daty urodzenia dla ciebie są tak ważne, dlatego tak je tłumaczysz ludziom,  stad  też styl twojej pracy parapsychologicznej- ezoterycznej.

Ale wyjaśnijmy innym jak to będzie się mniej więcej odbywać. Przedstawię to bardziej językiem technicznym obecnych czasów;

Poszczególna data urodzenia człowieka będzie wrzucana do takiego” super kwantowego programu operacyjnego” który w sposób bardzo szybki i automatyczny rozliczy go z wykonanej pracy w „programie życia”- czyli programie z jakim przyszedł do życia w danym okresie , odpowiadający w sposób matematyczny jego dacie urodzenia. Będą zliczone jego karmy związane z życiem na Ziemi,  daty wcielenia się Duszy, z różnych okresów życia na Ziemi. W  ten właśnie sposób ” rozliczone”  będą pojedyńczo ,  a potem pogrupowane zostaną w odpowiedni sposób; uczynki, emocje, to co pozytywne, co negatywne… Potem omalże w sposób matematyczny wyciągnięte średnie z dokonań i  „zakwalifikowanie do odpowiedniej grupy –  istnienia w odpowiednim  wymiarze”. Tego programu nikt nie przechytrzy i nie oszuka. Bardzo duży wpływ na ” Rozliczenie Istnienia duszy” z okresu życia na Ziemi , będzie miało to teraźniejsze życie i to, kto jakim jest naprawdę człowiekiem, a nie w swoim mniemaniu. Dlatego każdy ma jeszcze czas, aby wszystko ponaprawiać. Aby skupić się przede wszystkim na tym, co naprawdę jest w życiu ważne. To co materialne tu zostanie, tego się ze sobą nie zabierze. Jeśli zdobywanie materii służy pozytywnym sprawom, jest to rozliczane jako pozytyw.

Teraz nawet na polu społecznym i światowym widać kto opowiada się po której stronie. Najbogatsi którzy są związani emocjonalnie  z” Pozytywnymi Energiami- Istotami”  dzielą się swoją materią- pieniędzmi, ofiarowując na naprawdę ważne cele olbrzymie środki. Ci po” Ciemnej Stronie Mocy” dofinansowują wojny i wszystkie inne negatywne wydarzenia na Świecie. Kinowe „Gwiezdne Wojny”  omalże rozgrywają się naprawdę , w świecie rzeczywistym, już  widzi to coraz bardziej nawet przeciętnie zorientowany politycznie człowiek. Wiele spraw jest tak publicznie niespójnych, niejasnych i dziwnych, że ludzie czują się  wręcz nieswojo, zaczynają się bać.

Ludzkość buduje  wciąż piękne budowle, tylko przydatne w jej cywilizacji, nie musi teraz budować znanych z historii starożytnej monumentów. Aczkolwiek budowle  z przeznaczeniem ” zaszyfrowanym” czyli nie tylko służącym do użytku typowego, są wciąż budowane….

2 komentarze

  • Beata pisze:

    Mowi pani ze kazdy zostanie rozliczony ze swojej pracy, z tego co wykonal z zaplanowanej inkarnacji, (przed przyjsciem na ziemie) ale skad czlowiek ma wiedziec jakie ma plany skoro tego nie pamieta, nikt z ludzi przychodzacych na planete nie pamieta co zaplanowa lub mu zaplanowano przed zejsciem na planete ziemia, wiec jak mozna kogos osadzac za to ze byc moze czegos nie wykonal jak ten czlowiek nie ma pojecia co mial do wykonania? nie pamietamy swoich zadan, nie pamietamy swoich poprzedniucj zyc, choc w ten latwy sposob mozna by bylo uniknac karmy, morderstw (gdyby tylko czlowiek wiedzial ze za to odpowie w nastepnym zyciu) istoty, ktore nam czyszcza pamiec i kontroluja nasza ewolucje sa niesamowitymi sadystami ze tak to zaplanowaly bo moga nam mwmowic wszystko, np szaraki porywajac czlowieka wmawiaja mu, zgodziles sie na to? ale niby kiedy? nic nie pamietam, kiedy sie zgodzilem? to jest perfidne wykorzystywanie czlowieka do wlasnych niecnych celow

  • Beata pisze:

    mialam na mysli to ze nie kazdy ma zdolnosci paranormalne i wglad do tego, co mu jest przeznaczone w tym zyciu, w swietle tego wczesniej opisywany sad bedzie sadem bardzo niesprawiedliwym, nikt nie jest winny ze nie pamieta swojego zadania, skoro jest nam zabierana pamiec przed przyjsciem na ta planete, niewielu tez ma wglad do kroniki akaszy…swoich przeszlych wcielen, a propos jesli ma pani jakies informacje (malo tego w internecie a info jest rozbiezne) jaki bedzie czlowiek w przyszlosci wiele sie mowi o przejsciu do 5egj gestosci i krysztalowym ciele, inni znow neguja ze czegos takiego nie bedzie wlasciwie to bedzie powrot do czasow Lemuri/Atlantydy, gdzie czlowiek owszem mial wieksze zdolnosci paranormalne, ale zwykle ludzkie ciala a nie krysztalowe…….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *