Przekaz channelingowy ” Głosy” / Sieć połączeń / fragment 16

….  Będzie wam trudno zrozumieć, że wszechświat jest wielką siecią połączeń, że jest jednością. Ale będzie na to coraz więcej dowodów. Sami się o tym przekonacie. Wiedza jest udostępniana powoli do jednostek, które przekazują to dalej. Ten sposób jest bardziej przyswajalny dla ogółu.

Jest siecią połączeń neutronowych, które maja podłoże fraktalne. Wy moglibyście to nazwać rozszerzonymi kwantami o podłożu nutro-dynamicznym. Takie sformułowania jeszcze w ogólnym pojęciu nie funkcjonują. To tak jakby wziąć subatomową cząsteczkę i rozciągnąć ją aż do momentu cienkiej linii , aż do granic jej wytrzymałości, po czym ona ulega rozerwaniu na drobne male super subatomowe duo – cząsteczki. Co daje ciągłość wydarzeń i wielorakość substancji łączącej. Przepływ informacji jest utrzymany, tylko w różnych miejscach jest bardziej lub mniej intensywny.  Ten przepływ jest kontrolowany odgórnie. Każdy obszar ma różny zasięg nadawania i odbierania, kontrolują to  tzw. kody. To wszystko przypomina wielki super mózg, lub super komputer. Przecież  ty od dawna Boga nazywasz ” super mega kwantowym komputerem”.

– Tak, bo z tym mi się to kojarzy. Ta całość wiedzy łączącej nasze życia i ich przebieg. Data urodzenia która jest dla mnie pewnym kodem- programem życia do rozszyfrowania, według której żyjemy, jest to temat bardzo rozległy.

– Bo w pewnym sensie tak jest. Tak wiem zawsze na myśl o tym buntowałaś się, że to program a człowiek w nim jest w pewnym sensie zaprogramowany. Ale nie myślcie o tym i o sobie jak o cyborgu, to nie tak. Jesteście cząstką żywą, żywego istnienia, nie jesteście produktem mechanicznym. Żywa energia przełożona na materię, daje podobny efekt. Wasz mózg to ” podręczny komputer – komputer osobisty”, do własnego użytku i faktycznie jest tam pakiet danych urodzeniowych dla każdego człowieka, według którego żyje i funkcjonuje. Ale może też być swoim kreatorem, to zależy od jednostki jak się rozwija. Tak jak wcześniej mówiłem, większość ludzi to nie interesuje, lub nie mają o tym pojęcia, żyją  konsumpcyjnie.

Ale jednostki są twórcze, one zawsze mogą więcej i nie jest to ograniczone. Te jednostki napędzają wasz świat, mogą sięgać w sieć neuro-  przekaźników nawet międzygalaktycznych.

Wiedza leży w zasięgu waszych możliwości, a właściwie w zasięgu możliwości niewielu ludzi twórczych. To smutne. To co powiem będzie trudne dla was wielu, bo z naszego punktu widzenia to tak wygląda, jakby tylko część ludzi żyła życiem człowieka rozwojowego, a cała masa po prostu wypełnia tereny tego świata, jako masa  służąca do  czegoś ,  do elementów wykonawczo- obsługowych….

Więc sięgajcie daleko, bo od was tez zależy was świat, nikt wam tej wiedzy nie ogranicza. My chcemy wam ją dać jak największą, rozwijać się możemy razem. Ale nie wszystkim to pasuje i są tacy którzy was -masę ludzką, w pewny sposób ograniczają, zachęcają do takiego życia które dla nich jest wygodne. Kontrolują was przez dawanie odskoczni od wiedzy, dając uciechę,  wygodną rozrywkę i użyteczność materialną życia. Im większa niewiedza tym większa kontrola.

Dla nas te jednostki rozwojowe są cenne, istotne . Jest z kim porozmawiać i coś przekazać. Nie boją się , nie myślą że to duchy, czy choroba psychiczna, czy  też jakaś inna dolegliwość.  Nam zależy na rozwoju wiedzy na ziemi, dzięki temu my też się rozwijamy. Pamiętajcie że jesteśmy jednością, że jesteśmy naczyniem połączonym z wami. Ale te możemy istnieć osobno, jedno drugiego nie wyklucza.

Czy w pewnym sensie, jesteście wysłannikami z przyszłości?

– Nie, to nie tak. Wymiary są połączone, one się przenikają, nie ma to nic związanego z przyszłością w waszym pojęciu. Nie jesteśmy wami za ileś tam lat. Jesteśmy sobą. Ale pojecie przyszłości, terazniejszosci i przyszłości, to tylko zagiecie czaso przestrzeni , która jest podobna do paraboli, w niektórych miejscach się przenika – ma punkty styczne. Co daje dostęp do informacji dla takich osób jak ty. Dlatego tez można przez pracę duchową np.reiki wpływać na  swoją karmę – program, czyli czyścić przeszłość, polepszając teraźniejszość, a tym samym przygotowując lepszą przyszłość. Macie narzędzia, możecie wpływać na swoje życie i co? Ile osob z tego korzysta? Niewiele, to smutne.

Ale to przez ogólny brak wiedzy  na ten temat tak się dzieje. To nie jest wina ludzi, że tak  ich wychowano, ograniczając  rozwój.

– Ale tacy jak ty mogą to robić, a inni to ignorują. Ale w sumie to ich sprawa.

My mamy dostęp do informacji, wszyscy taki sam. Wiec nie znajmy pojęcia kłamstwa, utajnienia, czy potajemnych działań.

Wracając do tematu czasu, to przede wszystkim pojęcie ziemskie. Czas linearny. W całości tak nie funkcjonuje. Tak jak mówiłaś – czas jest pojęciem względnym, znowu twoje ulubione powiedzenie. Tak właśnie jest, nie ma czasu stałego. Wiele pojęć czasowych jest waszym określeniem, jako chronologia wydarzeń. Ponieważ macie myślenie linearne. Uważacie że musi być ciągłość. A tak nie jest, czas się przenika, tylko wy jeszcze nie macie”  narzędzi ” do tego, aby to widzieć i mieć dowód na to, że tak jest…..

2 komentarze

  • Beata pisze:

    Prosze im w koncu zadac pytanie dlaczego jestesmyt tak prymitywna planeta? dlaczego ludzkosc jest tak prymitywna? kiedys tak nie bylo, ludzkosc na Atlantydzie miala zdolnosci paranormalne wiec co sie stalo ze ich nie mamy? kiedys ludzkosc umiala budowac gigantyczne budynki, a dzis? dlaczego wszystkie cywilizacje , ktore przybywaja na ziemie sa od nas doskonalsze? moga z nami zrobic co im sie podoba, slynne obdukcje i porwania wobec, ktorych czlowiek jest bezradny, a to zostawia duza traume na psychice czlowieka……

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *