Przekaz channelingowy „Głosy „/Pieczęć bezpieczeństwa/ fragment 18

Przekaz channelingowy „Głosy „z  2011 r./ Pieczęć bezpieczeństwa

Czy dawni ” bogowie” zejdą na Ziemię?

– Tak, coś w tym rodzaju. Tak jak  kiedyś, jesteście w podobnym punkcie. Potrwa to jeszcze chwilę, około parunastu  lat. Kłopot w tym , że wy  wyobrażacie sobie że Wszechświat wasz jest stabilny i widzicie go takim jaki jest wokół was. Ale nie myślicie, że ten Wszechświat jest większą częścią całości i płynie swoim rytmem przez większy obszar wszechświata, którego wy jeszcze nie znacie. I teraz , niedługo zatoczycie krąg, a właściwie rozciągniętą elipsę.

Czas ” ich” się kończy, działania na Ziemi, czas karmienia się „energią z ich mrowiska”. ” Oni” o tym wiedzą, dlatego teraz będzie się tak wiele działo, czas inwazji i żniw. Intensyfikacji wydarzeń. Nie bójcie się,  w następnej formie istnienia, wymiarze, człowiek będzie bezpieczniejszy.

„Oni” już nie będę mogli korzystać z” energii mrowiska”- czyli z energii emocji ludzkich.

Przejście w następną  gęstość będzie dla ludzi wyzwoleniem. Dlatego warto się rozwijać, podnosić wibracje, po to, aby przejść ten proces jak najłatwiej, zdrowo. W następnej gęstości  też  są „oni „, ale nie będą mogli korzystać z energii na swoim poziome.

To tak jak wy, jecie mięso zwierząt, podgatunku. Oni robią zupełnie to samo, jesteście dla nich podgatunkiem, dlatego korzystają z waszych złych instynktów i emocji. Dlatego dobrodziejstwem dla nich jest wojna, ból, strach i inne złe emocje.  ” Wypuszczą” narody islamskie na świat, po to , bo to jest społeczeństwo w większości mało wykształcone, łatwe do manipulacji i zawładnięcia. Jeśli oni się rozejdą po świecie, będą wciąż ogniska ich władzy i możliwości z tym związane, ponieważ ci ludzie są bardziej ortodoksyjni i poddańczy . Po za tym, ich bóg, rasa którym podlegają , chce wykorzystać czas zmian dla siebie i swojego ludu. Wiele może się zmienić i pomieszać.

Już niedługo będzie widać tajemniczą planetę. Będzie o tym głośno w mediach i w nauce.  Zbliżenie się do Ziemi tej planety jest Galaktycznym wydarzeniem, wszyscy się do tego przygotowują, my także. Chcemy przygotować ludzi do tych dla nich dziwnych wydarzeń. Mieszkańcy tej planety – dla nich jest jak statek kosmiczny-  cyklicznie ” schodzą na Ziemię” jeśli są bliżej niej. Wtedy na Ziemi zachodzą duże zmiany.

W niedługim czasie zacznie się więcej i szybciej dziać, widoczna walka „mocy ” ze sobą. Walka dobra ze złem będzie na porządku dziennym, od was zależy po której stronie będziecie. Nie obawiajcie się.

My i nam podobni, pilnujemy aby zmiana przeszła w miarę bezpiecznie, ale także potrzebujemy waszej współpracy. Niedługo wejdzie wyższa gęstość, ale po przejściach i wydarzeniach.

Na ziemi zapanuje inna władza i wymiar, tylko na to potrzeba czasu.

Gęstość czwarta odpowiada  – czakrze 4-  Serca- miłość, uzdrawianie, wybaczanie.

Jest to czakra emocji różnych, nie tylko tych pozytywnych, główna czakra gęstości czwartej. Gdzie człowiek emituje z siebie energię emocjonalną, nie zdając sobie z tego sprawy. Nazywa gorsze emocje stresem, właściwie tym określeniem się usprawiedliwiając. Łatwo poddaje się emocjom wpadając w różne stany podenerwowania, depresji, żalu, złości czy innym podobnym.

Mało w tym okresie jest emocji uzdrawiających i bezpiecznych;  miłości , wybaczania, przyjaźni , wsparcia, pomocy. Tylko pozytywne emocje i energie są bezpieczne, ważne jest także przy pracy z energiami, z jakiego źródła  ktoś korzysta.

Są różne rodzaje energii, nie wszystkie mają dobre pochodzenie i wpływ. To co ma pochodzenie pierwotne, starożytne, jest bezpieczniejsze od tego, co jest wymysłem i domieszką człowieka.

Ta pierwotna energia Reiki z której korzystasz, jest dobra. Inne energie, zmodyfikowane pomysłem człowieka, nie są już tak pozytywne.

Trzeba korzystać tylko z najczystszych pierwotnych źródeł krystalicznej, pierwotnej energii.

Jeśli chcecie być bezpieczni, generujcie z siebie pozytywne emocje, tym wtedy  też się otaczacie. To wasze zabezpieczenie, karmisz wtedy tylko siebie. „Oni ” nie karmią się pozytywami tylko negatywami.

Niech ludzie zaczną się dostrajać do wyższych wibracji. Ten kto chce łatwo przejść zmiany, niech pobudzi czakrę 6 Trzeciego Oka –intuicja, kreatywność i czakrę Serca- pozytywne emocje, uzdrawianie.  Tym samym też, pobudzi , oczyści, rozwinie się czakra 7-  Korony- wyższe poziomy.  Te 3 czakry rozwinięte bardziej, to pieczęci bezpieczeństwa….

1 Comment

  • Beata pisze:

    ha dobre sobie , cikawe jak pobudzic czakre 3ego oka, jakos nie podaja instrukcji, medytuje dosc sporo jakos nie pobudzilam 3ego oka, sa jakies inne sposoby niz medytacja?prosze o wypowiedz chetnie skorzystam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *