22 luty Pełnia w Pannie/ Pobudzenie mocy kobiety

Pełnia Księżyca w Pannie, poświęcona jest Czarnej Madonnie, oraz  Kapłankom. To dobry czas do pracy z tajemnicami chronionymi przez kapłanki wszystkich kultur.

Panie mogą odnaleźć w sobie element Boginii, który wzmocni je wewnętrznie, pobudzi wewnętrzną moc kobiety.  Celebrować ” Świętą Kobiecość ” która nie może być tłumiona; Nie dopuszczaj do siebie braku pewności siebie, kodów zdrady, odrzucenia, bezradności, braku poczucia bezpieczeństwa. Zmiana musi dokonać się wewnątrz Ciebie.

Pełnia ta, to czas emocjonalnych przemian, moment, kiedy łączymy dwie rzeczywistości;  świat marzeń, snów i duchowych praktyk  i namacalny aspekt tego co nas otacza. Ryby wzywają do realizacji naszego  powołania, przypominają nasze  marzenia, dają wiarę w duchowy potencjał . Księżyc skłania  do analizy i konkretne działania. Niektórzy  mogą doświadczyć wzmożonego wewnętrznego napięcia.

Czas tej pełni najlepiej wykorzystać kontaktując się ze swoimi pragnieniami,  a następnie na poszukanie  sposobów ich realizacji, dobrze skupić się na małych i realnych krokach. To czas kiedy można wprowadzić w życie nowe pozytywne nawyki. Działanie ma być nie tylko efektywne, ale też ma sprawiać przyjemność, czas tej pełni to idealny moment na tworzenie nowej  strategii, drogi  prowadzącej do realizacji  marzeń! Zacznij działać a nie tylko marzyć.

Czas pełni zawsze jest czasem wypowiadania marzeń, w czasie pełni w Pannie dobrze je wyrazić najkonkretniej jak to możliwe, z drobnymi szczegółami, określ swoją drogę  i precyzyjnie zaplanuj pierwsze kroki, skup się na tym co  jest dostępne i nastaw się na pracę która ma stać się  przyjemnością.

Wypełnij się radością, odnajdując siłę w sobie.

 

Boginii  IZYDA- IZIS, ISET, ASET, AUSET   Znalezione obrazy dla zapytania tarot kapłanka karta dniaZnalezione obrazy dla zapytania tarot kapłanka

 

izyda” To egipska bogini magii, mądrości, odrodzenia, leczenia, władzy, miłości, małżeństwa, macierzyństwa oraz zmarłych. Siostra i żona Ozyrysa, matka Horusa. Jest jedną z najsłynniejszych i najbardziej wpływowych bogiń nie tylko Egiptu, ale i całego starożytnego Imperium Rzymskiego. Jej imię oryginalnie brzmiało prawdopodobnie Aset i oznaczało „kobieta tronu”, zwierzę jej przypisane to jastrząb. Kapłani i kapłanki Izydy byli uważani za uzdrawiaczy, potrafili wytłumaczyć znaczenie snu albo wręcz kontrolować pogodę poprzez splatanie i rozplatanie włosów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *