Wiosenne oczyszczanie energetyczne – nowa energia i nadzieja

Właśnie zawitała wiosna, a z nią nowe nadzieje i nowe energie.  Każda pora roku ma  swój urok, ale zwolenników wiosny jest podobno  najwięcej.

Wiosna to taki magiczny okres w przyrodzie i naszym życiu. Może dlatego, że ma w sobie coś niezwykle świeżego, zwiastuje nowy początek i odradzanie się ,  jest   początkiem nowej nadziei na odmianę.

Wiosna to dobry czas, aby zamiast się zamartwiać, czując ciężar przeżyć i upływającego czasu, odświeżyć się, uporządkować swoje życie, emocje  oraz energetykę. Poukładać wszystko od nowa w głowach, w  życiu i otaczającym świecie.

W rosnącej z dnia na dzień energetyce przyrody, łatwiej tego dokonać, czyszcząc się wewnętrznie  – czyli także  wybaczając i zewnętrznie energetykę aury.  Kiedy przyroda budzi się do życia,  możemy rozwijać się razem z nią, w podobnej świeżości energii. Pozytywnie, wiosennie nastrojeni częściej się uśmiechamy, a przez to jesteśmy optymistyczniej nastawieni do świata i ludzi, bardziej pewni siebie, szczęśliwsi. Wierzymy, że wiosna coś odmieni, bo wraz z nią pojawia się nadzieja…

Kolory wiosny zachwycają swoją nasyconą świeżością, to odcienie obok których nie można przejść obojętnie, nie można ich nie zauważyć. Wczesną wiosną dominują dwa kolory, symbole nadziei, uzdrowienia, miłości,  nowego życia  ; zielony i żółty. 

Nadzieja… to  dzięki niej ma się  poczucie sensu i celu w życiu, można czuć się bezpieczniej, zwłaszcza w sytuacjach  trudnych . To właśnie nadzieja sprawia, że potrafimy patrzeć na świat w sposób przyjazny, a teraźniejszość i przyszłość widzimy w jaśniejszych barwach. Każdy z nas na nadzieję na coś, a najpiękniejszy jest moment, kiedy nadzieja  się spełnia, a spełnione nadzieje są najpiękniejszymi chwilami w życiu człowieka.

Wiosenne oczyszczanie energetyczne i emocjonalne 

1. Uporządkuj  wokół siebie przestrzeń, pozbądź się zbędnych rzeczy.

2. Symboliczne obmyj się, najlepiej weź prysznic lub kąpiel z naparem z ziół.

3. Okadź przestrzeń dymem z  kadzidła, białej szałwii lub innych ziół, a następnie okadź nimi siebie. Np; lawenda, cedr,  drzewo sandałowe, Nag Champa, słodka trawa amerykańska

Gdy skończysz okadzanie, dokładnie przewietrz  pomieszczenia.

4. Zapal świecę by wprowadzić do pomieszczeń pozytywne energie.  Jeśli chcesz przeprowadzić rytuały oczyszczająco – ochronne, w narożniki pomieszczeń nasyp trochę ochronnej- święconej soli,  poproś Anioły o pomoc w oczyszczaniu i ochronie przestrzeni.

5. Skorzystaj z muzyki do medytacji, by podnieść poziom  osobistej energii. Odpowiednia muzyka połączona z medytacją pomoże Ci oczyścić i zharmonizować pracę czakramów, ośrodków energetycznych w  ciele.

6. Wybacz sobie i innym

Dzięki tym cyklicznym  działaniom, podniesiesz swój poziom energii, poprawisz zdrowie i samopoczucie.

 

Kontakt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *