Rząd Niemiec będzie zachęcał obywateli, do robienia zapasów żywności i wody pitnej

Pierwszy raz od  zakończenia zimnej wojny z przełomu lat 1980/1990

„Rząd Niemiec będzie zachęcał obywateli do robienia zapasów żywności i wody pitnej pozwalających przetrwać przez 10 dni w przypadku poważnego kryzysu . „ – podał  „FAS”

Autorzy propozycji informują, że  Niemcy muszą być przygotowane na zagrażający istnieniu kraju rozwój wypadków, którego nie można wykluczyć. Ale dodają, że atak taki jest mało prawdopodobny.

Propozycję obejmuje też , stworzenie niezawodnego systemu alarmowego, przygotowanie służby zdrowia na wypadek kryzysu. Budowę systemu wspierania Bundeswehry przez instytucje cywilne przygotowało ministerstwo spraw wewnętrznych. Projekt przewiduje także  m. in. ograniczenia w ruchu publicznym, na wypadek konieczności przemieszczania większych sił wojskowych. Rząd miał  uchwalić program do końca sierpnia 2016 r.

W roku 2015 pod koniec sierpnia/ września  społeczeństwo USA zaniepokoiło

doniesienie o” przekształcaniu Ameryki” w przypadku kataklizmu, katastrofy, czy innych czynników. Jest tam mowa min. o pacyfikacji społeczeństwa, militaryzacji pojazdów, powołaniu rezerwy i innych przesłaniach ( patrz artykuł  13.09.2015 )

 

Koniec cyklu biblijnego siedmiu lat ” Shemitah”- nie sprzyja finansom

Źródło;    „Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung” (FAS)

http://wrozkamalgorzatatrzaskoma.pl/kontakt/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *