Reiki energia samouzdrawiania

Bioterapia Reiki uzdrawia na wszystkich poziomach istnienia.

Zmień swoje myśli na bardziej ci sprzyjające, na pozytywne. Pomoże ci w tym energia Reiki w sposób szyki, łatwy  i rewolucyjny.

Bioterapia (bioenergoterapia)

Słowo bioterapia (bioenergoterapia) zawiera odpowiedź na to czym zajmuje się bioterapeuta.

Bio – życie, terapia – leczenie, bioterapeuta zajmuje się uzdrawianiem  człowieka na płaszczyźnie fizycznej i duchowej. Zazwyczaj ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, że negatywne, długo utrzymujące się wzorce myślenia, mogą w przyszłości stać się przyczyną konkretnego schorzenia w sferze fizycznej. W takim momencie powinna zadziałać bioterapeuta, który poprzez usunięcie blokad i doenergetyzowanie organizmu uzdrowi nasze ciało. Jednakże to nie wystarcza, aby długo cieszyć się dobrym zdrowiem, trzeba bowiem zmienić negatywne wzorce myślowe, aby dawne problemy nie powróciły w przyszłości. Pomaga w tym ukończenie kursu Reiki, dzięki temu można szybko przepracować problemy psychiczno-emocjonalne, blokady i cieszyć się poprawą zdrowia i energetyki naszego ciała

Bioterapeuta  Reiki uczy pozytywnego myślenia, twórczego wykorzystania tkwiącego w nas potencjału , samouzdrawiania przy pomocy naturalnej energii życiowej, podniesienia  własnego potencjału i innych tematów poprawiających jakość codziennego życia. W sposób łatwy, prosty, szybki, gdziekolwiek jesteśmy możemy zadziałać energetycznie na siebie, innych ludzi , zwierzęta, rośliny, jedzenie, kamienie, talizmany i wszystko w intencji poprawienia wibracji i ochrony.

Czytaj więcej;

<http://wrozkamalgorzatatrzaskoma.pl/reiki>

Kursy Reiki

Mistrz Nauczyciel Reiki – Małgorzata Trzaskoma

Zapisy; 515 094 363

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *