Przekazy channelingowe „Głosy” / Nowe okno programu dla Ziemi / fragment 10

….   Zbliżacie się do perygeum wszechświata, a tu światy się przenikają.  Im bliżej centrum, następuje kumulacja. Centrum przyciąga, czas płynie szybciej. To nic nowego, to już było przy waszym stworzeniu ,  jak jeszcze nie mieliście takiej świadomości jak teraz. To nic nowego, nowe tylko dla waszej teraźniejszej  cywilizacji i percepcji.

Już ci mówiłem, zagięcie czasoprzestrzeni. Ziemia ma teraz szybszą jazdę kosmiczną, jest przyciągana przez wielką siłę kosmiczną. Która już na nią oddziaływuje . Przy zagięciu wszystko się kumuluje. To taka kosmiczna karuzela. Tylko działa obrotowo, ale nie tylko  w poziomie ale też i w pionie. Siła odśrodkowa jest większa.

Krążycie nie tylko wokół Słońca, ale także wokół waszej galaktyki, przesuwacie się po niej w cyklu. Macie ruch falisto obrotowy, to jest elipsa w cyklu przejścia galaktycznego. Elipsa obrotowa, podobnie jak w waszym – naszym DNA. Mówiłem ci że wszechświat jest jednym wielkim zbiorowiskiem świadomości i informacji DNA, ale w każdym miejscu innym. Wy przemieszczając się  po galaktyce ruchem falowym, takim jakby mniejsza karuzela przemieszczała się w większej karuzeli. Co jakiś czas zmieniacie swoją energetykę, w zależności od miejsca w Galaktyce.  Za bardzo wasza nauka skupiła się na Słońcu i waszej wędrówki wokół niego, a za mało na Galaktyce i jej  ważnego na was wpływu. To jest istotne, od tego wszystko zależy. W jakim miejsce galaktyki jesteście, ponieważ to na was bezpośrednio działa. Jej promieniowanie kosmiczne, którego ludzie nie biorą pod uwagę. Jesteście w drodze wirującego DNA, tak to wygląda w skrócie, wasze przemieszczanie się wielowymiarowe. Zacznijcie myśleć szerzej na Galaktykę Drogi Mlecznej,  To jest ważne. A nie na przemieszczanie się lokalne , wokół waszego Słońca. Teraz jesteście bliżej  centrum Galaktyki, omalże naprzeciwko czarnej dziury, której siła odśrodkowa zaczyna na was już bardziej działać. A będzie działać zdecydowanie bardziej.

Ta skumulowana energia da wam przeskok w czaso=przestrzeni, zagęści ją i będziecie już na innym etapie istnienia i działania. To będzie ten skok cywilizacyjny. Ważny dla rozwoju duszy i dalszej pracy człowieka na Ziemi. Otworzy się wtedy okno programu, dalszego programu dla Was....

10 komentarzy

 • Agnieszka pisze:

  Bardzo ciekawe 🙂

 • Nanook pisze:

  A nas tu czeka skok cywilizacyjny w październiku i boję się, że doznamy kontuzji w stawie finansowym oraz wstrząśnienia rozsądku
  :/

 • Beata pisze:

  skoro przechodzilismy juz to kilkakrotnie to dlaczego tego nie pamietamy? dlaczego ludzkosc nie ma takich zdolnosci paranormalnych jak kiedys? cofnelismy sie w rozwoju? moze to perygeum cofa ludzi w rozwoju? i jeszcze jedno nie wierze ze wyewoluowalismy od bakteri, potem od malpy w ludzi, w wedach jest jak byk ze zostalismy tu przywiezieni statkami w takiej formie w jakiej dzis jestesmy,wiec to perygerium nie oswieca a oglupia chyba?

  • Pani Beato, no nie, to nie tak. Zapraszam do przeczytania moich artykułów w „Czwartym wymiarze” w wydaniu 10 i 11. Tam to opisuje, ale tylko jako zajawkę ponieważ piszę książkę, tam będzie to opisane o wiele dokładniej. Nic nie uwstecznia, wręcz przeciwnie. I proszę przeczytać wszystkie przekazy od 1 do 10, to tylko zajawki książki. Mam nadzieję że jeszcze w tym roku ją wydam. Pozdrawiam ciepło:-)

 • Beata pisze:

  niestety nie maja prenumeraty online a ja nie mieszkam w Polsce, zas to co jest udostepnione nic mi nie mowi…..

 • Beata pisze:

  szkoda ze tu na stronce nie ma calych channelingow, ksiazka jeszcze nie wyszla, mam nadzieje ze wyjdzie jako e-book, czyli wydanie online, nie kazdy ma cierpliwosc czekac az przyjdzie z Polski i potem leciec na poczte

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *