Badania naukowe dowiodły że woda ma pamięć, co może pomóc w tworzeniu nowej Ery

Woda jest NOŚNIKIEM INFORMACJI, ma pamięć molekularną, jest  w stanie gromadzić i przechowywać informacje.

Udowodnił  to francuski immunolog Jacques Benveniste w 1988 r., a potwierdził później w wielu eksperymentach m.in. Rosjanin Bakhir oraz Masaru Emoto.

Masaru Emoto – japoński  badacz, zajmujący się zagadnieniami struktury wody, stwierdził, że ludzkie emocje mają ogromny wpływ na wodę. Co potwierdziły fotografowane pod mikroskopem kryształy wody, które przybierały różne kształty, w zależności od wibracji emocji, otoczenia, muzyki je otaczającej.

Zdaniem badacza woda reaguje na warunki środowiska, zanieczyszczenie, muzykę i modlitwę a także myśli i słowa które w niesamowity sposób wpływają na kształt kryształów.  Wielkim jego osiągnięciem  jest to, że znalazł stosunkowo prosty sposób na wykazanie poprzez wizualizację, że woda magazynuje informacje. Wizualizację uzyskał poprzez zamrożenie próbki wody w temperaturze -5 stopni C. Tak skrystalizowaną wodę należy obejrzeć pod mikroskopem powiększającym co najmniej 400-krotnie.

 Woda poddawana wpływowi „dobrych”  słów takich jak miłość , pokój, dobro, zamarzała tworząc przepiękne struktury krystaliczne. Natomiast woda, którą poddano działaniu „złych” słów  takich jak złość, nienawiść, żal, strach, zamarzała tworząc struktury pełne bałaganu i nieuporządkowania.

Wypływa z tego wniosek, że olbrzymie znaczenie ma  nie tylko to co pijemy,  z jakiego źródła to pochodzi, ale i to, w jakiej energetyce ten napój, jedzenie jest przygotowywane, z jaką intencją i w jakiej energetyce to spożywamy.

Jeśli jesteś w złym humorze, to lepiej nie gotuj. Ponieważ taka potrawa nikomu zdrowia nie doda i  może zdecydowanie mniej  smakować. Jeśli emanujesz złością, żalem, lub innymi złymi emocjami, to przenosi się na to co pijesz i jesz.

Jeśli  przygotowujesz posiłek w dobrej intencji i emocjach, z miłością, nawet najprostsze danie będzie czymś wyjątkowym i pozytywnie wpłynie na zdrowie i samopoczucie.

Nie tylko morza, oceany przejmują wibracje otoczenia, ale  też  człowiek i wszystko co żyje.

Zastanówmy się teraz jak wygląda woda w naszym organizmie ? Na co dzień większość ludzi pije wodę wodociągową. Dodatkowo przepełnieni są stresem i agresją. Oglądają brutalne programy i filmy, a także słuchają „ostrej i pobudzającej” muzyki, oraz negatywnych wiadomości w radiu i telewizji…

Ta wiedza, może zmienić podejście człowieka, do otaczającego go świata. Może w sposób bardziej świadomy postępować, stosując ją w codziennym życiu, tym samym przyczyniając się do zmiany nie tylko jakości swojego życia, ale  ogólnej świadomości.

Bardzo ważne dla żywego organizmu jest to , jakie emocje i energie go otaczają i jakimi emanuje na zewnątrz. Ponieważ takie wibracje przejmują jego  płyny wewnętrzne, a od tego też zależy jego  zdrowie i funkcjonowanie. Z tych i innych względów warto otaczać się pozytywnymi energiami, wibracjami, dźwiękami, stwarzając w swoim życiu poczucie jak największej harmonii.

Człowiek żyjąc bardziej świadomie, jest nie tylko współuczestnikiem nowej ery,  może mieć  także większy wpływ na  zdrowie, a nawet długość życia, nie tylko swojego ale też osób go otaczających .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *