Przekazy channelingowe „Głosy”/ Ochrona / fragment 11

…My Istoty Energetyczne, to jedność i wzniosłe idee, pomagamy Wam ale i sobie. Taka nasza rola, współistnienie przez energetyczne działanie Strażnicy progów czy energii. Niepotrzebne jest to wszystko, cała ta otoczka to fikcja i ułuda. Liczy się tylko  osobisty potencjał rozwijający się, uwznioślony. Jeden powoli staje się wszystkim i wszystkimi. My się wami opiekujemy, ponieważ w swoim ograniczonym widzeniu jesteście bezbronni.

Stąd te przekazy we wszystkich formach, wy tylko widzicie to co jest ograniczone i dostępne dla tej-ziemskiej  rzeczywistości. To co dla waszego widzenia jest płaskie, takie nie jest i ma wibracje, dźwięk , który nie jest tylko wibracją słyszalną. To także drgania które przenoszą się nawet w bezmiar. Obraz to drgania i wibracje, zakrzywienia przestrzeni i inny odbiór dla wielu istnień. To co płaskie jest wypukle a może się też rozciągać, wibrować, emanować mówiąc w ten sposób swoim językiem. Czy on jest zrozumiały? Tylko dla niektórych , którzy otwierają się wewnętrznie, dopuszczając możliwość wszystkiego co inne. Daj się ponieść, poddaj się konkluzjom, obrazo porównawczym a przemówi. Zrozumiesz, językiem wewnętrznym wszechświata. Archetypem istnienia.

Mówimy do was, mówimy o was, manifestujemy się, swoją obecność. Świadomość ludzka się zwiększa, przekazy rozszerzają się i docierają na podatny grunt. Te obszary gdzie dotrą  są bardziej naenergetyzowane, tworząc barierę ochronną, dla żyjących na tym obszarze.  Przekazy są energetyczne i osobiste, do przekazywania osobistego jednostki i ogółowi….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *