Watykan dopuszcza istnienie innych cywilizacji- Bóg jest także bogiem aniołów

W 1974 roku, amerykański astronom Carl Sagan zrobił pierwszy krok, w poszukiwaniu kontaktu z innymi istotami żyjącymi w kosmosie. Bo to, że nie jesteśmy w nim sami, przyjęto za pewnik.  Opracowano wiadomość  i w kodzie binarnym wysłano ją w kosmos z największego ziemskiego radioteleskopu w Arecibo. ( Rozmiar czaszy – 305 m ). Tak się zaczął program SETI. ……

Politycy, Watykan i wojsko przeforsowali klauzulę, że ewentualne nawiązanie kontaktu z Obcymi ma być utajnione. Oni zarządzą tą informacją. Zapanowała cisza. SETI nie podawało żadnych informacji, ale to nie znaczy  że ich nie było.

Minęło wiele lat….i otrzymano odpowiedź. Poniżej;

„Obcy są zbudowani z węgla i krzemionki, ich DNA ma o jedno włókno więcej, wzrost 1,20 metra, populacja liczy 21,3 miliarda,  zamieszkują trzecią, czwarta i piątą planetę w swoim układzie słonecznym.”

Radioteleskop Arecibo i program SETI.

File 20586

Porównanie przekazu z 1974 roku i kręgu z 2001 roku

   

Rankiem  19 sierpnia 2001 roku, na polu zboża naprzeciwko radioteleskopu Chilbolton w Anglii, gdzie SETI wynajmowała to obserwatorium do nasłuchu, ukazały się dwa kręgi zbożowe. Na jednym była twarz. Na drugim…..w kodzie binarnym odpowiedź na sygnał Carla Sagana z 1974 roku.

Zadawano sobie  pytanie: – dlaczego kontakt nie jest prowadzony przez radioteleskop? A gdyby kontakt był prowadzony przez radioteleskop, dowiedzielibyśmy się o nim? Zapewne nie. Wiadomość od innej formy Istnienia- Cywilizacji była przesłana oficjalnie, do wglądu dla ogółu społeczeństwa ziemskiego. Dzięki temu wiadomość nie była możliwa do ukrycia.

Możemy się tylko czegoś domyślać, na przykład z zaskakującego oświadczenia Watykanu, że kościół dopuszcza możliwość innego życia w kosmosie. To oświadczenie było zaskakujące, znając poprzednie stanowisko kościoła.

 

KONIECZNIE obejrzyj;

<a href>https://www.youtube.com/watch?v=czvxcNDEdYo>

Watykan deklaruje – Obcy istnieją! Prałat Corrado Balducci, członek watykańskiej kurii teologicznej i informator Papieża wystąpił  pięciokrotnie w narodowej włoskiej telewizji proklamując, że pozaziemski kontakt jest autentycznym zjawiskiem. Balducci ujawnił że Watykan cicho śledzi fenomen UFO. Informacje wskazują, że Watykan otrzymuje dużo informacji o pozaziemskich bytach i ich kontaktach z ludźmi na ziemi. Informacje te napływają z Nuncjatur (ambasad Kościoła) z różnych krajów. Balducci jest członkiem grupy, która działa jako doradcy Watykanu do spraw kontaktów i wzięć ludzi przez obce byty. Temat Obcych Cywilizacji leży w zakresie ich działań i co się z tym wiąże prawdopodobnie również duchowe znaczenie tej kwestii.
Równolegle napływające informacje od naukowca Dr. Michaela Wolfa członka Rady Bezpieczeństwa Narodowego oraz podkomisji SSG NSC jak również od watykańskiego specjalisty Ojca Malachi Martina – sugerują, że Watykan jest zaniepokojony, że w jego rękach będzie leżało wyjaśnienie sytuacji doktrynalnej w momencie kiedy światowy rząd autorytatywnie ogłosi za kilka lat, że kontakt został nawiązany.
Balducci dostarczył analizy kosmitów i jak powiedział,  że obraz obcego jest zgodny z teologią kościoła katolickiego. Prałat Balducci podkreślił, że obcy przybysze „NIE są demoniczni, NIE są tu z powodu psychicznego szkodzenia nam, choć spotkania z nimi muszą być studiowane ostrożnie.” Odkąd Prałat Balducci jest ekspertem demonologii i doradcą Watykanu i odkąd Kościół historycznie zdemonizował wiele zjawisk które nie były dobrze rozumiane, jego wypowiedzi dotyczące obcych przybyszów i Kościoła są nadzwyczajne w dziejach.

„Od Wieków Średnich definicja duszy oznacza świadomość, wolną wolę, wolność wyboru by kochać lub nie kochać, wolność w podejmowaniu decyzji. Każde stworzenie – nieważne ile ramion posiada – ma duszę. Byłoby wspaniale, gdyby udało się nam odnaleźć jakieś życie pozaziemskie – zwłaszcza inteligentne życie. Bóg nie jest wyłączny tylko dla ludzkości. Bóg jest także bogiem aniołów.”

Jest to o tyle ważne, że jeśli Watykan coś takiego ogłosił, prowadzi obserwację kosmosu ( patrz artykuł ” Lucifer..”), współpracuje z naukowcami, to naprawdę jest coś na rzeczy!!! Watykan nie brałby udziału w czymś, co nie ma podstaw i sensu.

Wiadomość od Obcej Cywilizacji została wysłana na pole zboża, naprzeciwko obserwatorium, pilnie strzeżonego elektroniką.  Czyli prawie pod same drzwi obserwatorium, ale wysłana w sposób jawny.

Mówiono o tym wydarzeniu w oficjalnych mediach, tak jak nawet  wieczorne wiadomości,. Wiadomość poszła poszła w świat. Kto ma szersze zainteresowania , dowiedział się o tym wydarzeniu już przed kilkunastu laty.

Czego dowiedziano się z „perforowanej karty Obcych”?

Są zbudowani z węgla i krzemionki, ich DNA ma o jedno włókno więcej, wzrost 1,20 metra, populacja liczy 21,3 miliarda,  że zamieszkują trzecią, czwarta i piątą planetę w swoim układzie słonecznym, trzecia planeta ma 4 księżyce. Oraz w następnym przekazie obraz swojego Obserwatorium.

W następnym roku pojawiła się nowa wiadomość, przekazana kodem binarnym;

” Strzeżcie się dawców fałszywych podarunków i ich złamanych obietnic. Dużo bólu ale wciąż czas.Istnieje tam dobro. Sprzeciwiamy się oszustwom. Zamknięcie kanału”

No cóż, tajemnicze ostrzeżenie brzmi dość złowrogo. Czy w niedługim czasie czekaja nas bliskie kontakty z innymi cywilizacjami? Według przepowiedni do końca tego stulecia ma objawić się Bóg. Tylko jaki? bo na pewno nie ten najwyższy.

Wypowiedz  bardzo znanego fizyka kwantowego – Nassim Haramein i innych naukowców, pilotów, astronautów,  ludzi na dość wysokich stanowiskach społecznych. Koniecznie obejrzyj;

<a href>https://www.youtube.com/watch?v=v6ThTqYKLMk>

<a href>https://www.youtube.com/watch?v=FI48gxGeHDQ>

Projekt SETI który zajmuje się poszukiwaniem życia pozaziemskiego, otrzyma pokaźny zastrzyk gotówki na dalsze badania. Program otrzymał również poparcie wielu znanych osobistości ze świata nauki, między innymi profesora Stephena Hawkinga i astrofizyka Martina Reesa. Wszystko to ma na celu odnalezienie inteligentnego życia we Wszechświecie. Wsparcia finansowego postanowił udzielić rosyjski miliarder Jurij Milner. W przeciągu następnych 10 lat, program SETI ( for Extraterrestrial Intelligence) otrzyma aż 100 milionów dolarów. Pieniądze zostaną przeznaczone na nowoczesny sprzęt, który pozwoli przeszukiwać odległe światy w poszukiwaniu obcych cywilizacji. Profesor Stephen Hawking jest przekonany, że gdzieś w przestrzeni kosmicznej musi istnieć życie – cywilizacja podobna do naszej.
Lub nie będzie podobna do naszej….?

 

14 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *