Przekazy Channelingowe ” Głosy” – fragment 1

Osiemnaście lat temu bardziej intensywnie niż dotąd, zadawałam sobie pytania o sensie istnienia na tym świecie. Skąd jestem i po co, jaki jest mój cel w tym życiu?

Otrzymałam przekaz;

„. Jesteś stąd, naszą bratnią duszą, ale tak ukochałaś ludzi, że chciałaś koniecznie żyć na Ziemi, po to żeby dać im światło.. Nie martw się, My jesteśmy przy tobie.”

Wtedy nie rozumiałam sensu przekazu, pomyślałam sobie z ironicznym uśmiechem, drugi Prometeusz.

A tak w ogóle, kto to jest My?……….

….Przeszłam z tym do porządku dziennego, żyjąc normalnie, wciąż się interesując tym co inne, nieznane i prowadząc częste dyskusje w tajemnicy z „ Nimi”…………..

………Pytania, niekończące się pytania…

– Kim wy jesteście? Kto do mnie mówi? Jak to się dzieje, że ja was słyszę a inni nie?

– Jesteśmy  stąd, z innego wymiaru obok waszego. One się przenikają, dzięki temu mamy wgląd w wasze sprawy i w was samych. Jesteście istotami pokrewnymi do nas, z tą różnicą, że macie powłokę cielesną. Wy możecie działać w planie materialnym i fizycznym, my nie. Jesteśmy bytem bardziej astralnym lub energetycznym, jak wolisz.

– Co chcecie ode mnie?

– Jesteś naszą energią, jesteś stąd, my jesteśmy po to, żeby ci pomagać jak zechcesz i wspierać. Jesteśmy na straży twojego jestestwa. Przechodząc w nowe życie, mogłabyś się pogubić w priorytetach działania. My pilnujemy żebyś szła swoja drogą i wykonała to, co sobie postanowiłaś tam, u nas, przechodząc w życie ziemskie….

….. A co jest istotne, co jest teraz najważniejsze?

– Cel. Cel pojedynczej osoby, realizacje i rozwinięcie. Jesteś obsługą  czy wolnością, ochotnikiem czy z nakazu. Wy jesteście ochotnikami, bo macie ważny cel, przejście energetyczne, uwznioślenie……

 

Fragmenty z mojego artykułu  zamieszczonego w czasopiśmie  „Czwarty Wymiar” w 2 najbliższych wydaniach 

Fragment przekazu Channelingowego ” Głosy”- książka w przygotowaniu

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *