Przekaz channelingowy „Głosy”/ Przekazy z galaktyki/ Fragment 14

… Przekazy z galaktyki.

Za  jakiś czas wszystko  się rozpocznie, nasze powolne ujawnienie – inwazja i nie tylko nasze, innych też.

Co to znaczy inwazja?

– Po prostu tłok w kosmosie i ujawnienie.

Czy to jest bezpieczne dla nas?

– Nie macie wpływu na to, jak będzie. Nie wszyscy będą bezpieczni i nie od wszystkich.

Ziemia będzie portalem do przejścia na inną stronę wszechświata – przedsionek wszechświata. To będzie takie plum i jesteś dalej. Tak będzie dla nas, dla was ludzi inaczej. Nie wszyscy dadzą radę. Inna gęstość, inna forma, ale tacy jak ty, będą mogli to poczuć a nawet zobaczyć. Będziemy przekazywać ważne informacje dla ludzi. Ziemia będzie skokiem dalej, w czasoprzestrzeń, portalem energetycznym, tu będzie przejście światów.

Wszechświat jest w zagięciu galaktycznym, które ma przejście w waszym świecie, to łakomy kąsek dla wszystkich. Dobro i zło się przeplata, dla każdego oznacza co innego. W waszym pojęciu jest inne  niż w naszym.

A jak wygląda w waszym?

W naszym pojęciu zło, to pojęcie nieskończoności w działaniu złym i niezrozumienie tego działania. Można popełniać błędy, ale trzeba je naprawiać, my nie zabijamy jak wy, bo nie mamy jak. Nie znamy pojęcia śmierci zadanej. Tak nie umieramy jak wy, żyjemy jako energia i realizujemy się i swoje cele, a niejednokrotnie cele innych. Czyli pomagamy tak jak tobie w ich realizacji, wypełniamy  karmę, przeznaczenie, zwłaszcza ważne cele, które do czegoś prowadzą. Czyli złem dla nas też jest nie wypełnienie takich celów, ponieważ dla nas liczy się wartość nadrzędna. Czyli wpływ działania jednego istnienia na życie i działanie innych.

A świat będzie waszym światem także, ale musicie przejść metamorfozę.

Tacy jak ty, głoszą różne tezy nam potrzebne, do przekazów głębszych, do tego żeby przesyłać wam informacje z innych, nieznanych wam jeszcze obszarów ….

1 Comment

  • Beata pisze:

    nie kazdy doswiadczy transformacji, przejscia, czy nie powinna pani dac kilka rad, ktore umozliwia dopasowanie, przygotowanie ludzi do tego przejscia? dlaczego nie kazdy tego doswiadczy?czy to ma np. zwiazek z dieta, wiele osob mowi ze trzeba byc wegetarianinem, aby doswiadczyc transformacji…..nie mam zdania na ten temat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *