Przemieszczanie się Ziemi w Galaktyce, wpływa na rozwój człowieka przez zmianę DNA

Do tej pory w szkole uczy się dzieci przede wszystkim , że Słońce jest jakimś stacjonarnym obiektem, wokół którego odbywa się cała  najważniejsza akcja na nieboskłonie. Wiedza ta jest bardzo uproszczona i ogólna. Co z tego, że wyzwoliliśmy się od myślenia, że Ziemia jest w  centrum wszechświata,  a Kopernik ” ruszył Ziemię a wstrzymał Słońce” ? Skoro jedno  uproszczenie zastępuje kolejne? Od przewrotu kopernikańskiego wiemy, że Ziemia obiega Słońce, to jest oczywista prawda, ale tylko do pewnego stopnia. Zwróciłam na to szczególną  uwagę , spisując przekazy channelingowe „Głosy”.

…” Krążycie nie tylko wokół Słońca, ale także wokół waszej galaktyki, przesuwacie się po niej w cyklu. Macie ruch falisto obrotowy, to jest elipsa w cyklu przejścia galaktycznego. Elipsa obrotowa, podobnie jak w waszym – naszym DNA. Mówiłem ci że wszechświat jest jednym wielkim zbiorowiskiem świadomości i informacji DNA, ale w każdym miejscu innym. Wy przemieszczając się  po galaktyce ruchem falowym, takim, jakby mniejsza karuzela przemieszczała się w większej karuzeli. Co jakiś czas zmieniając swoją energetykę, w zależności od miejsca w galaktyce.  Za bardzo wasza nauka skupiła się na Słońcu i waszej wędrówki wokół niego, a za mało na Galaktyce i jej  ważnego dla was wpływu. To jest istotne, od tego wszystko zależy. W jakim miejscu galaktyki jesteście, ponieważ to na was bezpośrednio działa, wpływa na wasze DNA….”

 

Ziemia porusza się po orbicie kołowej, ale tylko względem Słońca, bo już względem środka galaktyki nasza planeta i  inne planety,  poruszają się w linii  ” falującej spirali ”  ( patrz przekazy channelingowe „Głosy”/fragment 7 i 10).

Gdy zdamy sobie z tego sprawę,  następuje fundamentalna zmiana w spojrzeniu na  pozycję  Ziemi w przestrzeni kosmicznej. Odkrycie, że planety takie jak Ziemia poruszają się po spiralnych orbitach powoduje też dodatkowe pytania o to, dlaczego świat cząstek subatomowych przypomina ten  ruch w skali makro?  Można  powiedzieć, że ruch planet względem gwiazd i ich ruch względem galaktyki jest odzwierciedleniem ruchu elektronów w atomie.

Spirala jest też  formą istnienia kwasu dezoksyrybonukleinowego zwanego  DNA. Pytanie, czy to kolejny przypadek, czy natura poprzez  zorganizowanie zjawisk w skali mikro i  makro, chce nam wskazać jakieś istotne prawidła, co do funkcjonowania wszechświata? Znana jest  forma galaktyk spiralnych,  spirala DNA, spiralny kształt ułożenia włosów na czubku  naszej  głowy i inne. Wygląda na to, że spirala jest jakąś formą pierwotną istnienia, co da się częściowo zweryfikować za pomocą tak zwanej świętej geometrii.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *