Zdjęcia Międzynarodowej Stacji Kosmicznej niezidentyfikowanych obiektów.

Obserwacje, które udało się zarejestrować dzięki przekazom z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej obfitują w wiele niezidentyfikowanych obiektów.  W nagraniu z 28 października 2015 r. jak i wielu innych, UFO jest widoczne na żywo, gdy  przechodzi niedaleko od Międzynarodowej Stacji Kosmicznej  ISS. Materiał filmowy pokazuje UFO, który jest w zasięgu wzroku od ISS i można wykluczyć, że jest to kawałek gruzu kosmicznego czy kosmicznych śmieci, ponieważ ISS ma ścisły protokół, jeśli chodzi o bliskie podejście kosmicznych śmieci , które stanowią potencjalne ryzyko kolizji na orbicie z ISS.

Rutynowe radarowe i optyczne pomiary naziemne wykonywane przez systemy nadzoru miejsca w Stanach Zjednoczonych i Rosji śledzenia, koreluje katalogowania i wszystkie obiekty większe od 5 do 10 cm w niskiej orbicie Ziemi, a większy niż 0,3 do 1,0 m przy geostacjonarnych wysokości orbity (35 700 km nad równikiem).

Orbity obiektów zanieczyszczenia, które są na tyle duże, aby być zawarte w katalogu US Space Surveillance można przewidzieć i porównano je z orbity ISS w celu ustalenia, czy nastąpi bliskie podejście.

Zakładając, że obie orbity można ustalić z wystarczającą dokładnością, odległość jest szybko ustalona aby uniknąć ryzyka kolizji na orbicie.

Jeśli ryzyko to przekracza poziom progowy ISS, jak określono na mocy przepisów dotyczących lotów z ISS, wtedy stacja wykonuje manewr za pomocą silnika ESA automatycznego statku transferowego (ATV).

Jak widać w  filmie, ISS nie wykonano żadnego manewru, aby uniknąć zbliżającego się obiektu, co oznacza, że  NASA i załoga ISS byli nieświadomi tego dużego obiektu, a biorąc pod uwagę prędkość i ścieżkę obiektu, który wydaje się pochodzić z przestrzeni kosmicznej, czy UFO, meteor lub innego miejsca anomalii, można się domyślać, co by się stało, gdyby ISS było zagrożone  bezpośrednim trafieniem z obiektu.

  W dniu 5 listopada 2015 r . za pomocą   ISS HD – zanotowano kilka innych nieznanych anomalii w przestrzeni .
Obserwacja z 21 października 2015 r.  przedstawia  cylindryczne obiekty, które pojawiają się nagle w zasięgu kamery obserwującej jeden z krańców stacji kosmicznej. NASA natychmiast wyłączyła przekaz, co tylko wzmogło podejrzliwość obserwujących .

Dziwna obserwacja z pokładu ISS – czyżby jakiś rodzaj  międzywymiarowego portalu albo tunelu podprzestrzennego?

Hipoteza z portalem międzywymiarowym nie jest  nierealna, ponieważ NASA niedawno ogłosiła, że takie wrota do innych wszechświatów rzeczywiście istnieją i otwierają się każdego dnia. Zdaniem NASA dzieje się tak przede wszystkim na skutek działalności Słońca.

Opanowanie tej technologii jest kluczowe  dla skuteczniejszego badania Galaktyki.  Przyjmując założenie, że rasy pozaziemskie istnieją, to  posiadają zdolność podróżowania  w różny sposób, a także przez zaginanie czasoprzestrzeni. Dla nas, nie posiadających tej technologii, ich przylot może wyglądać chociażby  tak jak w tym przypadku.
 
Luty 8, 2015 …… .. obcy statek  na orbicie ISS.  Obiekt zdaje się być przejrzysty, może to być za sprawa urządzenia maskującego. Sześciokątny UFO został zauważony że nadąża za Międzynarodową Stacją Kosmiczną, niektórzy obserwatorzy twierdzą, że półprzezroczysty charakter przedmiotu może ujawniać, że  pochodzi od  obcej technologii.
ARTYKUŁ 8.2.15 ALIEN rzemiosła i ISS na orbicie - ostatnie UFO .COM - PIC 1 (2)
Czy UFO śledzi i obserwuje astronautów na stacji Kosmicznej ISS?

Źródło; zdjęcia NASA-  ISS HD, Nasa , ESA

Kontakt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *