Wysłannicy Światła

Chociaż brzmi to dość tajemniczo oraz magicznie , nie ma to nic wspólnego z dziwnymi rytuałami, lub jakąkolwiek przynależnością do sekty, nie jet to religia, bardziej można  by tu mówić o indywidualnej filozofii życia.

Jeśli jesteś Pracownikiem Światła, to  na samo brzmienie tych słów będziesz czuć  wewnętrzną radość.

W tym znaczeniu   słowo „Światło” nie ma nic do czynienia ze światłem, które widzimy naszymi fizycznymi oczami . Chodzi tu raczej o spirytualną lub boską energię , rejestrowaną przez nasze wyższe zmysły jak np. jasnowidzenie, przeczucia, wewnętrzny głos. Podobnie jak życiowa energia, którą w indyjskim znaczeniu nazywamy praną, w chińskim Chi, w japońskim możemy nazwać Reiki.
Ta energia pochodzi ze” Źródła Boga” lub jest Boską Esencją  przepływającą  przez wszystko co JEST.

Kosmos podzielony jest na różne płaszczyzny, nazywane także wymiarami, które mogą  przypominać swoją budową cebulę.
Środkiem – centrum – jest  miejsce intensywnej Boskiej Światłości. Czym bardziej oddalamy się od tego środka,  tym mniejsze doświadczamy frekwencje wibracji światła.
Nasz świat wraz z planetą  Ziemia leżą w dalekiej płaszczyźnie, którą nazywamy 4 wymiarem.

Według teorii strun poruszamy się w świecie, który przenika co najmniej 10 wymiarów.

Cztery z nich są dla nas obserwowalne. Pierwsze trzy tworzą siatkę, w której żyjemy i nadają wszystkiemu wymiary: wysokość, szerokość i głębokość, natomiast czwartym wymiarem jest czas. Teorie superstrun zakładają istnienie aż 10 wymiarów lub 11 wymiarów , gdyby wliczyć zerowy wymiar, którym jest  tzw. kropka kwantowa.

Ziemia wraz z ludźmi i wszystkim co na niej istnieje, znajduje się w fazie przejścia do wyższych frekwencji wibracji – do 5 wymiaru.

Piąty wymiar można sobie wyobrazić jako rozgałęzienia na osi czasu, która przedstawia czwarty wymiar. Można powiedzieć że piąty wymiar to nasze możliwości wyboru ścieżki życiowej. Tworzymy naszą własną rzeczywistość.  To jest rodzaj informacji, nauki, która była przekazywana dawniej i była dobrze strzeżoną tajemnicą w zachodnim społeczeństwie przez tyle lat.  „Moc, która JEST ” a którą będzie mógł wykorzystywać człowiek dla własnego rozwoju.

Dlatego, ta wiedza była i jest utrzymywana w tajemnicy, bo gdy człowiek śpi  duchowo nie przebudzony, może być prowadzony w celu stworzenia czyjejś rzeczywistości,  poprzez wykorzystanie strachu, perswazji i stwarzania iluzji rzeczywistości- czyli  obecny matrix.

To przejście w inny wymiar, zmiana – nie stanie się sama przez się,  musi być poparta pracą wykonaną przez Wysłanników Światła, którzy przez swoje działanie, pomogą  połączyć Światło z wyższych wymiarów z naszym  ziemskim światłem, żeby podnieść wibracje na Ziemi. Praca wysłanników światła głównie polega na uświadamianiu jak największej grupy ludzi, o zmianach które nadchodzą na Ziemi  i  przygotowaniu ich do tego wydarzenia, na wszelkie dostępne dla danej jednostki sposoby .
Światła potrzebujemy zawsze tam gdzie jest ciemność, gdzie ludzie potrzebują pomocy, żeby siebie lepiej poznać i   nauczyć się świecić swoim światłem wewnętrznym – Duszą. Dlatego pracą wysłanników Światła jest rozprawienie się  z ciemnymi siłami na zewnątrz i wewnątrz nas.

Wyobraź sobie  że jesteś latarnią morską.
Zobowiązałeś się z tej latarni świecić  Jasnym  Światłem na Świat.
Wystarczy że jesteś i oddajesz to  Światło, żeby inni poradzili sobie w ciemności.
Czy ktoś popłynie w kierunku tego światła i skorzysta ze wskazanej drogi, zależy tylko od niego samego.

Wysłannik  Światła niesie światło ludziom, praca Wysłannika to służba światłości całym swym życiem i sercem .

Pracownicy Światła to osoby, które zgłosiły  się dobrowolnie na przybycie na Ziemię w tym czasie i w tym miejscu,  aby służyć Światłu.

Światło to informacja. Coś oświetlone to coś o czym wszystko wiemy, a więc strach przestaje być potrzebny. Światło to miłość i informacja, to świadomość, to jak zapalenie lampki w środku mroku. Pstryk! i pojawia się świadomość, samo-świadomość, wiedza o swoim prawdziwym istnieniu. Brak światła to ciemność i mrok.

Dotyczy to każdego człowieka na Ziemi w tym czasie i w tym miejscu – w okresie największych zmian jakie kiedykolwiek miały miejsce w ludzkiej i kosmicznej świadomości.  Każdy  z pracowników światła wybrał właśnie ten okres i chociaż może o tym nie pamiętać, z pewnością nie znalazł się tutaj przez pomyłkę.

Z określeniem światłą spotykamy się w wielu opisach i księgach, jednym z nich jest opis Świętej  Łucji która pisze że ;…„światło dotarło do naszego wnętrza, do najgłębszej głębi duszy i spowodowało, że widzieliśmy siebie w Bogu, który jest tym światłem, wyraźniej niż w najlepszym zwierciadle”. Potem dodaje, że zanurzenie dzieci w świetle zmieniło w nich wszystko”… (Objawienia  Fatimskie).

A więc jesteś tutaj i jeśli to czytasz, prawdopodobnie czujesz w sobie ciche wołanie, które przypomina ci, że to właśnie było powodem dla którego inkarnowałeś się na Ziemi. Wewnątrz siebie wiesz o co chodzi.

Pracownik Światła jest osobą , która swoją obecnością, myślami, emocjami, zachowaniem, charyzmatyczną osobowością budzi iskrę światła w innych, przypomina im o ich prawdziwym pochodzeniu i celu. Łączy się w  jedności z Ziemią, a Ziemia która jest żywą energią łączy się w jedności z nim.

Pracownik Światła jest częścią Rodziny, którą łatwo rozpoznać poprzez uczucia, emocje, odczuwalną energię , jakie żywi się i odczuwa  w stosunku do tych osób. Towarzyszy często temu odczucie, jakbyś znał kogoś tysiące lat, lub jakbyś znał go zawsze. W ten sposób  Członkowie Rodziny Światła rozpoznają się szybko i z łatwością.

Jeśli więc odszukujesz w sobie to powołanie, uczucie, jakbyś miał coś bardzo ważnego do przekazania Ludzkości, zastanów się co kochasz robić i podążaj za tym. Ponieważ właśnie to co wybrałeś sprawia, że Ziemia odradza się a ludzkość zmienia się  także  dzięki Tobie!

Gdybyś miał pomyśleć o jednej emocji, która zdefiniowałaby całą Ludzkość, to  co by to było?

Agresja,  kłamstwo, manipulacja, strach, cierpienie …?

Jesteś tutaj po to, aby przyszłe pokolenia pomyślały o ludzkości jako o :

Miłości, prawdzie, stabilności,  radości, przyjemności, bezpieczeństwie, rozwoju..

W jedności siła i moc przemian.

Kontakt

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *