Wrześniowy nów księżyca, wejściem w nowy rok numerologiczny o wibracji liczby 9

Nów Księżyca z 13 września 2015 r. o godz. 07:41 ( czas podany  dla Warszawy), wprowadza nas w nowy rok numerologiczny, o wibracji liczby 9.

13 września 2015 będzie także częściowe zaćmienie Słońca, to będzie ok. 29 dnia miesiąca Elul, między tym dniem a pierwszym dniem Tiszri, to jest koniec starego roku i początek nowego.

Podsumowanie cyklu. Czas przebudzenia i transformacji. To co było ukryte, może zostać ujawnione. Patrz sercem, myśl intuicją.

Rok numerologiczny o wibracji liczby 9   2015/2016 będzie czasem podsumowania przeszłości, karmy, wybaczania , rozwoju intuicji, miłości altruistycznej,  duchowego przebudzenia, podnoszenia wibracji energii osobistej. Jest to o tyle ważne, że od tego zależy jakość życia w następnym okresie.

Będzie to czas rozrachunku z samym sobą i wydarzeniami z  życia z ostatniego okresu. Los przypominać będzie bardziej niż dotychczas, że trzeba rozliczyć się z przeszłością, pozałatwiać stare sprawy, pozamykać w miarę możliwości to, co nam nie służy. To co będzie się działo w tym roku numerologicznym, będzie w większości zależne od tego, jak ktoś postępował przez ostatnie lata. Obrazuje to najlepiej karta Tarota XX  Sąd Ostateczny.

To  czas naprawy, wybaczania, poprawy relacji między bliskimi, działań grupowych, bezwarunkowej miłości, empatii, ponadczasowych wartości, tradycji, szlachetności, energii które oczyszczają i uzdrawiają, kosmicznego spełnienia. Ale też silnych działań odłamów ortodoksyjnych.

Rok większej kreatywności, wszechstronności, jasnowidzenia, intuicji.  Wibracja roku 9 i ton planetarny umożliwi szybsze zmiany. Jeśli w poprzednim roku  udało ci się duchowo przebudzić, jesteś przygotowany do zmian jakie niosą najbliższe lata. Jeśli nie, to  warto wyzwolić w sobie  teraz większą empatię i chęć rozwoju osobistego.

Motem na ten rok będzie;

Miłość do bliźniego, wybaczanie. Bądź sprawiedliwy i empatyczny, a pojawią się niespodziewane, zaskakujące rozwiązania starych i nowych problemów.

Świat widziany sercem  i intuicją , wygląda zupełnie inaczej niż świat pojmowany jedynie rozumem. Intuicja, która wiąże się z umiejętnością przewidywania, może znacznie pomóc. Otwierając niewidzialne drzwi, prowadzące do nowych , lepszych możliwości. Jeśli chcesz polepszyć swoje życie, porzuć utarte schematy. W niektórych sytuacjach, dobre efekty rozwojowe  mogą przynieść podróże zagraniczne i kontakty międzynarodowe.

Jest to też rok związany ze starszymi ludźmi, przewlekle chorymi, a co za tym idzie z emeryturami, rentami, świadczeniami zdrowotnymi i organizacjami z tym związanymi. W tym czasie trzeba uważać  bardziej niż ostatnio na schorzenia związane z kośćmi, stawami , kręgosłupem, skokami ciśnienia, bólami głowy, udarami, wylewami, na nagłe pogorszenie samopoczucia i zdrowia . Uważać na stare schorzenia, które w tym czasie mogą się odnawiać. Warto zadbać o system immunologiczny i drogi oddechowe.

Jest to też czas uduchowienia, rozwoju osobistego, większej pracy nad sobą, zwrotu do matki ziemi, natury, wartości rodzinnych. Będą rozwijać się trendy związane z naturoterapią, bioterapią, ziołolecznictwem. Ludzie będą dążyli do życia bliżej ziemi i w zgodzie z naturą, dążyli do samowystarczalności .  Spokój , wyciszenie, medytacje, refleksje, praca z energią będą w tym czasie najlepszym sprzymierzeńcem.

Pośpiech, podejmowanie ryzykownych decyzji ,  przyspieszanie spraw na siłę może doprowadzić do strat i porażki. Gdy zrobimy generalny remanent i przygotujemy miejsce na nowe, będziemy mieć większe szanse na ciekawsze doświadczenia i lepsze możliwości, w nowym dziewięcioletnim cyklu.

 

A dlaczego jet to takie istotne – patrz-  miejscemocy.org – Przekaz channelingowy ” Głosy” fragment 3

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *