Prolog- do przekazów channelingowych ” Głosy”

Przekazy channelingowe „ Głosy” spisywałam od kilkunastu lat, były to treści ciekawe, ale bardziej ogólne dotyczące istnienia człowieka, ziemi, teksty filozoficzne. Od roku 2010 przekazy te, zaczęły przybierać  formę informacyjną, dotyczącą zmian które miały zajść w naszym układzie słonecznym i ich wpływ na życie ludzi i Ziemię . Wtedy nie brałam tego na poważnie, spisywałam ale z lekkim niedowierzaniem. Wskutek tego co robię , tym bardziej staram się być racjonalna, rzetelna, konkretna, do swojego zawodu podchodząc profesjonalnie.

Ale informacje z NASA,  ESA zaczęły potwierdzać to, o czym ja wiedziałam wcześniej. Zaczęłam ponownie przyglądać się swoim zapiskom, dochodząc do wniosku że jednak nie są to bzdury czy iluzja, że w tym wszystkim jest jakiś sens. Sens niektórych wydarzeń potwierdzonych naukowo. Dodało mi to odwagi aby te teksty upublicznić, po za tym ” Oni” oczekiwali tego ode mnie. Momentem przełomowym , była burzliwa rozmowa z moim serdecznym kolegą Janem, na tematy nas interesujące. Podczas których, przypomniałam sobie ponownie, że przecież ja to wszystko wiedziałam od  dawna, że mam to spisane. Nawet zaczęłam mu czytać fragmenty.

Punktem zwrotnym sytuacji, była zawarta w przekazach informacja skąd ” ONI” pochodzą, było tam min. sformułowanie „ łabędzi śpiew Oriona”. Miałam to przygotowując materiały do książki, skasować, uważając że to zbyt dziwne określenie. Ale przeglądając informacje z NASA natknęłam się na artykuły mówiące o tym że;

„Od 15 czerwca  2015 r. naukowcy notują sygnały promieniowania rentgenowskiego z obiektu astronomicznego w gwiazdozbiorze Łabędzia o nazwie V404 CygniEmituje on promieniowanie rentgenowskie, którego błyski co około godzinę docierają do Ziemi.”

Patrz artykuł miejscemocy.org „ Błyski promieniowania rentgenowskiego, co godzinę docierają na Ziemię”, jest tam też wzmianka o zdjęciu  NASA” Kosmicznego Anioła” z 2011 r. właśnie z tego rejonu.

Natknięcie się na te informacje właśnie w tym czasie, było dla mnie szokujące. Oczywiście jak wiemy nie ma przypadków, teraz już nic nie wykreślam, nawet jeśli jest to dla mnie bardzo dziwne i niezrozumiałe.

Na swoim blogu, którego  uruchomiłam głównie z powodu przekazów channelingowych, zamieszczam różne informacje naukowe, potwierdzające to, co jest w zawarte w niektórych przekazach . Można informacje naukowe zweryfikować z treściami przekazów, które w większości pochodzą z roku 2010-2011. Oczywiście jest w nich, wiele treści zaskakujących, dziwnych dla naszej percepcji  i zapewne wyprzedających wydarzenia na świecie i w kosmosie.

Główna idea przyświecająca tym przekazom, to troska o ludzi , Świetlanych – Energetycznych Istot. To One, przekazują mi , informacje o nieodzownych zmianach które dotyczyć będą w niedługim czasie , człowieka i ziemię. One także wskazują, jak można się do tego przygotować.

Dlatego też, zamieszczam różne materiały, które pokazują w jaki sposób można to zrobić. Móc podwyższać swoje wibracje, rozwijać się. Jak przygotować się do zmian których jesteśmy już świadkiem, oraz do tych które mają nadejść. Jest to ważne zwłaszcza dla tych osób, które nie są zaznajomione z tematyką ezoteryczną. Dla tych , którzy interesują się tą tematyką, wszystko jest jasne i nie budzi zdziwienia.

Jeśli chcesz coś zrobić, żyć bardziej świadomie, nastroić się wibracyjnie do napływających do nas nieuchronnie energii i zmian. Możesz skorzystać z różnych możliwości bezpiecznego podwyższania swojego potencjału energetycznego, zamieszczanych na tym blogu. 

A dlaczego jet to takie istotne – patrz  Przekaz channelingowy ” Głosy” fragment 3

 

Książka „Głosy” w przygotowaniu

Pierwszy wpis na blogu zrobiłam 27 sierpnia 2015r. około godziny 14.29- ten czas uznaje za powstanie bloga.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *