Przekaz channelingowy ” Głosy”- fragment 4

I znowu dostałam po łapkach. Czytając ten tekst kiedyś, myślałam że fale mikrofalowe otaczające Ziemię to bzdura. I oczywiście chciałam to skasować, skojarzyłam to sobie wtedy z mikrofalą w domu . Okazuje się że to zupełnie inaczej wygląda dla Ziemi i dla nas. Owszem jest to olbrzymi potencjał energetyczny, który ma większy wpływ na urządzenia techniczne. Dlatego znowu po przekonaniu się że to ma jakiś sens, publikuje. Nie po to aby kogokolwiek przestraszyć, tylko po to aby uprzedzić. Człowiek wcześniej zaznajomiony z tematem, w razie podobnego wydarzenia nie panikuje.

Przekaz z 2010 r.;

…- Co nas ziemian czeka w niedalekiej przyszłości?

– Dużo i niewiele, będą olbrzymie przekazy energetyczne, pulsy, wynikające z przesyłu fotonów z kosmosu i wybuchy na słońcu. To wasz koszmar techniczny przekładający się na życie i funkcjonowanie. Będą strzały energetyczne w kierunku ziemi i przekazy mas technicznych pyłu galaktycznego, co powodować będzie, wybuchy wulkanów i przemieszczanie się mas magmowych w środku ziemi. Będą to katastrofy i przemieszczania się powolne lądów.

Ale to nie jest kreskówka i nie będą to ruchy diametralne, tylko minimalistyczne, które i tak przekażą ziemi drgania, co spowoduje zmiany w atmosferze przez wybuchy i zanieczyszczenia. Możliwe też są materiały kosmiczne które będą co jakiś czas spadały na ziemię.

Co też będzie przyczyną ciemności i chaosu który z tego wyniknie. Ludzie będą w panice biegać i tłoczyć się  dla  złudnego poczucia bezpieczeństwa.  A to nie na tym polega, to nic nie da. Będzie świat w ciemności zatopiony przez ponad 3 dni i nie będzie  normalnej syntezy i fotosyntezy, tylko spowolniona. Świat zwolni i będzie przemieszczał się  w fali elektromagnetycznej wiązek laserowych wynikających z wybuchów na słońcu , które przetworzone w atmosferze będą ją rozgrzewać, przypominać to będzie dużą mikrofalę.  Fale mikrofalowe. Będą strzały i wybuchy w atmosferze i wydobywający się gaz . Ale to jeszcze nie koniec.

– A jak ludzie to przeżyją?

– Wielu będzie zagładą sama dla siebie, przez lęk i chaos. Wtedy trzeba siedzieć w zamknięciach.

– A co z tlenem?

Duszno, gorąco, parno, śladowe ilości tlenu, ale większość w bojaźni i lęku nie będzie tego odczuwać. Świat przeżyje ludzie też, wyzwolą się inne pokłady tlenu, trzeba być bliżej wody, macie dużo wody, wtedy jest większa szansa na przeżycie i oddychanie.

Nie bój się, 3 dni będziecie w przestrzeni między fotonowej, to tak jakby chmura zakryła ziemie i przeprowadziła ją ochronnie przez zawirowania galaktyczne. Będzie ochrona elektromagnetyczna która zminimalizuje to co się dziać będzie, dzięki temu będzie tlen i dostarczenie energii życia. W tym okresie czas tak jakby zwolni, dla was  te 3 dni  nie będą 3 dniami, tylko okresem dłuższym. To jakby ręka olbrzyma przeprowadziła planetę w bezpieczny obszar, z daleka od zawirowań kosmicznych, stad te wybuchy i sprzężenie energetyczne, elektromagnetyczne oraz  elektrostatyczne. Chmura ochronna energii spowoduje płaszcz ochronny. Dzięki temu ludzie a przynajmniej ich większa  część przeżyje.

Nad Polską ten płaszcz  będzie gęsty i częścią Europy, nad resztą świata będą większe dziury…

– A kiedy ma się to zdarzyć? Za parę lat? Kiedy?

Tego jeszcze dokładnie nie wiadomo. To zależy od wielu czynników, pozornie od siebie niezależnych. Nie wszystko jest do końca obliczone, nie ma wyznaczonej godziny zero.

Wbrew pozorom, będzie to , patrząc w przyszłość pozytywne wydarzenie. Da to ludziom większy rozwój i możliwości, będzie to jedne z pierwszych przeobrażeń …..

 

 

 

 

Fragment przekazu Channelingowego ” Głosy”- książka w przygotowaniu

Własność artystyczna  firmy ” Taro-Rewitalis” Małgorzata Trzaskoma

 

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *