Powstanie człowieka, ciąg dalszy video clipów i Muzyki Anielskiej

Cieszy mnie bardzo fakt, że znalazłam ten materiał. To znaczy, że nie tylko ja mam takie przekazy channelingowe od dawna. Dzięki temu  czuje się lepiej . Stopniowo udostępniam fragmenty przekazów żeby nie szokować tych –  nie przygotowanych. Osoby które zajmują się ezoteryką od dawna, wiedzą mniej więcej o tym wszystkim co piszę i tego typu wiadomości ich nie szokują. Wręcz przeciwnie, to tylko jeszcze jedno potwierdzenie tego, o czym wcześniej wiedzieli.  Taki punkt widzenia potwierdzają różne artefakty, przekazy starożytnych, fragmenty Biblii , dokumenty i wiadomości teraźniejsze, oraz inne. Ja byłam o tym przekonana mając 16 lat, upewniły mnie w tym fragmenty Biblii, wystarczy czytać ze zrozumieniem- Księga Ezachiela – opis Anioła zstępującego na Ziemię. Ten Anioł w opisie był bardzo mechaniczny i miał koła…?

Dlatego też, zamieszczam różne materiały z wielu dziedzin, które dają wgląd  w to głębiej. Wystarczy poczytać i wyciągnąć wnioski. Jeśli czekasz na oficjalną wiadomość w TV lub na to, żeby przekazywali tą wiedzę dzieciom w szkole, lub na scenę z filmu „Dzień Niepodległości”, to jeszcze trochę poczekasz. Skoro Watykan przejmuje się w tym, że cała odpowiedzialność i wyjaśnienie tej nowej  sytuacji będzie spoczywała na nim, to musi coś w tym być i to w niedługim czasie ( patrz inne artykuły- ” Lucifer w służbie Watykanu i inne..) Z tego co czuję, to już w naszym życiu i pokoleniu, będzie o tym bardziej oficjalnie wiadomo. A nasze dzieci i wnuki mogą już żyć powoli inaczej.

Jeśli nie jesteś gotowy na przyjęcie takiej prawdy oraz innych o naszej rzeczywistości, to żyj w swoim świecie. Nikt nikogo nie zmusza do zmiany oglądu rzeczywistości. Twój wybór. Ale nie twierdź, że nie ma tego, do czego nie masz wglądu i  odpowiedniej percepcji. To przede wszystkim znaczy tylko tyle, ze jesteś bardzo zakorzeniony w tej gęstości i zupełnie nie przygotowany do przejścia dalej. Twój logiczny umysł, nie jest w stanie zaakceptować niczego innego.  …. Ale człowiek ma siłę kreacji i zawsze w każdej chwili może wszystko zmienić, jeśli tylko zechce. A jeśli nie zachce, to jego wolna wola i może żyć dalej tak jak do tej pory…do pewnego momentu…. Wedle powiedzenia i konsekwencją tych słów  – „albo idziesz z wiatrem, albo pod wiatr”.

Wybór należy do każdego z nas. Wszystkiego Najlepszego na każdej z dróg życia 🙂

Dalszy ciąg video clipów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *