Czy promieniowanie kosmiczne może zmienić ludzkie DNA? Alfie Clamp – Przypadek Dziecka – 3 Nici DNA .

Powstające  zmiany w naszym otoczeniu i kosmosie, wywołują także zmiany w ludzkim DNA. Konwencja genetyków z całego Świata  uznała że ” Czynimy ewolucyjną zmianę … będziemy się rozwijać –  12 helisy DNA”, każda dodatkowa nić Udzieli DNA i nam umiejętności „super-człowieka” i  możliwości „paranormalne”.    

Czy to się dzieje od neutrin, które są emitowane przez słońce,  czy przez jakieś inne  promieniowanie np; kosmiczny Blust z Syriusza  lub innych miejsc kosmosu?

Już istnieje wiele nowych morskich stworzeń, których nigdy nie widziano wcześniej. Nowe ryby, które zostały znalezione na płytkich wodach mogą i zapewne są wskazaniem, że nie są to biologiczne zmiany w obrębie DNA, co dzieje się w tej chwili na ziemi.

 Czy promienie kosmiczne może  zmienić ludzkie DNA? Jakie jest dalsze  przeznaczenie ludzkości i jego ewolucja?  Czy  rozwój człowieka rzeczywiście zapisany jest  w gwiazdach, o tych zmianach „mówili” już Sumerowie? Czy istnieje związek między zmianami klimatu i ludzkiego DNA?

Te pytania zwłaszcza ostatnio, zadaje wielu z nas.

Od czasu odkrycia w 1920 roku, że promieniowanie może powodować mutacje genów, naukowcy spekulowali na temat roli, jakie mogą odegrać wysokoenergetyczne promienie kosmiczne w rozwoju życia na ziemi.

   To   „działanie  interakcji”,  to prawa fizyki które  rządzą wszystkim, co się dzieje we wszechświecie.

Podsumowanie z materiału filmowego;
– Promieniowanie kosmiczne (promieniowanie galaktyczne) dochodzi na  Ziemię w  każdej chwili
– Ludzkie DNA posiada wszystkie informacje potrzebne do budowy ludzkiego ciała
– Human DNA oznacza długi polimer składający się z powtarzających się jednostek nazywanych nukleotydami
– Główną rolą cząsteczek DNA jest długotrwałe przechowywanie informacji
– Cząsteczki oddziałują z promieniowaniem
– Mechanizm w jaki sposób promieniowanie wysokoenergetyczne – działa na  strukturą DNA nie jest jeszcze dobrze zrozumiane
– Cząsteczki oddziałują na poziomie atomowym z promieniowania wchodzącego
– Efekty zależą od cech (częstotliwości, prędkości cząstek, itp) od  promieniowania i jak jest to  absorbowane lub odchylane przez ” wzór ” struktury

 Nowoczesna medycyna oficjalnie potwierdziła Pierwszy Przypadek Dziecka z 3 Nićmi DNA .

Konwencja genetyków z całego Świata  uznała że ” Czynimy ewolucyjną zmianę … będziemy SIĘ rozwijać –  dwanaście helisy DNA” Każda dodatkowa nić Udzieli DNA i nam Umiejętności „super-człowieka” i  możliwości „paranormalne”.    

Alfie Clamp: Pierwsze potwierdzenie współczesnej medycyny człowieka z 3 Nici DNA

 Alfie Clamp urodził się  w 2009 roku UK , niewidomy i ze znaczną niepełnosprawnością, która spowodowała że  lekarze zaczęli robić  mu różne badania i testy. Jeden z testów wykazał że , JEGO Siódmy chromosom ma DODATKOWE pasmo materiału, który nigdy nie został udokumentowany w żadnym miejscu na Świecie. Niespotykana modyfikacja w jego siódmym chromosomie,  nie została  nazwana  dotychczas przez badaczy. Lekarze byli zdumieni tą sytuacją.

Lekarze  nie mają też pojęcia, czy JEGO stan się poprawi lub czy będzie to miało wpływ na długość jego życia.

Mikroskopijny obraz ludzkich chromosomów małego Alfie Clamp, ma „Dodatkowe Ramię”  Co jest uważane za Pierwsze na Świecie.
 JEGO mięśnie były tak słabe, że nie  mógł się samodzielnie przewrócić . Wciąż cierpi na  poważne problemy trawienne i potrzebuje koktajl leków na co dzień, aby mógł pomóc  w przyswajaniu ważnych składników odżywczych. Cierpiał również  na drgawki i inne dolegliwości. Nikt nie potrafił odpowiedzieć , jak to się stało że chłopiec urodził się z innym DNA, a równocześnie z takimi upośledzeniami ciała. To tak, jakby fizyczność, ciało, nie nadążyło za materiałem DNA . Chłopiec w pierwszej fazie swojego życia, nie był przygotowany do pełnego funkcjonowania w warunkach ziemskich. Niektórzy naukowcy zrobili uwagę, ze takie dolegliwości z biegiem czasu posiadałby by człowiek przebywający w innych warunkach niż ziemskie. Chłopiec przeszedł wiele operacji , był pod stałą opieką lekarską. Jego zdrowie z biegiem czasu uległo poprawie.
Zródłó;
 https://deusnexus.wordpress.com/2014/06/29/extra-strand-of-dna/
 MailOnline - Wiadomości, Sport, sławna, nauki i zdrowia historie
://www.dailymail.co.uk/health/article-1375697/Alfie-Clamp-2-1st-person-born-extra-strand-DNA.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *