Astrokartografia część 2/ Artykuł sponsorowany

Bardzo istotną zmianą jaka zachodzi przy relokacji horoskopu, to zmiana ascendentu (i oczywiście wszystkich osi oraz domów w kosmogramie), co warto podkreślić, ponieważ znak naszego ascendentu jest poniekąd naszą wizytówką i mówi o tym jak prezentujemy się światu. Im dalej wyjedziemy od miejsca urodzenia, tym większa zmiana. Jeżeli podróżujemy po Europie, być może ascendent wciąż pozostanie w tym samym znaku zodiaku, ale znajdzie się w innym stopniu. Natomiast osoby, w kosmogramach których ascendent wypada w pierwszych lub ostatnich stopniach danego znaku, z pewnością taką zmianę odczują wyjeżdżając poza granice Polski. Trzeba zaznaczyć, że zmiana ascendentu następuje gdy podróżujemy po linii wschód – zachód. Przemieszczanie się po linii północ – południe jest mniej zauważalne.

Dobrym przykładem niezwykle pomyślnej relokacji jest horoskop hiszpańskiego aktora, Antonio Banderasa. Hiszpan ma interesujący horoskop urodzeniowy, z dobroczynnym Jowiszem w dziesiątym domu, co zwiastuje powodzenie w karierze zawodowej. Antonio Banderas zadebiutował u hiszpańskiego reżysera Pedro Almodóvara i właściwie nie musiał wyjeżdżać ze swej ojczyzny, by zdobyć uznanie i sławę. Ciekawostką jest obecność Plutona w koniunkcji z Wenus na descendencie Banderasa. Nie ma wątpliwości, że atrakcyjny wygląd bardzo pomógł Hiszpanowi w karierze, ale Pluton sprawił, że grywał on kontrowersyjne postaci. Ambitnego solarnego Lwa granie ról gwałcicieli, narkomanów i przestępców nie mogło zadowolić. Wyjechał do Hollywood, gdzie zrobił wielką karierę. Może wydać się to zaskakujące biorąc pod uwagę fakt, że latynoski typ urody Banderasa, w zamieszkałym przez wielu emigrantów z Meksyku Los Angeles, z pewnością nie robił piorunującego wrażenia. Był jednym z wielu sobie podobnych. Mało tego, aktor musiał pokonać barierę językową i nauczyć się angielskiego. Cóż więc sprawiło, że mimo wszystko Hiszpan został za oceanem doceniony? Odpowiedź znajdujemy w jego relokowanym kosmogramie na Los Angeles. Słońce znajduje się na Medium Coeli, czyli w chwili gdy Banderas rodził się w Hiszpanii, w Los Angeles Słońce stało wysoko na niebie, a więc było silne i bardzo widoczne. To tłumaczy dlaczego Banderasa zauważono w Hollywood i doceniono jego talent aktorski. Oczywiście nie można przeoczyć faktu, że Słońce w horoskopie aktora jest w koniunkcji z buntowniczym Uranem, który zsyła nagłe wydarzenia i niespodzianki od losu. Taki aspekt na Medium Coeli zwiastuje nagłe zmiany w karierze, ale również zwiększa szanse przebicia się. Natomiast Jowisz po relokacji znalazł się w drugim domu horoskopu, który jest odpowiedzialny za stan naszego posiadania, przynosząc Banderasowi duże pieniądze.

Zanim wybierzemy się w podróż, czy to na wakacje, czy w celach zarobkowych, warto sprawdzić jakie regiony świata są dla nas korzystne, gdzie zostaniemy zauważeni i docenieni, a gdzie wpadniemy w tarapaty. Dzięki temu zaoszczędzimy sobie wielu rozczarowań i pieniędzy na podróż w niekorzystne miejsce. A co jeśli po astrokartograficznej konsultacji okaże się, że nasz kosmogram jest świetny w bardzo odległym zakątku świata i nie stać nas na tak daleką podróż? Wówczas można zaopatrzyć się w przedmiot pochodzący z danego regionu. Będzie on działał jak talizman przynoszący szczęście w dziedzinie reprezentowanej przez tę planetę, która w tym miejscu jest mocna. Pomyślnie ułoży się również współpraca z osobami lub firmami z tych regionów.

Artykuł opublikowany w nr 4(21)/2013 kwartalnika „Trygon” wydawanego przez Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne.

Dane do horoskopu Antonio Banderasa pochodzą z bazy programu Solar Fire. Kosmogramy oraz mapa astrokartograficzna sporządzone przy użyciu Solar Fire.

EWA KRAJEWSKA – jestem podróżnikiem i astrologiem. Ukończyłam
Iberystykę na Uniwersytecie Warszawskim. Przez niemal 8 lat mieszkałam w
Meksyku, gdzie pracowałam jako pilot wycieczek, jednocześnie rozwijając
ezoteryczne zainteresowania (Tarot, runy, numerologia, astrologia aztecka).
Po powrocie do Polski poświęciłam się astrologii. Nauki pobierałam w
Warszawskiej Szkole Astrologii i na wykładach Polskiego Stowarzyszenia
Astrologicznego. Prowadzę kursy astrologii, oferuję analizę horoskopu
urodzeniowego, indywidualne prognozy astrologiczne, solariusze, horoskopy
partnerskie, astrokartografię, wyznaczam korzystne daty ważnych wydarzeń
takich jak ślub czy założenie firmy. Moją pasją jest również
pisanie. Moje artykuły można przeczytać w takich czasopismach jak
„Czwarty Wymiar”, „Poznaj Świat”, „Trygon” (kwartalnik
wydawany dla członków Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego),
„Astrologia Profesjonalna”. Prowadzę swoją stronę
www.facebook.com/Astrolog.Ewa 

Kontakt: astrolog.ewa@wp.p

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *